Výber podľa kategórie

KŔMENIE A PREPAROVANIE

Filtrovať podľa

Značka

Značka

Cena

Cena

 • 8,00 € - 220,00 €

KŔMENIE A PREPAROVANIE

Počet produktov: 32

Zobrazuje sa 1-12 z 32 položiek

Aktívne filtre

 • MOULTRIE Digitálne kŕmiace zariadenie QUICK-LOCK Directional, 115 litrov

  220,00 €
  MFG-13281 Toto kŕmidlo je navrhnuté na kŕmenie jedným smerom. Kŕmidlo využíva praktický rýchloupínací systém Quick-Lock na uchytenie na rôzne typy zásobníkov krmiva. Directional Feeder obsahuje rozmetacie dosku s integrovaným miešadlom, ktorá zlepšuje tok krmiva a rozkladá zhluky krmiva. Digitálny časovač umožňuje programovanie až šiestich denných dôb kŕmenie s trvaním 1 až 20 sekúnd. Kŕmidlo disponuje indikátor stavu batérie a odhad hladiny krmivá pre jednoduché sledovanie stavu.
 • MOULTRIE Digitální podavač MOULTRIE SUPER PRO MAGNUM

  170,00 €
  MFG-13455 S kŕmiacim zariadením SUPER PRO MAG od Moultrie nebolo kŕmenia zveri nikdy jednoduchšie. Stačí ho len piskrutkovať na ľubovoľný sud, do suda nasypať kŕmenie a môžete začať kŕmiť! Uľahčí Vám prácu, čas a o zver je postarané.
 • MOULTRIE Solární panel 6V DELUXE MFHP 12349

  59,00 €
  MFHP 12349 6V solárny panel zaistí nepretržitý prísun energie pre podávač krmiva či fotopascu.
 • Pílka na srnčiu trofej

  49,95 €
  Píla sa už nemôže zachytiť a nakloniť. Pílový list ostáva dlhšie ostrý. Ľahký, rovnomerný, hladký rez, ktorý už nie je potrebné upravovať. Trofej padne presne na odložku! Presné nastavenie uhla rezu nastavením značky. Pozinkovaná verzia. Podľa názoru mnohých poľovníkov „najlepšia a najvyspelejšia“ píla!
 • MOULTRIE Digitálny podávač krmiva PRO HUNTER II MFG-13448

  99,90 €
  Nová generácia populárneho digitálneho zariadenia na kŕmenie. Vylepšené podávanie a spoľahlivosť kŕmenia. Podávač môžete namontovať na dno akéhokoľvek suda alebo zásobníka s využitím exkluzívnej modulárnej technológie Moultrie Quick-Lock. Podávač Hunter Feeder Kit vďaka digitálnemu ovládaču umožňuje nastavenie až 6 kŕmnych časov za deň s možnosťou dávkovania od 1 do 20 sek. na každý kŕmny čas. Ak chcete pripojiť súpravu podávača do svojho suda alebo zásobníka, stačí vložiť sadu Quick-Lock s adaptérom a zámkom. Je to naozaj tak jednoduché! Použite túto sadu podávača ako náhradný diel pre všetky podávača Moultrie vybavené adaptérom Moultrie Quick-Lock.
 • MOULTRIE Digitálne kŕmiace zariadenie MFPHP12348

  89,95 €
  Série All-in-One feeder by Moultrie obsahuje všetko, čo potrebujete na začatie kŕmenia bez potreby montáže. Stačí uchopiť vedro za rukoväť a vytiahnuť ho z krabice.
 • MOULTRIE Digitálny podávač krmiva MFHP12367

  69,90 €
  Podvač krmiva ALL-IN-ONE od firmy Moultrie uľahčuje kŕmenie zveri vďaka svojej jednoduchej obsluhe. Možno pripevniť na ktorýkoľvek typ zásobníka.
 • MOULTRIE Digitálny smerový podávač krmiva MFG13264

  99,90 €
  Nový model osvedčeného a spoľahlivého smerového kŕmidla od Moultrie. Toto kŕmidlo je navrhnuté na kŕmenie jedným smerom. Disponuje pokročilou technológiou zabraňujúcou upchávaniu a s ním spojeným poruchám. Digitálny časovač umožňuje naprogramovanie až šiestich kŕmiacich časov. Kŕmidlo využíva praktický rýchloupínací systém Quick-Lock na uchytenie na rôzne typy zásobníkov krmiva.
 • Akumulátor 6V-4Ah

  15,30 €
  6V akumulátor EMOS je vhodný pre pre fotopasce, kŕmne podávače, detské vozidlá, núdzové osvetlenie a pod. Akumulátor je bezúdržbový a nabíjateľný.
 • Vyvrhovovací set Outdoor Edge, Wild-Pak, 8-dielny

  74,95 €
  Outdoor Edge Wild-Pak od svetoznámeho výrobcu Outdoor Edge ocení každý lovec, ktorý hľadá praktickú súpravu obsahujúcu všetky potrebné nástroje pre spracovanie ulovenej zveri. Osemdielna súprava obsahuje kvalitné nože z nehrdzavejúcej ocele 420J2 vybavené ergonomickou rukoväťou. Tá zabraňuje vykĺznutiu z vlhkých rúk a zamedzuje nechcenému poraneniu. V súprave nájdete aj príslušenstvo v podobe brúsky, latexových rukavíc. Kľúčové vlastnosti súpravy Wild-Pak. Čepele z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele 420J2 ostré ako britva. Ergonomicky tvarovaná rukoväť Kraton® pre komfortné a pevné uchopenie Kompletná súprava 3 nožov a príslušenstva značky Outdoor Edge. Všetko, čo lovec potrebuje. Súprava Wild-Pak obsahuje celkom 5 nástrojov, konkrétne vykosťovací nôž (dĺžka čepele 8,5 cm, celková dĺžka 20,3 cm, hmotnosť 69 g), nôž s vyvrhovacím hákom ( dĺžka čepele 9,5 cm, celková dĺžka 21,5 cm, hmotnosť 82 g), filetovací nôž (dĺžka čepele 12,7 cm, celková dĺžka 24 cm, hmotnosť 71 g), pílku na kosti (čepel 65Mn, dĺžka čepele 15,2 cm, celková dĺžka 23,5 cm, hmotnosť 90 g) a expander hrudného koša (celková dĺžka max. 30 cm). Aby boli vždy pripravené a perfektne ostré, dodáva sa v súprave aj praktická brúska a 2 páry gumenných rukavíc.