Používame cookies, aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v prehliadaní týchto stránok, súhlasíte s použitím cookies. čítať viac

Výber podľa kategórie

LUMINOX

Filtrovať podľa

Cena

Cena

 • 197,00 € - 449,00 €

LUMINOX

Počet produktov: 2

Zobrazuje sa 1-2 z 2 položiek

Aktívne filtre

 • Luminox XS.3581.EY

  399,00 € 449,00 €
  LUMINOX XS.3581.EY sú zaujímavé pánske hodinky, ktoré už nikdy nebudete chcieť vymeniť za iné. Ponúknu okrúhly ciferník veľkosti 44 mm, ten chráni pevné minerálne sklíčko. Tento model používa analógový ciferník. Takzvané Quartz riešenie strojčeka je synonymom nadštandardnej presnosti merania a veľmi dlhej výdrže batérie. Remienok tvoria silikón a dodáva im šmrnc, nie však na úkor pohodlia pri nosení. Hodinky značky Luminox perfektne tesnia, vydržia aj pri potápaní.Sú vodotesné do hlbky 200 m (20 ATM).
 • Luminox XS.0307.WO

  197,00 € 229,00 €
  Presnosť a spoľahlivosť švajčiarskych hodiniek s viditeľnosťou za každých svetelných podmienok. Luminox náramkové hodinky sú výsledkom viac ako 25 ročného výskumu a vývoja na poli hightech svetelných komponentov. Disponujú samoobnoviteľným iluminačným systémom, ktorý ich odlišuje od ostatných značiek. --- Zahŕňa samoobnoviteľné plynové svetielka nachádzajúce sa tak v ručičkách, ako i časových označeniach či u niektorých modeloch aj v otočnom venci. Sú vyrobené špičkovým inštitútom Swiss Institute for Lightning Components Mb-Microtec. Tento prepracovaný systém svietivosti umožňuje výbornú čitateľnosť času tak v úplnej tme, ako aj za súmraku či šera. Navyše pre svoj chod nepotrebujú žiadny externý zdroj na „dobitie“ svietivosti, ako potrebujú konvenčné svetielkujúce hodinky. Vysokú kvalitu hodiniek Luminox potvrdzuje aj spolupráca výrobcov s elitnými jednotkami USA, ktoré si objednali viac ako 500 000 kusov. Vrátane potápačských a športových hodiniek ponúka značka Luminox aj samostatné remienky z rôznych materiálov.