Výber podľa kategórie

PLYNOVKY

PLYNOVKY

Aktívne filtre

 • Pištoľ exp. Walther P22 čierna, kal. 9mm PA

  129,95 €
  Expanzná (štartovacia a plynová) pištoľ Walther P22Q, čierna, kovový záver, polymérový rám, kal. 9mm P.A.K, kapacita 7 nábojok, dĺžka 154 mm, hmotnosť 480 g.
 • Pištoľ exp. Walther P99 bicolor, kal. 9mm PA

  129,95 € 204,00 €
  Expanzná (štartovacia a plynová) pištoľ Walther P99, kovový poniklovaný záver, polymérový rám, 9mm P.A.K, kapacita 15 nábojok, dĺžka 180mm, hmotnosť 660g.
 • Plynová pištoľ Atak Zoraki 906 cal.9mm- čierna

  74,90 €
  Malá, ľahká samonabíjacia plynová obranná pištoľ, vhodná aj pre ženy. S pomocou nadstavca je možné strieľať rakety a iné pyrotechnické výrobky. Kapacita zásobníka je 6 nábojov. Plynovka má plastový rám, ktorý zbraň výrazne odľahčuje. Pištoľ má veľmi pekný dizajn a aj po ergonomickej stránke je spracovaná veľmi kvalitne.
 • Plynová pištoľ Atak Zoraki 914 , čierna, kal. 9 mm

  82,00 €
  Malá, ľahká, samonabíjacia obranná, plynová pištoľ, vhodná aj pre ženy. S pomocou nadstavca je možné strieľať rakety či iné pyrotechnické výrobky. Kapacita zásobníka je 14 nábojov. Z Plynové zbrane značky ATAK ARMS majú označenie C.I.P. a sú na nich vyrazené české alebo slovenské testovacie značky.
 • Plynová pištoľ Blow MINI 09 cal.9mm-čierna

  49,00 €
  Plynová replika streleckej pištole Blow MINI 09. Zbraň je dodávaná s peknou plastovou krabičkou.
 • Plynová pištoľ BLOW TR 34, kal. 9 mm chróm

  82,00 €
  Novinka od tureckej spoločnosti Carrera Arms vo forme plynovej pištole Blow model TR 34 kal. 9 mm P.A.. Tento šikovný, ľahký a kompaktný model sa nápadne podobá dizajnom aj veľkosťou obľúbenej nemeckej pištoli Walther P22. Vyniká kvalitným spracovaním, odolným plastovým rámom a zliatinovým záverom. Zbraň je zabalená v plastovom kufríku spolu s nadstavcom pre vystreľovanie signálnych svetlíc. Samozrejmosťou je manuálna poistka proti nechcenému výstrelu. Kapacita zásobníka je 7 nábojov. Zo zbrane je možné strieľať poplašné (expanzné) náboje alebo slzotvorné náboje s rôznymi účinnými látkami (napr. CS, OC, CN) s dosahom 3 až 5 metrov. Hmotnosť je len 525 g. Teraz dostupná aj so strieborným záverom.
 • Plynová pištoľ BLOW TR 34, kal. 9 mm- green

  82,00 €
  lynová pištoľ Blow TR 34 v kal. 9 mm P.A. od tureckého výrobcu plynových zbraní. Táto pištoľ vyniká kvalitným spracovaním, telom vyrobeným z odolných plastov a odľahčeným záverom z kovovej zliatiny. Zbraň je samozrejme vybavená poistkou proti nechcenému výstrelu. Kapacita zásobníka je až 7 nábojov. Súčasťou balenia je aj nadstavec pre vystreľovanie signálneho streliva (svetlíc). Do zbrane možno nabiť klasické poplašné (akustické) náboje alebo slzotvorné náboje (OC, CS, CN). Slzotvorné náboje majú dosah cca 3 až 5 metrov.
 • Plynová pištoľ Bruni MiniGAP čierna kal. 9 mm

  74,90 €
  Poloautomatická plynová pištoľ Bruni model MINI GAP v kal. 9 mm P.A. v čiernom prevedení. Je to replika známej pištole značky Glock model 30. Systém spúšte je SA (Single Action) a kapacita zásobníka je 5 nábojov. Zo zbrane je možné strieľať poplašné (slepé) náboje alebo náboje s obsahom slzotvornej látky (napr. CN, CS, OC). Súčasťou balenia je aj nadstavec na odpaľovanie signálnych svetlíc. Vydarená replika zbrane Glock.
 • Plynová pištoľ Ekol Agent cal.9mm-čierna

  65,00 €
  Plynové pištole EKOL AGENT tureckého výrobcu o malých a kompaktných rozmeroch. Malé plynové pištole EKOL, k pohodlnému skrytému nosenie aj vo vrecku. EKOL AGENT plynovka do vrecka. S pomocou nadstavca je možné strieľať rakety a iné pyrotechnické výrobky. Kapacita zásobníka je 5 nábojov.
 • Plynová pištoľ Ekol Agent cal.9mm-nikel/satén

  65,00 €
  Plynové pištole EKOL AGENT tureckého výrobcu o malých a kompaktných rozmeroch. Malé plynové pištole EKOL, k pohodlnému skrytému nosenie aj vo vrecku. EKOL AGENT plynovka do vrecka. S pomocou nadstavca je možné strieľať rakety a iné pyrotechnické výrobky. Kapacita zásobníka je 5 nábojov.
 • Plynová pištoľ RETAY P 114 cal.9mm- čierna

  65,00 €
  Skvelá plynová pištoľ moderného vzhľadu, vďaka svojej veľkosti ideálna na skryté nosenie ( v kabelke, vo vrecku, alebo priehradke auta). Samonabíjacia plynová pištoľ (pred prvým výstrelom je potrebné uzáver natiahnuť a po každom výstrele sa zbraň natiahne automaticky). Telo je vyrobené čierneho trvanlivého polyméru, kovový uzáver čiernej farby (matný nikel). Plynovka je malej až strednej veľkosti s hmotnosťou 488g
 • Plynová pištoľ RETAY X1 cal.9mm P.A.K.- satén

  89,00 €
  Reta X1 je poloautomatická plynová pištoľ s kapacitou na 15 nábojov v kalibri 9 mm. Vďaka svojmu modernému dizajnu je ideálnou voľbou pre milovníkov stredných zbraní.