OPTIKA

Počet produktov: 277

Zobrazuje sa 1-12 z 277 položiek

Aktívne filtre

 • ZEISS DTC-R, 3/38+25 dišt. krúžok M52

  90,00 €
  Dištančný krúžok pre rýchle spojenie spojenie termovíznej predsádky DTC3/38 s adaptérom DTC-A 56mm pre objektívy 50mm.
 • ZEISS DTC-A, 3/38+25 adaptér 50/56mm

  179,00 €
  Adaptér pre spojenie termovíznej predsádky ZEISS DTC3/38 na puškohľady s objektívom 50mm.
 • Termo predsádka ZEISS DTC 3/38

  4 100,00 €
  Kvalitný produkt od Zeiss pre montáž pred ďalekohľad s 38 mm objektívom, HD obrazovku s AMOLED displejom, dosahom 1950 metrov, VOx detektor s rozlíšením 384 x 288 pixelov a zorným poľom cez 12 metrov.
 • Termovízna predsádka LIEMKE LUCHS-2

  4 350,00 €
  Termokamera Luchs-2 od nemeckého výrobcu Liemke je profesionál na lov na veľké vzdialenosti. Nový referenčný model ponúka dosah detekcie 2,5 km a extra veľkú šošovku objektívu s priemerom 50 milimetrov. Vstavaný termovízny detektor oxidu vanádu je čip s vysokým rozlíšením a rozlíšením 640 512 x pixelov s veľkosťou pixelov 12 mikrónov. To znamená, že pozorovateľovi neuniknú žiadne detaily, pretože zdroje tepla sú zobrazené presne a presne, dokonca sa dajú rozlíšiť aj jemné kĺby zveri. Obrazovka má rozlíšenie 1024 768 x pixelov vo vysokom rozlíšení. Špecialitou je nová technológia OLED, ktorá dokáže zobraziť farby obzvlášť živo a s vysokým kontrastom. Navyše v oblastiach, ktoré nevyžarujú žiadne svetlo, nie sú žiadne otravné sivé závoje a tma (čierna) je v skutočnosti reprodukovaná ako čierna. Zabudovaný akumulátor má výdrž 6,5 až 9 hodín a je možné ho opäť nabíjať cez USB. Ak prevádzkový čas nestačí, možno použiť aj externú USB power banku. Zariadenie vyžaduje iba jediné počiatočné nastavenie, pre všetky ostatné použitia to trvá len 5 sekúnd. Zameriavacie zariadenie nie je potrebné prestavovať na opakovateľnosť, na ktorú sa lovec môže spoľahnúť. Koncepcia ovládania je mimoriadne jednoduchá, nastavenia sú samovymazávacie. Robustné a kompaktné puzdro vyrobené z hliníkovej zliatiny bolo dokonca testované aj s odolnosťou proti nárazom špičkových puškohľadov. Prepínače a ovládacie prvky sú dobre viditeľné a dajú sa nahmatať aj rukami, čo znamená, že používateľ nie je len v tme, ale vystačí si aj s rukavicami. Pri výrobe sa dbalo aj na čo najväčšiu minimalizáciu mechanického hluku, ktorý nie je počuť, mimoriadny dôraz bol kladený na tichú uzávierku. Namerané hodnoty je možné preniesť do PC cez aplikáciu pre smartfóny, k zariadeniu možno pripojiť až 4 mobilné telefóny a/alebo tablety a sledovať tak pozorovanie naživo. Navyše, vstavaný videorekordér, ktorý dokáže nahrávať fotografie a videoklipy. Pamäť s veľkosťou 32 gigabajtov ponúka dostatok miesta pre nespočetné množstvo obrázkov a hodiny filmových záznamov.
 • MINOX MD 50W, okulár 16-30x

  242,25 € 255,00 €
  Kompaktné rozmery, variabilný optický systém a najvyššia presnosť mechaniky, to sú charakteristiky MINOX MD 50 W ďalekohľadu, čo predstavuje klasický dizajn a výrobné hodnoty značky MINOX na veľmi vysokej úrovni. Vďaka plne nastaviteľným okulárom od 16x do 30x zväčšeniu, svojimi kompaktnými rozmermi a hmotnosťou iba 690 gramov, je MINOX MD 50 W predurčený aby ste ho mali za všetkých okolností vždy so sebou.
 • MINOX MD 7x42 mono, zabudovaný kompas

