Používame cookies, aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v prehliadaní týchto stránok, súhlasíte s použitím cookies. čítať viac

Zoznam produktov značky ALFA

Počet produktov: 13

Zobrazuje sa 1-12 z 13 položiek
 • ALFA Bever Pro Advance 2.0GTX

  429,00 €
  Univerzálna lovecká GORE-TEX® obuv Alfa Bever Pro Predstavujeme vám najodolnejšiu triedu topánok pre mužov aj ženy - poľovníkov. Topánky vhodné aj k trojsezónnemu lovu.. Nie ste typ, ktorý príde k posedu autom, ale radšej chodíte po lese a svoju korisť hľadáte dlhé hodiny, mnohokrát aj cez noc? Chodíte do pohonu, kde napríklad pol dňa idete po farbe a dohľadávate postrelené zviera? Často prekonávate veľké prevýšenia a ťažké terény? Potom potrebujte najkvalitnejšiu obuv z vysoko odolnej kože. Kožený je aj jazyk, takže voda nemá šancu do topánky preniknúť. Hravo zdoláte plytké brody suchou nohou.
 • ALFA Rype A/P/S GTX

  429,00 €
  ALFA TURISTICKÁ OBUV S GORE-TEX® MEMBRÁNOU RYPE A/P/S GTX Bezúdržbové topánky v materiáli AlfaAir™ so stabilným, vysokým komínom. Vďaka membráne GORE-TEX je topánka vodeodolná a priedušná. Bezúdržbový a odolný materiál AlfaAir, ktorý má nízku hmotnosť a zaisťuje ľahkú údržbu, rovnako ako plné galoše, ktoré zvyšujú trvanlivosť. Kombinovaná medzipodrážka zaisťuje stabilitu a tlmenie nárazov, zatiaľ čo podrážka Vibram® Grip AMG poskytuje dobrú priľnavosť v rozmanitom teréne.
 • ALFA Jerv A/P/S GTX

  539,00 €
  ALFA Pánská lovecká GORE-TEX® obuv Jerv A/P/S GTX Vysoko pohodlná topánka s univerzálnym fitom je vyrobená z prvotriednej kože Full Grain. Spoločne s membránou GORE-TEX® je obuv nepremokavá a priedušná a zaisťuje vysoký komfort po celý deň. Vysoký strih s pamäťovou penou v oblasti členku dodáva pohodlie a vysokú stabilnú oporu nohe. Gumová obsádzka po celom obvode a trojité švy s Kevlar materiálom robia túto obuv nesmierne mechanicky odolnú. Systém dvojitého zamykania šnurovania zjednodušuje individuálne nastavenie. Systém dvojitého zámku zjednodušuje individuálne nastavenie šnurovania. Ľahká podošva EVA v kombinácii s podrážkou Vibram® Grip A/M/G zaručujú stabilitu a skvelú trakciu.
 • ALFA Piggen A/P/S GTX

  194,65 € 229,00 €
  Ľahká a bezúdržbová turistická topánka so skvelou priľnavosťou a systémom BOA® Fit.
 • Dám. turistická obuv ALFA Holt A/P/S GTX

  254,15 € 299,00 €
  Ľahká a stabilná turistická a horská topánka s extra zabudovaným odpružením pre turistov, ktorí chcú pohodlne kráčať v teréne alebo v horách. Bezúdržbový a odolný materiál AlfaAir s membránou GORE-TEX zaisťuje nepremokavosť a dobrú priedušnosť s nízkou potrebou údržby a maximálnou odolnosťou, aby nohy zostali v pohodlí po celý deň bez ohľadu na počasie. Novo vyvinutá podrážka Vibram® Grip ARG poskytuje vynikajúcu priľnavosť aj za mokra a na rôznych povrchoch. Špeciálne vyrobená konštrukcia podrážky v kombinácii s medzipodrážkou EVA poskytuje mimoriadne dobré odpruženie.
 • ALFA Holt A/P/S GTX

  254,15 € 299,00 €
  Ľahká a stabilná turistická a horská topánka s extra zabudovaným odpružením pre turistov, ktorí chcú pohodlne kráčať v teréne alebo v horách. Bezúdržbový a odolný materiál AlfaAir s membránou GORE-TEX zaisťuje nepremokavosť a dobrú priedušnosť s nízkou potrebou údržby a maximálnou odolnosťou, aby nohy zostali v pohodlí po celý deň bez ohľadu na počasie. Novo vyvinutá podrážka Vibram® Grip ARG poskytuje vynikajúcu priľnavosť aj za mokra a na rôznych povrchoch. Špeciálne vyrobená konštrukcia podrážky v kombinácii s medzipodrážkou EVA poskytuje mimoriadne dobré odpruženie.
 • Dámska obuv ALFA Gren Advance GTX

