Výber podľa kategórie

NOHAVICE

Filtrovať podľa

Značka

Značka

Cena

Cena

 • 24,00 € - 380,00 €

Veľkosť

Veľkosť

Pohlavie

Pohlavie

NOHAVICE

Aktívne filtre

 • Dám. nohavice TAGART CRAMP PRO

  89,00 €
  Nohavice Cramp Pro boli vyvinuté na zaistenie vysokého pohodlia a prispôsobenia sa postavám. Funguje veľmi dobre počas aktívneho voľného času, ako aj pri každodennom používaní. Nohavice Cramp Pro sú vyrobené z tkaniny s jedinečným materiálovým zložením. Kombinuje absorpciu viskózy, pevnosť polyamidu a elasticitu Spandexu. Je veľmi flexibilný a dobre sa prispôsobuje postave. Prakticky neobmedzuje slobodu pohybu. Hustá tkanina väzba chráni pred nárazmi vetra. Okrem toho veľmi dobre odvádza vlhkosť a rýchlo zasychá, a preto funguje dobre aj pri zvýšenej fyzickej námahe. Verzia modelu Cramp Pro je vyrobená z dvoch farieb látky, čo ešte viac zvýrazňuje dynamickú líniu strihu. Nohavice majú 2 vrecká na stehnách zapínané na zips a pokryté chlopňou, v pravom vrecku je ďalší vak na 6 náplní, 2 veľké bočné vrecká a jedno zadné vrecko na zips, tiež s krytou chlopňou. Cramp Pro je perfektnou voľbou pre každý deň a lov na jar a v lete. Je tiež vynikajúca pre pešiu turistiku v horách alebo v lese. Ocenia ho poľovníci, ktorí cestujú do horúcej Afriky a lovia zo stonku. Cramp Pro - najdôležitejšie vlastnosti: pohodlný strih, ktorý neobmedzuje pohyb Dobrá fit na telo Efektívne odvádza vlhkosť a rýchlo schne.
 • Dám.nohavice TAGART TERRAIN PRO WR

  89,00 €
  Nohavice z voskovanej tkaniny so zvýšenou odolnosťou proti absorpcii vody. Pohodlný a praktický strih. Na profilovaných kolenách sú lemy z odolnej tkaniny. 5 funkčných vreciek vrátane vrecka s popruhom na strelivo.
 • Dámske Nohavice Blaser Sevilla

  79,95 € 159,95 €
  108185-002/567
 • Dámske nohavice TAGART AX

  74,00 €
  Nohavice z pevnej tkaniny, kolená sou profilovaná a umožňujú väčšiu voľnosť pohybu. Nohavice sú vybavené dvoma bočnými vrchnými vreckami, jedným zadným vreckom a dvoma bočnými stehnními vreckami - jedno bočné vrecko je prekrytá légou.
 • Dámske nohavice TAGART AX WR

  76,00 €
  Odolné nohavice vzelenej farbe, vyrobené z voskovanej látky, aby sa zabránilo presakovaniu vody. Špeciálne šité profilované kolená poskytujú väčšiu voĺnosť pri pohybe. Elastický lem všitý okolo pása na prisôsobenie sa obvodu. Vybavené dvoma bočnými vreckami, zapusteným vreckom vzadu a dvoma vreckami na stehnách - jedno zapínanie na zips, druhé s klopou zapínanou na gombíky.
 • Dámske nohavice TAGART IRON2 3DX

  149,00 €
  Funkčné lovecké nohavice určené na aktívny lov v meniacich sa poveternostných podmienkach. Kombinácia textílií s rôznymi parametrami priedušnosti, odolnosti voči vode a trvanlivosti v závislosti od pracovných zón tela v odeve zaručuje maximálny komfort a tepelnú kontrolu. Verzia s 3DX kamuflážou. Na miestach viac vystavených poveternostným podmienkam a vyžadujúcim zvýšenú mechanickú pevnosť sa použili membránové tkaniny. Hlavná tkanina je odolný a dobre priedušný materiál H300 - kombinujúci výhody bavlny a mikropolyesteru. Použitie systému ZEPHYR poskytuje dodatočnú kontrolovanú ventiláciu.
 • Dámske nohavice TAGART IRON2 Olive

  149,00 €
  Iron 2 z radu Hunting Pro je pre aktívny lov a prenasledovanie od jari do jesene. Hybridná kombinácia membrány a tkaniny s voskovaným povlakom chráni pred premoknutím a zároveň je zodpovedná za dobrú priedušnosť. Iron 2 je vybavená komfortnými systémami na podporu lovca počas lovu. Ventilačný systém Zephyr® je výkonné, ale zároveň ľahko použiteľné riešenie, ktoré udrží tepelný komfort. Hnacou silou ventilácie je pohyb tela. Iron 2 je k dispozícii v olivovo-hnedej alebo 3DX kamufláži. Prvky trojdimenzionálneho maskovania maskujú našu prítomnosť v teréne, čo sťažuje identifikáciu. Sada použitých tkanín sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči poškodeniu, čo je dôležité pri pohybe medzi ostrými rastlinami alebo vetvami. Tkanina tiež vytvára bariéru proti vlhkosti. Tkanina s membránou Orttex je predušná 13.000g / m2 / 24h a odolnosť voči vode 10.000 mm. Na ramenách chráni 100% pred dažďom. Iron 2 je moderný lovecký odevov. Poskytuje vysoký komfort a slobodu počas lovu aj v nepriaznivom teréne a poveternostných podmienkach. Odporúčané najmä na lov od jari do jesene.