Výber podľa kategórie

FUNKČNÉ PRÁDLO

Filtrovať podľa

Značka

Značka

Cena

Cena

 • 29,00 € - 120,00 €

Veľkosť

Veľkosť

Pohlavie

Pohlavie

FUNKČNÉ PRÁDLO

Počet produktov: 22

Zobrazuje sa 1-12 z 22 položiek

Aktívne filtre

 • Šortky Blaser Magnum

  29,95 €
  121066-018/571 Pánske funkčné boxerky vo farbe HunTEc Camouflage v jedinečnom obale.
 • Funkčné Tričko Blaser Function T-Shirt 21

  39,95 €
  121067-113/566 Funkčná tričko Blaser HunTec v zelenej farbe je príjemne mäkké, vhodné ako na poľovačku tak i na voľný čas.
 • Funkčné Tričko Blaser Function T-Shirt 21

  39,95 €
  121067-113/571 Funkčná tričko Blaser HunTec v camo farbe je príjemne mäkké, vhodné ako na poľovačku tak i na voľný čas.
 • Funkčná Košeľa Blaser TF Shirt 21

  99,95 €
  121013-140/524 Rýchloschnúca technická košeľa s dlhým rukávom pre väčšiu voľnosť pohybu.
 • Funkčná Košeľa Blaser TT Shirt 21

  119,95 €
  121014-140/537 Rýchloschnúca technická košeľa s dlhým rukávom pre väčšiu voľnosť pohybu.
 • Funkčné Tričko Blaser Long Sleeve Shirt 21

  49,95 €
  121069-113/566 Funkčná Tričko Blaser HunTec s dlhým rukávom v zelenej farbe je obzvlášť mäkké a funkčné vhodné na polovačku v chladných dňoch alebo ako prvá vrstva v zime.
 • Funkčné Tričko Blaser Long Sleeve Shirt 21

  49,95 €
  121069-113/571 Funkčná Tričko Blaser HunTec s dlhým rukávom v camo farbe je obzvlášť mäkké a funkčné vhodné na polovačku v chladných dňoch alebo ako prvá vrstva v zime.
 • Pánske Spodky Devold Expedition

  82,80 € 90,00 €
  GO 155 124 A 421A Hovoríte, že slovo extrém je vaše druhé ja? V tom prípade sa práve pozeráte na produkt pre vás ako ušitý! Zimné extrémy sa totiž bez radu Devold Expedition nezaobídu. Tento model predstavuje základnú vrstvu do extrémnych podmienok. Vietor, zima, mráz ani menšiu dážď nemajú šancu. Tieto dvojvrstvové spodky zvládnu udržať vaše telo v teple za každých podmienok. Dvojvrstvová konštrukcia, v ktorej hlavnou úlohou vnútornej vrstvy je rýchle odvádzanie prebytočnej vlhkosti od tela do druhej vrstvy, kde sa odparuje. Vonkajšia vrstva je zdokonalená z 10% polyamidu, ktorý zvyšuje jej odolnosť. Obe vrstvy navyše výborne izolujú. Dve slabšie vrstvy sú vždy lepšie ako jedna silná. Preto je model Expedition veľmi obľúbený pre svoj skvelý tepelný komfort a maximálnu voľnosť pohybu. Ideálne do chladných a mrazivých podmienok pre zimné aktivity, vysokohorskú turistiku, poľovníctvo a inú vonkajšiu činnosť pri teplotách až -50 ° C. Extrémne teplé dvojvrstvové spodky nielen pre polárnikov, ale aj pre veľkých zmrzlíkov. Objímu telo dokonalým priliehavým strihom, ktorý je podporený voľbou veľmi pružného materiálu vďaka ktorému máte maximálnu voľnosť pohybu pri akejkoľvek aktivite. Ploché švy zabránia nepríjemnému odieraniu pokožky a nepríjemným otlakom na koži. Zdvojený materiál na manžetách nohavíc zaisťuje stálosť tvaru a väčšiu odolnosť proti mechanickému poškodeniu. Extrémne pohodlný avšak veľmi priliehavý strih a širší dostatočne vysoký pružný pás uľahčujú vrstvenie a poskytujú báječný pocit voľnosti. Preložený rázporok pre ľahšiu manipuláciu. Nezávadnosť a bezpečie pre zdravie vám garantuje certifikácia OEKO-TEX®. Značka Devold totiž spĺňa prísne kritériá medzinárodného Testovacieho a certifikačného systému pre textílie.
 • Pánske tričko Devold Expedition

