Používame cookies, aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v prehliadaní týchto stránok, súhlasíte s použitím cookies. čítať viac

Výber podľa kategórie

KRÁTKE ZBRANE

Filtrovať podľa

Dostupnosť

Dostupnosť

Značka

Značka

Cena

Cena

 • 339,00 € - 899,00 €

KRÁTKE ZBRANE

Počet produktov: 21

Zobrazuje sa 1-12 z 21 položiek

Aktívne filtre

 • Kolimátor MECANIK MO1,taktical micro reflex red dot, 3MOA

  339,00 €
  Optický zameriavač CANIK MECANIK MO1 je navrhnutý s ohľadom na všeobecné účely.
 • GLOCK 19, 9x19 (gen5/FS)

  729,00 €
  Glock 19 je ideálny pre mnohostranné používanie vďaka rozmerom menším ako sú štandardné rozmery pištolí. S kalibrom 9x19 sa celosvetovo distribuuje do bezpečnostných služieb. Môže byť využívaný aj ako bežná zbraň pre účinnú ochranu v núdzových situáciách.
 • GLOCK 34 Gen5 EU in MOS version FXD 6,1 9x19

  899,00 €
  Glock 34 s predĺženou hlavňou, mimoriadne dlhým záverom a predĺženou vzdialenosťou medzi mieridlami s konceptom MOS poskytuje vysokú presnosť a dokonalé cielenie. Táto zbraň sa používa ako súťažná pistoľ pre IPSC a iné strelecké športy.
 • GLOCK 32 Gen4 EU , 357 SIG

  662,00 €
  GLOCK 32 Gen4, navrhnutý ako kompaktný model, ponúka v kalibri 357 SIG jedinečnú kombináciu všestrannosti, presvedčivej balistiky, optimálneho komfortu pri nosení a legendárnej spoľahlivosti pištolí GLOCK.
 • GLOCK 30S, .45 Auto

  668,00 €
  Pištoľ GLOCK 30S úspešne kombinuje krátky rám (SF) so štíhlejším záverom (S) a s výkonným strelivom kalibru .45 Auto. Jej prednosťou je kompaktný dizajn a jednoduchá obsluha. Hodí sa do ruky takmer akéhokoľvek používateľa. Vďaka štíhlejšiemu záveru oproti modelu G30SF má táto zbraň tiež nižšiu hmotnosť.
 • GLOCK 45 MOS/FS/M13,5x1 LH EU

  986,00 €
  Pištoľ Glock s predĺženou hlavňou s ľavotočivým závitom M13,5x1. G45 je najnovším prírastkom do rodiny pištolí GLOCK. G45 využíva konštrukciu a technológiu GLOCK použitú pri armádnych pištoliach (G19X) skombinovanú s celosvetovými požiadavkami strelcov a príslušníkov uniformovaných zložiek a je crossover zbraňou v kalibri 9x19 mm.
 • GLOCK 44 EU M9x0,75 left, cal.22

  672,00 €
  Prvá pištoľ GLOCK v kalibri 22 l. r. so závitovou hlavňou. G44 je charakteristická hybridným polymérovo oceľovým záverom, typickým pre Gen5 a osvedčeným systémom Safe Action®. Je to výborná pištoľ ako pre začiatočníkov, tak aj pre skúsených strelcov.
 • CANIK TP9 SF Elite Subcompact, kal. 9mm Para, SAO Black

  599,00 €
  CANIK TP9 Elite Subcompact, kal. 9mm Para, SAO Black je prvý subcompact zo série TP v kalibri 9x19mm s 3,6" hlavňou. Predstavuje výkonnú a bohato vybavenú zbraň s dôrazom na skryté nosenie a rýchlejšie tasenie. Povrch záveru zbrane je povrchovo upravený pomocou keramickej povrchovej úpravy Cerakote. Vnútorné komponenty sú poniklované pre bezchybný hladký chod. Zároveň je predpripravený pre nízku montáž kolimátora typu Trijicon RMR, Shield RMS/RMSc alebo iný micro-kolimátor. Je vybavený drážkovaním v prednej a zadnej časti záveru, indikátorom natiahnutého úderníka vrátane indikátora náboja v komore.
 • CANIK TP9 SF Elite, kal. 9mm Para, SAO Black

