DOPLNKY

Počet produktov: 110

Zobrazuje sa 1-12 z 110 položiek

Aktívne filtre

 • Nabíjací ohrievač dlaní THAW/ Power banka

  44,64 € 48,00 €
  Nedovoľte, aby vám zima stála v ceste.„Nabíjajte“ a „Zahrievajte“ sa s naším dobíjacím ohrievačom rúk. Náš dobíjací ohrievač poskytuje dlho trvajúce teplo, aby ste mohli pokračovať vo vašich outdoorových aktivitách. Načerpajte viac než len svoju energiu a teplo, ohrievač slúži aj ako powerbanka pre nabíjanie vášho USB zariadenia.
 • Nákrčník BUFF® Merino NORVAL FOREST

  44,00 €
  124244.809.10.00 Módny nákrčník vyrobený z prírodnej merino vlny príjemnej na dotyk. Poskytuje ochranu pred chladom v chladných dňoch.
 • Nákrčník BUFF® Merino Fleece KHAKI

  39,00 €
  124119.854.10.00 Módny nákrčník vyrobený z prírodnej merino vlny príjemnej na dotyk. Poskytuje ochranu pred chladom v chladných dňoch.
 • Lovecký batoh Vorn EV45L

  399,99 €
  Lovecký batoh s rýchloupínaním na pušku (Quick Rifle Release "QRR") Vorn EV45 pevný, vysokovýkonný dopravný prostriedok, ktorý vás nesklame pri vašich náročných poľovačkách. Objem 45litrov
 • Rukavce Devold Svalbard Wool

  47,80 € 52,00 €
  GO 396 630 A 421A Tradične pletené palčiaky zo 100% čistej novej vlny. Vo vnútri česaná a mäkká. Výborný doplnok ku svetru HODDEVIK.
 • Tradičné teplé vlnené ponožky Devold Nansen - Zelené

  25,20 € 27,40 €
  SC 516 063 A 421A Hrubé, hrejivé a komfortné ponožky, dokonalé na zimnú turistiku a bežné nosenie. Vlákna merino vlny odolávajú zápachu, nemusíš sa obávať nepríjemných chvíľ, ak sa vyzuješ. Pre rebrovaný vzor výborne priliehajú.
 • Stredne teplé vlnené ponožky Devold Multi Medium - Čierne

  16,90 € 18,40 €
  SC 507 063 A 950A Vysoké vlnené ponožky Užite si deň v tenkých pohodnlých vysokých ponožkách Multi Medium zo 58% jemnej Merino vlny. Ponožky na každodenné nosenie, ale aj športové využitie. Majú spevnenú pätu, špičku a došľap pre väčšiu odolnosť proti mechanickému poškodeniu. Priehlavok kopíruje rebrovaný materiál, ktorý spoločne s tesným úpletom a pätou v tvare Y umocní stabilitu ponožky bez zhrňovania. Nad rebrovaním na priehlavku je umiestnený materiál zo sieťoviny, vďaka ktorému noha lepšie dýcha a rýchlejšie schne. Na chodidle je zosilnený materiál pre väčší komfort. Pružný a plochý lem podčiarkne dokonalosť ponožiek a zaručí maximálny komfort bez nepríjemných otlakov kože na lýtku. Buďte spokojní s každým vašim krokom. Ponožky majú tesný úplet perfektne obopínajú a sedia na nohe. Zabráni tak zhrňovaniu a nepríjemným prekladom v topánke. Nohy by sme si mali rozmaznávať. Sú našou každodennou oporou a dopravným prostriedkom. Chôdzu ako prirodzený spôsob presunu si spríjemnite pohodlnými ponožkami, ktoré sa vďaka jedinečnému zloženiu prispôsobia vašim potrebám. V teplých dňoch príjemne chladia,v tých chladnejších naopak zahrejú.
 • Stredne teplé vlnené ponožky Devold Multi Medium - Modré

