Výber podľa kategórie

ČISTENIE A MAZANIE ZBRANÍ

Filtrovať podľa

Značka

Značka

Cena

Cena

 • 2,00 € - 45,00 €

ČISTENIE A MAZANIE ZBRANÍ

Počet produktov: 51

Zobrazuje sa 1-12 z 51 položiek

Aktívne filtre

 • Čistiaca sada na plastové časti Ballistol

  12,95 €
  Čistiaca sada je ideálna na čistenie plastových dielov na zbraniach, puzdách a batohoch. Špeciálny čistič plastov Ballistol odstraňuje aj zažratú špinu, mastnotu, sadze, pot, dym ako aj zvyšky lepidla. Spolu s utierkou na plasty z mikrovlákna je táto sada neprekonateľným nástrojom na čistenie citlivých plastových povrchov. Obsahuje 150 ml tekutého prípravku v spreji s pumpičkou a hanričku z mikrovlákna.
 • Čistiaca podložka Smart Mat Hangun 48x40 cm

  31,50 €
  Profesionálna čistiaca podložka pre krátku zbraň. Nahradte doteraz používanú plstenú podložku alebo ručník raz a navždy. Podložka s rozmermi 48 x 40 cm je dostatočne veľká na rozobratie pištole, súčasťou je odkladací priestor pre diely.
 • Čistiace handričky Ballistol 42 x 42 cm

  6,00 €
  Sada troch čistiacich handričiek na zbrane veľkosti 42 x 42 cm. Špeciálna zmesová tkanina s vysokou savosťou. Pranie pri teplote 60 °C. Určené pre opakované použitie šetriace životné prostredie.
 • Olej Ballistol sprej, 350ml, VarioFlex

  12,50 €
  Univerzálny olej, veľmi vhodný na zbrane - čistí, maže a konzervuje. Na šetrnú starostlivosť o kov, drevo, kožu, gumu a syntetické látky.
 • Čistiaca šnúra BLASER- kal.6,3-7,2mm

  25,00 €
  80408369 Čistiaca šnúra pre rýchle, ľahké a flexibilné čistenie hlavne. Na čistenie slúžia dve integrované špongie v prednej a zadnej časti čistiacej šnúry. To znamená, že naraz možno použiť až dva rôzne čistiace alebo ošetrovacie prostriedky na jeden čistiaci proces (napr. Agresívny čistiaci prostriedok vpredu a neutralizačný olej na zbrane vzadu). Šnúra odolná proti roztrhnutiu sa vedie cez nábojovú komoru pomocou mosadzného závažia pomocou plastovej rukoväte. Gumové gule ( všité do šnúry za vankúšikmi) optimalizované veľkosťou podľa kalibru zaisťujú konštantné rozloženie tlaku, čím dosiahnete dokonalé odstránenie zvyškov nečistôt po výstrele. Farba: oranžová
 • Čistiaca šnúra BLASER- kal.7,6-8,2mm

  25,00 €
  80408370 Čistiaca šnúra pre rýchle, ľahké a flexibilné čistenie hlavne. Na čistenie slúžia dve integrované špongie v prednej a zadnej časti čistiacej šnúry. To znamená, že naraz možno použiť až dva rôzne čistiace alebo ošetrovacie prostriedky na jeden čistiaci proces (napr. Agresívny čistiaci prostriedok vpredu a neutralizačný olej na zbrane vzadu). Šnúra odolná proti roztrhnutiu sa vedie cez nábojovú komoru pomocou mosadzného závažia pomocou plastovej rukoväte. Gumové gule ( všité do šnúry za vankúšikmi) optimalizované veľkosťou podľa kalibru zaisťujú konštantné rozloženie tlaku, čím dosiahnete dokonalé odstránenie zvyškov nečistôt po výstrele. Farba: zelená
 • Čistiaca šnúra BLASER- kal.8,5-9,5mm