  630,00 €
  CANIK TP9 SF Elite, kal. 9mm Para predstavuje stredný compact zo série TP v kalibri 9x19mm s obojstranným ovládaním, vďaka čomu je nositeľom označenie ELITE. Záver zbrane je upravený technológiou Tenifer s atraktívnym čiernym vzhľadom. Okrem toho je vybavení množstvom doplnkov a vychytávok - kovové mieridlá Warren Tactical s červenou svetlovodivou muškou, drážkovanie v prednej a zadnej časti záveru, indikátor natiahnutého úderníka vrátane indikátora náboja v komore.
 • GLOCK 17 9x19 EU (Gen5/FS)

  729,00 €
  Pištole GLOCK 17 Gen5 majú oproti predchádzajúcim generáciám nasledujúce prvky/vlastnosti: Obojstranný záchyt záveru zlepšuje ovládanie ľavou rukou. GLOCK MARKSMAN BARREL - Hlaveň s inovovaným vývrtom má nové drážkovanie, ktoré zvyšuje presnosť. Nové zásobníky (01, Orange). Oranžový podávač a zväčšená predná časť zásobníkového dna urýchľuje výmenu zásobníka. Nová povrchová úprava záveru a hlavne (nDLC) výhradne na pištoliach Gen5 zlepšuje ochranu proti korózii a poškrabaniu čím zvyšuje spoľahlivosť pištole v nepriaznivých podmienkach. Na ráme bolo odstránené tvarovanie pre prsty. Rovná predná strana rukoväte umožňuje konštantne komfortný úchop širšiemu okruhu zákazníkov bez ohľadu na veľkosť dlane a použitie rukavíc. Rozšírená spodná časť zásobníkovej šachty pre pohodlnejšie vkladanie zásobníku. Väčší otvor uľahčuje zasunutie zásobníka zvlášť vo vysoko stresových situáciách, kedy sa rátajú zlomky sekundy.
 • Glock 19X (Coyote), kal.: 9x19mm, SET EU

  796,00 €
  GLOCK Inc. predstavuje svoji prvú "Crossover" pištoľ, Glock 19X, ktorá kombinuje najlepšie vlastnosti dvoch najpopulárnejších a najdôveryhodnejších zbraní Glock. Plná veľkosť rámu a kompaktný záver spojili svoje sily, aby vytvorili ideálnu pištoľ pre všetky podmienky a všetky situácie. Pištoľ bola vyvinutá pre armádu s využitím skúšobných skúseností spoločnosti Glock s ohľadom na efektívnosť, spoľahlivosť a trvanlivosť. Prostredníctvom dôkladného testovania Glock 19X vyniká nad konkurenciou a má schopnosť fungovať vo všetkých situáciách s maximálnou spoľahlivosťou a presnosťou. Glock 19X prichádza vo farbe kojot po prvý krát aj s farebným záverom v rovnakej farbe. NPVD náter GLOCK 19X zabraňuje korózii, odoláva chemikáliám a oderu. Medzi ďalšie konštrukčné vlastnosti modelu Glock 19X patrí Glock Marksman Barrel (GMB) s vylepšeným polygonálnym vývrtom a vylepšenou hlavňou korunky pre zvýšenú presnosť, obojstranné násuvné pätky a bez drážok na prsty pre väčšiu všestrannosť, pútko pre poistnú šnúrku. Pištoľ obsahuje štandardný 17ranný zásobník a dva 17 + 2 ranné predĺžené zásobníky spolu s kufríkom vo farbe kojot. Luminiscenčné mieridlá, obojstranná páka záveru, vypúšťač zásobníka prispôsobiteľný pre praváka a ľaváka.
 • GLOCK 45 FS EU

  690,00 €
  G45 je najnovším prírastkom do rodiny pištolí GLOCK. G45 využíva konštrukciu a technológiu GLOCK použitú pri armádnych pištoliach (G19X) skombinovanú s celosvetovými požiadavkami strelcov a príslušníkov uniformovaných zložiek a je crossover zbraňou v kalibri 9x19 mm.