  82,80 € 90,00 €
  GO 155 224 A 421A Tento model predstavuje základnú vrstvu do extrémnych podmienok. Vietor, zima, mráz ani menšiu dážď nemajú šancu. Toto dvojvrstvové tričko zvládne udržať vaše telo v teple za každých podmienok. Dvojvrstvová konštrukcia, v ktorej hlavnou úlohou vnútornej vrstvy je rýchle odvádzanie prebytočnej vlhkosti od tela do druhej vrstvy, kde sa odparuje. Vonkajšia vrstva je zdokonalená z 10% polyamidu, ktorý zvyšuje jej odolnosť. Obe vrstvy navyše výborne izolujú. Dve slabšie vrstvy sú vždy lepšie ako jedna silná. Preto je model Expedition veľmi obľúbený pre svoj skvelý tepelný komfort a maximálnu voľnosť pohybu. Ideálne do chladných a mrazivých podmienok pre zimné aktivity, vysokohorskú turistiku, poľovníctvo a inú vonkajšiu činnosť pri teplotách až -50 ° C. Extrémne teplé dvojvrstvové tričko nielen pre polárnikov, ale aj pre veľkých zmrzlíkov. Objíme telo dokonalým priliehavým strihom, ktorý je podporený voľbou veľmi pružného materiálu vďaka ktorému máte maximálnu voľnosť pohybu pri akejkoľvek aktivite. Ploché švy zabránia nepríjemnému odieraniu pokožky a nepríjemným otlakom na koži. Zdvojený materiál na manžetách rukávov zaisťuje stálosť tvaru a väčšiu odolnosť proti mechanickému poškodeniu. Extrémne pohodlný, avšak veľmi priliehavý strih uľahčuje vrstvenie a poskytuje jedinečný pocit voľnosti. Predĺžený chrbát vám zaručí ochranu proti prechladnutiu aj v hlbokom predklone. Nezávadnosť a bezpečie pre zdravie vám Garantuje certifikácia OEKO-TEX®. Značka Devold totiž spĺňa prísne kritériá medzinárodného Testovacieho a certifikačného systému pre textílie.
 • Dámske termo-spodky TAGART WOODSMAN

  38,00 €
  Termoaktívne spodky. Flexibilný polyamidový úplet s elastanom navyše odvádza vlhkosť od tela a uvoľňuje ho von. Ploché švy, dvojvrstvová konštrukcia. Použitie iónov striebra poskytuje bakteriostatické vlastnosti a udržuje množstvo baktérií konštantné pre pokožku.
 • Termo- tričko TAGART WOODSMAN

  38,00 €
  Termoaktívne tričko s dlhým rukávom. Flexibilný polyamidový úplet s elastanom navyše odvádza vlhkosť od tela a uvoľňuje ho von. Ploché švy, dvojvrstvová konštrukcia. Použitie iónov striebra poskytuje bakteriostatické vlastnosti a udržuje množstvo baktérií konštantné pre pokožku.
 • Dámske termo-tričko TAGART WOODSMAN

  38,00 €
  Termoaktívne tričko s dlhým rukávom. Flexibilný polyamidový úplet s elastanom navyše odvádza vlhkosť od tela a uvoľňuje ho von. Ploché švy, dvojvrstvová konštrukcia. Použitie iónov striebra poskytuje bakteriostatické vlastnosti a udržuje množstvo baktérií konštantné pre pokožku.