Výber podľa kategórie

BLASER DOPLNKY

Filtrovať podľa

Značka

Značka

Cena

Cena

 • 0,00 € - 579,00 €

Veľkosť

Veľkosť

Pohlavie

Pohlavie

BLASER DOPLNKY

Počet produktov: 66

Zobrazuje sa 1-12 z 66 položiek

Aktívne filtre

 • 4- nožka BLASER CARBON 2.0

  299,00 €
  Nový vylepšený model streleckej palice !! Bez ohľadu na to, či ste na horách, prenasledujete alebo lovíte - s karbónovou palicou od firmy Blaser môžete bezpečne strieľať aj v náročných podmienkach. Palica spĺňa najvyššie požiadavky z hľadiska stability, hmotnosti, ergonómie a funkčnosti. Vybrané materiály, ako napríklad uhlík alebo plast vystužený vláknami v kombinácii s absolútne praktickým dizajnom, vám umožňujú zvládnuť akúkoľvek loveckú situáciu. Otočná rukoväť umožňuje bezpečne zamerať cieľ a byť v pohotovosti v rozsahu 20 metrov (vo vzdialenosti 100 metrov) bez nutnosti meniť polohu palice.
 • Blaser štuple do uší

  2,50 €
  80405031 Zátkové chrániče sluchu Blaser vyrobené z mäkkej PU peny sa ideálne prispôsobia vášmu uchu a zabránia poškodeniu sluchu.
 • 3-vrstvové rúško Blaser- orange

  3,00 €
  80409350 3-vrstvová maska na ústa a nos s logom Blaser (Argali) s iónmi striebra
 • Šilltovka Blaser- CAMO

  25,00 €
  80408595 Camo šiltovka s logom Argali.Nastaviteľná veľkosť.Optimálna ventilácia. Integrované pútko na zálomok.
 • 3-vrstvové rúško Blaser- orange

  3,00 €
  80409349 3-vrstvová maska na ústa a nos s logom Blaser (Argali) s iónmi striebra
 • Nôž Blaser Ultimate- Blaze Orange

  110,00 €
  Artikel-Nr. 80408405 Nôž Blaser Ultimate má rotujúcu čepeľ a presne priliehajúce púzdro- Kydex. Vyvrhovacia čepeľ so zrezanou špičkou zaisťuje, aby nedošlo k poškodeniu bachora. Pomocou otočnej spony na opasok je možné nôž bleskovo pripevniť k pásu v rôznych polohách. Nôž je možné z púzdra vytiahnuť aj jednou rukou, po zasunutí do púzdra nôž spoľahlivo zapadne do počuteľného „zacvaknutia“. Odtokový otvor v púzdre zaisťuje, aby voda mohla odtiecť a nezoatala v púzdre. Oranžové prevedenie umožňuje vysokú viditeľnosť nôža, čo pomáha predchádzať stratám pri pochôdzkach lesom.Na protišmykovej rukoväti nie je žiadne očko na prenášanie, aby sa zabezpečilo, že zámok je možné otvoriť úderom ruky. Verzia v oranžovej farbe s oranžovým púzdrom a čiernou sponou na opasok. Oceľ 12C27 Sandvik
 • Deka pre psíka Blaser s logom Argali- Braun

  30,00 €
  Artikel-Nr. 80409144 Pre svojho štvornohého poľovníckeho spoločníka môžete vždy použiť prikrývku, ktorá poskytuje suché miesto na odpočinok. Deka pre psa Blaser má pohodlný rozmer 100x70 cm a vďaka protišmykovej spodnej strane ju možno použiť prakticky kdekoľvek. Vrchný materiál je takmer nezničiteľná vláknitá kožušina, ktorú je možné bez problémov prať. Pre fanúšikov Blaseru je to absolútna nutnosť!
 • Remeň na zbraň Blaser - CARBON / koža

  139,00 €
  Remeň na zbraň Blaser- CARBON Remeň Blaser s puzdrom na 2 náboje. Kombinácia materiálu CARBON vzhľadu s kvalitnou hovädzou kožou, určený pre všetky typy zbraní Blaser.
  Vnútorná strana- neoprén- zabezpečujúca protišmykový povrch, rýchloupíncí spojovací prvok, s logom Blaser.
 • Elektricky vyhrievaný podsedák BLASER

  95,00 €
  Tepelná podložka Blaser zaisťuje teplé sedenie aj v chladnom počasí. Vyhrievaná vyhrievacia podložka Blaser sa dá regulovať v troch úrovniach tepla a ovláda sa pomocou powerbanky. Nepremokavý materiál na spodnej strane spoľahlivo izoluje telo od vlhkosti. Veľkorysé sedadlo 35x40 cm umožňuje pohodlné sedenie aj v zimnom oblečení. Powerbanka sa bezpečne skryje v bočnom vrecku uzatvárateľnom na zips. Powerbanka je v cene produktu. V závislosti od nastavenej úrovne ohrevu môže byť prevádzková doba s dodávanou powerbankou s 10 000 mAh až 7 hodín.
 • Silikónový náramok BLASER- oranžový

  0,99 €
  Gumený náramok- hnedý Exkluzívny náramok z hnedého, vysoko elastického silikónu s integrovaným logom Blaser. 100% priateľské k pokožke. Štandardná veľkosť.
 • Blaser tričko F3- hnedé

  8,50 €
  Hnedé bavlnené tričko v dizajne F3. S potlačou motívu hlinených holubov F3 vpredu aj vzadu.