  25,00 €
  80408371 Čistiaca šnúra pre rýchle, ľahké a flexibilné čistenie hlavne. Na čistenie slúžia dve integrované špongie v prednej a zadnej časti čistiacej šnúry. To znamená, že naraz možno použiť až dva rôzne čistiace alebo ošetrovacie prostriedky na jeden čistiaci proces (napr. Agresívny čistiaci prostriedok vpredu a neutralizačný olej na zbrane vzadu). Šnúra odolná proti roztrhnutiu sa vedie cez nábojovú komoru pomocou mosadzného závažia pomocou plastovej rukoväte. Gumové gule ( všité do šnúry za vankúšikmi) optimalizované veľkosťou podľa kalibru zaisťujú konštantné rozloženie tlaku, čím dosiahnete dokonalé odstránenie zvyškov nečistôt po výstrele. Farba: šedá
 • Zátka do hlavne kal.7-9,3mm

  6,50 €
  Zátka chráni hlaveň pred dažďom, nečistotami a inými kontaminantmi, ktoré môžu byť nebezpečné. Zátka je jednoducho katapultovaná tlakom vzduchu z hlavne počas výstrelu. Za účelom čistenia je možné átku z hlavne ľahko odstrániť nechtom. Variabilné použitie od kalibru 7 mm do 9,3 mm. V balení je 10 kusov: 5 žltých a 5 červených
 • Nanoprotech Home, 150ml

  12,90 €
  Sprej na zbrane vyvinutý na základe najnovších nanotechnológií. Obsahuje nanočastice, ktoré preniknú do štruktúry kovového povrchu, na ktorom zaplnia mikrotrhliny, zahladia nerovnosti a vytvoria na ňom tenkú ochrannú vrstvu. Tá spolu s ďalšími zložkami roztoku zníži trenie a perfektne premaže mechanizmus zbrane. Nanočastice ďalej zabránia prístupu vody a kyslíku ku kovu, čím zabránia jeho korózii. Pri riadenej molekulárnej väzbe dochádza k narušeniu vrstvy oxidov, sadzí a podobných nečistôt, ktoré sa dajú po krátkom pôsobení roztoku ľahko vyčistiť. Sprej nijako nepoškodzuje plasty, laky, tkaniny ani iné materiály. Nedochádza k strate vlastností v teplotnom rozsahu -80°C až +140°C. Ochranný účinok látky pretrváva po dobu jedného roka od aplikácie. Výrobca: ELF Logistic s.r.o., Česká republika.
 • Nanoprotech GNP Electronics, 150ml

  14,90 €
  Sprej, ktorý ochráni citlivú elektroniku pred oxidáciou, vlhkosťou a skratom. V mnohých prípadoch dokáže zachrániť a vrátiť štandardnú funkčnosť aj utopenej elektronike. Je bezfarebný, po aplikácii celkom vysychá takže povrch nie je mastný a nedrží sa na ňom prach. Sprej je vhodný pre nízkonapäťovú elektroniku ako fotopasce, termovízory, merače vzdialenosti, drony, fotoaparáty, RC modely, mobilné telefóny, notebooky, batérie a ich kontakty a inú citlivú elektroniku. Sprej pôsobí ako antikorózna a izolačná ochrana. Odolá teplotám od -80°C do +160°C. Ochranný účinok látky pretrváva po dobu jedného roka od aplikácie. Sprej je vybavený dávkovačom. Výrobca: ELF Logistic s.r.o., Česká republika.
 • Nanoprotech Bicycle, 150ml

  11,90 €
  Sprej pre bicykle vyvinutý na základe najnovších nanotechnológií. Ideálny na premazanie všetkých mechanických častí. Reťaz vydrží premazaná až štyrikrát dlhšie ako pri použití konkurenčných prípravkov. Vhodný tiež na ošetrenie bowdenov, radiaceho systému a osi pedálov. Chráni všetky kovové povrchy pred koróziou. Mechanické časti zostanú zakonzervované, mimo sezóny neskorodujú a nezatuhnú. Po premazaní zostane reťaz suchá a chránená tenkým filmom nanočastíc. Bude sa na nej zachytávať menej nečistôt ako u bežne používaných mazív. Je nerozpustný a prakticky nezmývateľný vodou. Nanočastice významne znižujú opotrebovanie a ošetrené mechanizmy, hlavne reťaze, dosahujú až štyrikrát dlhšiu životnosť. Jednoduchá aplikácia. Výrobca: ELF Logistic s.r.o.
 • Čistiaci set Allen 3ks

  11,95 €
  Čistiaca súprava s mäkkou plastovou kefou, drôtenou kefou a čistiacim háčikom. Ten správny nástroj na čistenie vždy po ruke.