  16,90 € 18,40 €
  SC 507 063 A 273A Vysoké vlnené ponožky Užite si deň v tenkých pohodnlých vysokých ponožkách Multi Medium zo 58% jemnej Merino vlny. Ponožky na každodenné nosenie, ale aj športové využitie. Majú spevnenú pätu, špičku a došľap pre väčšiu odolnosť proti mechanickému poškodeniu. Priehlavok kopíruje rebrovaný materiál, ktorý spoločne s tesným úpletom a pätou v tvare Y umocní stabilitu ponožky bez zhrňovania. Nad rebrovaním na priehlavku je umiestnený materiál zo sieťoviny, vďaka ktorému noha lepšie dýcha a rýchlejšie schne. Na chodidle je zosilnený materiál pre väčší komfort. Pružný a plochý lem podčiarkne dokonalosť ponožiek a zaručí maximálny komfort bez nepríjemných otlakov kože na lýtku. Buďte spokojní s každým vašim krokom. Ponožky majú tesný úplet perfektne obopínajú a sedia na nohe. Zabráni tak zhrňovaniu a nepríjemným prekladom v topánke. Nohy by sme si mali rozmaznávať. Sú našou každodennou oporou a dopravným prostriedkom. Chôdzu ako prirodzený spôsob presunu si spríjemnite pohodlnými ponožkami, ktoré sa vďaka jedinečnému zloženiu prispôsobia vašim potrebám. V teplých dňoch príjemne chladia,v tých chladnejších naopak zahrejú.
 • Veľmi ľahké vlnené ponožky Devold Daily Light- 3-Pack- Mix

  20,50 € 22,30 €
  SC 592 063 A 950A Vysoké vlnené ponožky 3 ks v balení Užite si deň v pohodlých vysokých ponožkách Daily Light z 50% jemnej Merino vlny. Ponožky na každodenné nosenie majú spevnenú pätu a špičku pre väčšiu odolnosť proti mechanickému poškodeniu. Buďte spokojní s každým vašim krokom. Ponožky majú tesný úplet perfektne obopínajú a sedia na nohe. Zabránia tak zhrňovaniu a nepríjemným prekladom v topánke.
 • Stedne silné vlnené ponožky Devold Daily Medium- 3-Pack- Čierne

  25,20 € 27,40 €
  SC 592 063 A 950A Vysoké vlnené ponožky 3 ks v balení Užite si deň v pohodlých vysokých ponožkách Daily Medium z 52% jemnej Merino vlny. Ponožky na každodenné nosenie majú spevnenú pätu a špičku pre väčšiu odolnosť proti mechanickému poškodeniu. Buďte spokojní s každým vašim krokom. Ponožky majú tesný úplet perfektne obopínajú a sedia na nohe. Zabránia tak zhrňovaniu a nepríjemným prekladom v topánke.
 • Vysoké vlnené ponožky Hiking Light

  24,00 € 27,50 €
  SC 566 063 A 291A VYSOKÉ TURISTICKÉ VLNENÉ PONOŽKY Vysoké turistické ponožky Devold® Hiking Medium so 57% Merino vlny určené primárne na turistiku sú vhodné aj pre akékoľvek športové výkony. Materiál je veľmi priedušný a skvele saje, odvádza telesnú vlhkosť od pokožky, predchádza jej prehrievaniu, vlhnutiu a tvorbe pľuzgierov. Ponožky majú spevnenú pätu a špičku pre väčšiu odolnosť proti mechanickému poškodeniu a dlhšiu životnosť. Tesný úplet a päta v tvare Y umocnia stabilitu ponožky. Perfektne obopínajú a sedia na nohe. Zabráni tak zhrňovaniu a nepríjemným prekladom v topánke.
 • Dámské vysoké vlnené ponožky Hiking Light

  24,00 € 27,50 €
  SC 566 043 A 291A VYSOKÉ TURISTICKÉ VLNENÉ PONOŽKY Vysoké turistické ponožky Devold® Hiking Medium so 57% Merino vlny určené primárne na turistiku sú vhodné aj pre akékoľvek športové výkony. Materiál je veľmi priedušný a skvele saje, odvádza telesnú vlhkosť od pokožky, predchádza jej prehrievaniu, vlhnutiu a tvorbe pľuzgierov. Ponožky majú spevnenú pätu a špičku pre väčšiu odolnosť proti mechanickému poškodeniu a dlhšiu životnosť. Tesný úplet a päta v tvare Y umocnia stabilitu ponožky. Perfektne obopínajú a sedia na nohe. Zabráni tak zhrňovaniu a nepríjemným prekladom v topánke.