Výber podľa kategórie

LUMINOX

Filtrovať podľa

Dostupnosť

Dostupnosť

Cena

Cena

 • 197,00 € - 449,00 €

LUMINOX

Počet produktov: 4

Zobrazuje sa 1-4 z 4 položiek

Aktívne filtre

 • Luminox XS.3581.EY

  399,00 € 449,00 €
  LUMINOX XS.3581.EY sú zaujímavé pánske hodinky, ktoré už nikdy nebudete chcieť vymeniť za iné. Ponúknu okrúhly ciferník veľkosti 44 mm, ten chráni pevné minerálne sklíčko. Tento model používa analógový ciferník. Takzvané Quartz riešenie strojčeka je synonymom nadštandardnej presnosti merania a veľmi dlhej výdrže batérie. Remienok tvoria silikón a dodáva im šmrnc, nie však na úkor pohodlia pri nosení. Hodinky značky Luminox perfektne tesnia, vydržia aj pri potápaní.Sú vodotesné do hlbky 200 m (20 ATM).
 • Luminox XS.0307.WO

  197,00 € 229,00 €
  Presnosť a spoľahlivosť švajčiarskych hodiniek s viditeľnosťou za každých svetelných podmienok. Luminox náramkové hodinky sú výsledkom viac ako 25 ročného výskumu a vývoja na poli hightech svetelných komponentov. Disponujú samoobnoviteľným iluminačným systémom, ktorý ich odlišuje od ostatných značiek. --- Zahŕňa samoobnoviteľné plynové svetielka nachádzajúce sa tak v ručičkách, ako i časových označeniach či u niektorých modeloch aj v otočnom venci. Sú vyrobené špičkovým inštitútom Swiss Institute for Lightning Components Mb-Microtec. Tento prepracovaný systém svietivosti umožňuje výbornú čitateľnosť času tak v úplnej tme, ako aj za súmraku či šera. Navyše pre svoj chod nepotrebujú žiadny externý zdroj na „dobitie“ svietivosti, ako potrebujú konvenčné svetielkujúce hodinky. Vysokú kvalitu hodiniek Luminox potvrdzuje aj spolupráca výrobcov s elitnými jednotkami USA, ktoré si objednali viac ako 500 000 kusov. Vrátane potápačských a športových hodiniek ponúka značka Luminox aj samostatné remienky z rôznych materiálov.
 • Luminox XL.8895

  349,00 € 409,00 €
  Hodinky LUMINOX to je voľba pravých chlapov, ktorý neustále skúšajú svoje limity, odolnosť a vytrvalosť. Hodinky LUMINOX sú jedny z mála, ktoré sa týchto výzjev nezľaknú a svojou húževnatosťou a odolnosťou Vás budú vždy istiť v každek akcii a v každom čase. Hodinky značky LUMINOX používajú aj jednotky amerického námorníctva US Navy SEAL, ktoré patria k najelitnejším bojovým komandám na svete. Táto vysoko trénovaná bojová sila dokáže útočiť z mora - SEA, zo vzduchu - AIR, zo súše LAND s vysokou razanciou a prekvapujúcou rýchlosťou okamžite paralizovať nepriateľa. Označenie hodiniek: _LUMINOX XL.8895 Modelová rada: _Land, BLACK OPS 8880 SERIES Určenie hodiniek: _Pánske hodinky Zobrazenie času: _Analógové Strojček hodiniek: _Quartz, Swiss made Pohon hodiniek: _Batéria, Kapacita: 4 roky Púzdro hodiniek: _Carbonox - Plast vystužený uhlíkovými vláknami, Oceľová korunka, Oceľové zadné veko Remienok hodiniek: _Kaučuk / karbonová zlúčenina - čierna farba, Logo LUMINOX Zapínanie remienka: _Pracka Povrchová úprava: _Čierna farba, Číslice a stupnica po obvode lunety v červenej farbe Sklo hodiniek: _Zafírové sklíčko, Antireflexná úprava Ciferník hodiniek: _Podklad - čierna farba, Arabské číslice / Ručičky / Indexy - šedá farba, Sekundová ručička - kontrastná červená farba, Logo LUMINOX Odolnosť voči vode: _200 m, 20 ATM Rozmery hodiniek: _Priemer púzdra: 45,00 mm, Hrúbka púzdra: 13,00 mm Hmotnosť hodiniek: _72,00 g Záruka na hodinky: _2 roky Balenie hodiniek: _LUMINOX krabička
 • Luminox XS.3501.BO

  315,00 € 349,00 €
  Hodinky Luminox používajú námorné, vzdušné a pozemné tímy US Navy SEALs, agenti FBI, ATF a ďalšie skupiny pre ich unikátnu technológiu svietivosti LLT, extrémnu odolnosť a spoľahlivosť. Tú, okrem iného, zaručuje ultra ľahké karbónové púzdro, ktoré spoločne so silikónovým remienkom váži iba 71 gramov. Tento model disponuje vodotesnosťou 200M, bezpečne sa tak môžete venovať aj profesionálnemu hlbokomorskému potápaniu.