Výber podľa kategórie

VARENIE

Filtrovať podľa

Dostupnosť

Dostupnosť

Značka

Značka

Cena

Cena

 • 2,00 € - 190,00 €

VARENIE

Počet produktov: 26

Zobrazuje sa 1-12 z 26 položiek

Aktívne filtre

 • Termohrnček Stanley Classic 354ml

  34,99 €
  Hrnček Stanley Classic Series Camp Mug Hammertone Green s objemom 350 ml v kladivkovej zelenej farbe, vyrobený z nehrdzavejúcej ocele 18/8, nápoje udrží horúce 1,5 hodiny, studené 3 hodiny (ľad sa v ňom roztopí za 15 hodín). Je ľahký, skladný a pevný. Má viečko vyrobené z Tritonu (bez škodlivých látok) a zabraňuje nežiaducemu vyšplechnutiu počas pohybu. S pevne pripojenou rukoväťou z nerez ocele sa pohodlne drží i v rukaviciach.
 • Termohrnček Stanley Classic Vacuum 473ml

  44,95 €
  Vychytaný outdorový termohrnček - Stanley. Materiál: nehrdzavejúca oceľ 18/8 Izolácia: dvojitá vákuová stena Farba: zelená Bez BPA Široké hrdlo Praktické pútko Robustná rukoväť
 • Termohrnček Stanley Classic 473ml- ORANGE

  48,99 €
  Praktická termoska disponuje kompaktnými rozmermi a je kompatibilná s väčšinou autodržiakov na nápoje. Termoska je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele a poskytuje 100% tesnenie v akejkoľvek polohe. Výhodou je rozoberateľné viečko pre lepšie umytie.
 • Termohrnček Stanley Classic 473ml

  37,99 €
  Praktická termoska disponuje kompaktnými rozmermi a je kompatibilná s väčšinou autodržiakov na nápoje. Termoska je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele a poskytuje 100% tesnenie v akejkoľvek polohe. Výhodou je rozoberateľné viečko pre lepšie umytie.
 • Termoska Stanley Legendary Classic 1,4L

  64,99 €
  Presne ako z názvu vyplýva, značka Stanley predstavuje legendárny dizajn termosky, ktorý určite poznáte či už z filmov alebo iných vizuálnych zdrojov. Výroba produktov Stanley siaha až do roku 1913. Samotné telo termosky je vyrobené z kvalitnej nerezovej oceli. Legendárny nie je iba dizajn a názov termosky, ale aj jej kvalita. Výrobca ju prehlasuje za prakticky nerozbitnú a nezničiteľnú. Existuje dokonca príbeh, kedy po veľkom požiari v americkom Marylande v roku 1979, jediné čo prežilo bola táto termoska Stanley. Najväčšou výhodou termosky Legendary je, že výrobca si je istý jej konštrukčnou stránkou až tak, že ponúka záruku na pretečenie v dĺžke až 25 rokov. Použité materiály sú navyše bez obsahu škodlivej chemikálie BPA a nezaťažujú životné prostredie. Oproti konkurencii má výhodu v tom, že medzi jednotlivými stenami je v podstate vákuum, vzduchoprázdno, čo zabezpečuje lepšie izolačné vlastnosti. Nerezový uzáver je šróbovací a slúži zároveň ako pohárik. Termoska má robustnú konštrukciu a je tak vhodná najmä pre remeselníkov, stavbárov, ale aj pre všetkých outdoorových nadšencov.
 • Liikérka STANLEY Classic 236 ml- ORANGE

  37,99 €
  Firma Stanley prichádza s jedným z najlepších a najpraktickejších výrobkov pre mužov i ženy. Likérka alebo inak ploskačka, má objem 236ml a krásnu jasnú oranžovú farbu, s ktorou ohúrite svoje okolie. Nehrdzavejúca oceľ s hrúbkou 1mm značí dlhoročnú kvalitu. Skrutkovací vrchnák je veľmi praktický a to nie je posledný plusový bod, ktorý výrobca získava. Výhodou je aj možnosť umývania v umývačke riadu, vďaka tomuto utesnenému uzáveru.
 • Liikérka STANLEY Classic 236 ml

  29,99 €
  Firma Stanley prichádza s jedným z najlepších a najpraktickejších výrobkov pre mužov i ženy. Likérka alebo inak ploskačka, má objem 236ml a krásnu šmrncovnú kladívkovo zelenú farbu, s ktorou ohúrite svoje okolie. Nehrdzavejúca oceľ s hrúbkou 1mm značí dlhoročnú kvalitu. Skrutkovací vrchnák je veľmi praktický a to nie je posledný plusový bod, ktorý výrobca získava. Výhodou je aj možnosť umývania v umývačke riadu, vďaka tomuto utesnenému uzáveru.
 • Termoska STANLEY Adventure 0,73 L

  44,95 €
  STANLEY Termoska Adventure series 0,73l z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele.
 • Set príborov- Jetboil Jetset Utensil SET

  12,26 € 12,90 €
  Set príborov Jetboil JETSET UTENSIL SET skvelo dopĺňa variče Jetboil. Príbory sú dostatočne dlhé a tak pohodlne dosiahnu na dno nádoby. Skvelo sa hodí nie len na konzumáciu pokrmov, ale aj na jej prípravu. Majú špeciálne tvarované hrany a rohy, aby dosiahli všetky miesta nádoby, alebo pohodlne kopírovali tvar panvice behom miešania, či podávania jedla.
 • Likvidátor kartuší- Jet Boil Jetboil CrunchIt™

  8,54 € 8,99 €
  Jet Boil CrunchIt je ekologická pomôcka, ktorá vyrieši váš problém kam s prázdnou plynovou kartušou. Jednoduchý nástroj, ktorý naskrutkujete na prázdnu kartuši a po tom, čo sa vyrovná tlak (vypustí sa zvyškový plyn) tak pomocou ostrého hrotu ľahko urobíte do plášťa kartuše otvor. Tým pádom sa z nej stane rovnaký typ odpadu ako napríklad plechovka od konzervy. Kartuši potom môžete vyhodiť do príslušnej nádoby pre kovový odpad a umožníte tak jej ďalší recykláciu.
 • Digitálna váha- Jetboil JetGauge

  17,01 € 17,90 €
  Digitálna váha JetGauge od značky Jetboil vám pomôže zistiť koľko vám zostáva v kartuši paliva. Váha je navrhnutá tak, aby bola čo najľahšia (váži iba 85g) a merala čo najpresnejšie objem paliva v každej kartuší JetPower. Vďaka informáciu o presnom objeme paliva si môžete presne naplánovať, či vám úroveň paliva vydrží na cestu. Vďaka tomu už nehrozí nutnosť pribalenie ďalšie kartuše / záťaže v batohu.
 • Adaptér na kávu- Jetboil Coffe Press Silicone

  17,90 €
  Filter JETBOIL Silicone Coffee Press na prípravu výbornej filtrovanej kávy alebo čaju v prírode. Je veľmi ľahký a v batohu nezaberie veľa miesta. Spoľahlivo oddelí listy čaju alebo usadeniny kávy od zvyšku nápoja. Získate tak ďalšiu možnosť občerstviť sa pri vašich túrach s presovačom, ktorý je ľahký ako pierko.