  164,35 € 173,00 €
  S týmto mimoriadne kompaktným a ľahkým monokulárom a kompasom, máte so sebou navigátor, nech sa nachádzate kdekoľvek. Brilantná optika, široké zorné pole, 7x zväčšenie v kombinácii s presným kompasom, ktorý je dodávaný s kompaktným púzdrom, je MD 7×42 C univerzálnym spoločníkom, či už na zemi alebo na mori. MIL zámerný kríž v monokuláre je úplne kompatibilný so štandardnými MIL krížmi v puškohľadoch a je rozdelený do presných 1 MRAD dielikov v strede kríža. Ideálny pre orientáciu v teréne, určovanie vzdialeností, a pre použitie ako pozorovateľ.
 • MINOX Kolimátor RV 1 / picatinny-weaver šína

  276,45 € 291,00 €
  Kolimátor Minox RV 1 s kompaktným pevným krytom a červeným bodom je ideálnou pomôckou pri spoločných poľovačkách.
 • MINOX FRA kit - balistická veža

  85,50 € 90,00 €
  Nové balistické veže FRA sú teraz k dispozícii ako príslušenstvo alebo je možné ich objednať spolu s puškohľadmi 3-15×56 a 3-15×56 S.
 • MINOX MS 8x25 mono makroskop čierno-strieborný

  156,75 € 165,00 €
  Všestranný monokulár od nemeckého výrobcu Minox Či už sa používa na pozorovanie prírody, počas koncertu, alebo ako vizuálna pomôcka: MS 8×25 je váš viacúčelový miniatúrny ďalekohľad, ktorý sa zmestí do každého vrecka. Pre vás je to vždy to najlepšie. S 8-násobným zväčšením môžete pozorovať objekty na diaľku alebo sa ľahko ponoriť do makroprostredia s extrémne blízkym ohniskovým dosahom iba 35 cm.
 • MINOX NVD 650 monokulár digitálny nočný

  437,95 € 461,00 €
  Digitálne zariadenie na nočné videnie so záznamovou funkciou Spoločnosť MINOX predstavuje: Minox NVD 650 nové digitálne zariadenie na nočné videnie so záznamovou funkciou. Vďaka šesťnásobnému optickému zväčšeniu, ktoré možno v prípade potreby digitálne zvýšiť až na 30-násobok, veľký priemer objektívu 50 mm zabezpečuje vysokú schopnosť zhromažďovania svetla, čo vedie k dobrému rozlíšeniu a jasu obrazu. Ak je zbytkové svetlo v tme nedostatočné, môže byť aktivované zabudované infračervené osvetlenie s dosahom do 350 metrov. Montážna lišta umožňuje pripojiť externý infračervený reflektor na zväčšenie viditeľnosti. Okrem nočných pozorovaní MINOX NVD 650 tiež umožňuje zaznamenávať fotografie (rozlíšenie 5 megapixelov) alebo HD videa na SD kartu. Pozorovania v noci môžu byť teraz zdokumentované rýchlo a ľahko a vo vysokej kvalite. Okrem nočného použitia na pozorovanie divokej zveri a divokej zveri sa MINOX NVD 650 výborne hodí aj na bezpečnostné aplikácie pri ochrane osobného majetku v noci. Model MINOX NVD 650 je dodávaný s remienkom na zápästie a neoprénovým vreckom. Toto nočné videnie má IR prísvit 850nm.
 • MINOX X-active 8x33

  272,65 € 287,00 €
  Jediným pohľadom sa ocitnete priamo v strede akcie: ďalekohľadová séria MINOX X s aktívnym zameraním vás priblíži k zveri vo vašich poľovných revíroch – vďaka zväčšeniu 8x alebo 10x a zornému polu až 140 m. Tieto všestranné vlastnosti vám ponúkajú veľmi dobrý optický výkon s neutrálnym podaním farieb a vysokým kontrastom, dokonca aj pri slabej svetelnosti alebo za úsvitu. Comfort Bridge poskytuje pohodlnú obsluhu a bezpečnú identifikáciu zveri, a to aj jednou rukou – neoceniteľnú výhodu pri prenasledovaní, kontrole loveckých plôch alebo pri sedení vo vašom úkryte. Objavte nové všestranné ďalekohľady na lov teraz – s 30-ročnou zárukou (po zaregistrovaní svojho ďalekohľadu na minox.com).