  220,15 € 259,00 €
  ĽAHKÉ VEĽMI POHODLNÉ VIACÚČELOVÉ TEXTILNÉ TOPÁNKY VHODNÉ PRE ZMIEŠANÝ TERÉN. Trvanlivé pohodlné dámske turistické topánky. Membrána GORE-TEX ® robí obuv nepremokavú, priedušnú a zaisťuje vysoký komfort po celý deň. Spevnená špička, päta a boky zvyšujú odolnosť, zatiaľ čo dvojitý zámok šnurovania zjednodušuje individuálne nastavenie. EVA medzipodrážka a mäkká podrážka Vibram grip / P / S zaisťujú bezpečnú priľnavosť a torznú stabilitu na mokrých i suchých povrchoch. Gren ADVANCE GTX W sú uspôsobené ženskej anatómii chodidla.
 • ALFA Berg Advance GTX W

  271,15 € 319,00 €
  Pri každodennej túre aj na extrémne expedíciu je dôležité mať perfektné vybavenie. Alfa je nórska značka vyrábajúca od roku 1931 vysoko kvalitnú a odolnú lyžiarsku a trekovú obuv pre outdoorových nadšencov. Okrem toho vyrába obuv pre profesionálov (nórska polícia, armáda a ďalšie). V sídle spoločnosti v Nórsku sa vytvára dizajn a vývoj produktov, predaj, marketing a administratíva. Výroba prebieha vo vybraných kvalitných továrňach v Európe a Ázii, podľa prísnych pravidiel a za kontroly kvality nórskeho výrobného oddelenia. Dámske topánky Alfa Berg Advance GTX W sú ideálne obuvou do rôznorodého terénu a zlého počasia. Oceníte kožený zvršok kombinovaný membránou GORE-TEX®.
 • Dám. nízka turistická obuv ALFA DRIFT ADVANCE GTX W

  169,15 € 199,00 €
  DÁMSKÁ NÍZKA TURISTICKÁ OBUV DRIFT ADVANCE GTX W Pohodlná turistická obuv s rýchlym šnurovaním, ideálna pre rôzne outdoorové aktivity. Odolný materiál schválený bluesign® je prispôsobený pre prechádzky v lesoch a poliach. Medzipodrážka poskytuje dobrú stabilitu, odpruženie a podporu. Podrážka Vibram Grip Trail poskytuje dobrú priľnavosť na mokrom aj suchom povrchu.
 • ALFA Berg Advance GTX

  271,15 € 319,00 €
  Pri každodennej túre aj na extrémne expedíciu je dôležité mať perfektné vybavenie. Alfa je nórska značka vyrábajúca od roku 1931 vysoko kvalitnú a odolnú lyžiarsku a trekovú obuv pre outdoorových nadšencov. Okrem toho vyrába obuv pre profesionálov (nórska polícia, armáda a ďalšie). V sídle spoločnosti v Nórsku sa vytvára dizajn a vývoj produktov, predaj, marketing a administratíva. Výroba prebieha vo vybraných kvalitných továrňach v Európe a Ázii, podľa prísnych pravidiel a za kontroly kvality nórskeho výrobného oddelenia. Turistická obuv Alfa Berg Advance GTX M je ideálnou obuvou do rôznorodého terénu a zlého počasia. Oceníte kožený zvršok kombinovaný membránou GORE-TEX®.
 • Pánska nízka turistická obuv ALFA DRIFT ADVANCE GTX M

  169,15 € 199,00 €
  PÁNSKA NÍZKA TURISTICKÁ OBUV DRIFT ADVANCE GTX M Pohodlná turistická obuv s rýchlym šnurovaním, ideálna pre rôzne outdoorové aktivity. Odolný materiál schválený bluesign® je prispôsobený pre prechádzky v lesoch a poliach. Medzipodrážka poskytuje dobrú stabilitu, odpruženie a podporu. Podrážka Vibram Grip Trail poskytuje dobrú priľnavosť na mokrom aj suchom povrchu.
 • Dámská turistická obuv ALFA CECILIE LOW GTX Deep Blue

  186,15 € 219,00 €
  Dámska ľahká turistická obuv Cecília LOW GTX Ľahká, mäkká a krásna turistická obuv, ideálna pre ľahšie prechádzky a každodenné nosenie v prírode. Vyvinutá špeciálne pre ženy a ich outdoorové dobrodružstvá v úzkej spolupráci s profesionálnou bola horolezkyňou Ceciliou Skog. V kombinácii s nepremokavou a priedušnou membránou GORE-TEX ® ponúka pohodlie pre vaše nohy i pri vysokej aeróbnej záťaži. Medzipodrážka poskytuje stabilitu, tlmenie a podporu. Podrážka Vibram® zaisťuje dobrú priľnavosť na mokrých i suchých cestách. Cecilie Low GTX W sú uspôsobené ženskej anatómii chodidla.