PRÍSLUŠENSTVO

Počet produktov: 309

Zobrazuje sa 1-12 z 309 položiek

Aktívne filtre

 • 4- nožka BLASER CARBON 2.0

  299,00 €
  Nový vylepšený model streleckej palice !! Bez ohľadu na to, či ste na horách, prenasledujete alebo lovíte - s karbónovou palicou od firmy Blaser môžete bezpečne strieľať aj v náročných podmienkach. Palica spĺňa najvyššie požiadavky z hľadiska stability, hmotnosti, ergonómie a funkčnosti. Vybrané materiály, ako napríklad uhlík alebo plast vystužený vláknami v kombinácii s absolútne praktickým dizajnom, vám umožňujú zvládnuť akúkoľvek loveckú situáciu. Otočná rukoväť umožňuje bezpečne zamerať cieľ a byť v pohotovosti v rozsahu 20 metrov (vo vzdialenosti 100 metrov) bez nutnosti meniť polohu palice.
 • MOULTRIE Digitálne kŕmiace zariadenie QUICK-LOCK Directional, 115 litrov

  220,00 €
  MFG-13281 Toto kŕmidlo je navrhnuté na kŕmenie jedným smerom. Kŕmidlo využíva praktický rýchloupínací systém Quick-Lock na uchytenie na rôzne typy zásobníkov krmiva. Directional Feeder obsahuje rozmetacie dosku s integrovaným miešadlom, ktorá zlepšuje tok krmiva a rozkladá zhluky krmiva. Digitálny časovač umožňuje programovanie až šiestich denných dôb kŕmenie s trvaním 1 až 20 sekúnd. Kŕmidlo disponuje indikátor stavu batérie a odhad hladiny krmivá pre jednoduché sledovanie stavu.
 • MOULTRIE Digitální podavač MOULTRIE SUPER PRO MAGNUM

  170,00 €
  MFG-13455 S kŕmiacim zariadením SUPER PRO MAG od Moultrie nebolo kŕmenia zveri nikdy jednoduchšie. Stačí ho len piskrutkovať na ľubovoľný sud, do suda nasypať kŕmenie a môžete začať kŕmiť! Uľahčí Vám prácu, čas a o zver je postarané.
 • MOULTRIE Solární panel 6V DELUXE MFHP 12349

  59,00 €
  MFHP 12349 6V solárny panel zaistí nepretržitý prísun energie pre podávač krmiva či fotopascu.
 • Púzdro na guľovnicu Carl Mayer, 130cm

  25,00 €
  CMFU-002GNSW-130 Púzdro na guľovnicu Carl Mayer zeleno-čierne, 130cm
 • Svietidlo NITECORE MH25S

  129,00 €
  Svietidlo MH25S - Používa vysoko kvalitnú LED diódu SST-40-W LED. - Maximálny výkon až 1800 lúmenov. - Vysoko efektívna elektronika.- Maximálna prevádzková doba až do 1500 hodín. - Inteligentný nabíjací obvod s detekciou napätia, nabíja bezpečne a rýchlo.- Integrovaná zásuvka micro USB je odolná voči vode, prachu a nárazu.
 • Puzdro na vzduchovku Umarex Red Line 48" (122 cm)

  29,90 €
  Puzdro na dlhé zbrane Umarex Red Line 48" s červeným popruhom a lemami, priložený zámok na trojmiestny číselný kód, nastaviteľný popruh na rameno, 2 bočné kapsy na zips. Vnútorné rozmery 120 x 22 cm. (Prednastavený kód zámku je 000. Kód zmeníte tak, že zámok otvoríte, oblúk zámku otočíte o 90°, zatlačíte ho čiastočne do tela zámku, zadáte nový kód a oblúk uvoľníte). Vhodné napr. pre vzduchovku Hämmerli HF 900 Combo s namontovaným puškohľadom.
 • Obušok Walther ProSecur 25"

  23,90 €
  Dlhý teleskopický obušok oceľový - dĺžka 635 mm, zložený 250 mm, hmotnosť 538 g, pogumovaná rukoväť, čierne puzdro na opasok. Dlhšia rukoväť umožňuje obojručné držanie.
 • LEDLENSER čelovka MH3-čierno-šedá

  39,90 €
  Štýlová a kompaktná čelovka s výkonom až 200 lm a dosvitom na vzdialenosť 130 m je vhodná pre väčšinu outdoorových aktivít. Vďaka inovatívnemu systému uchytenia premeníte čelovku len niekoľkými jednoduchými pohybmi na multifunkčné ručné svietidlo. Tú si môžete pomocou klipu bezpečne pripnúť na oblečenie, na opasok alebo na batoh. Patentované technológie Ledlenser ako je Advanced Focus System, Rapid Focus či Smart Light Technology, vám zaručí tú najvyššiu kvalitu osvetlenia.
 • Batoh Tatonka Petri Chair 35lit.

  99,95 €
  Veľký batoh so stoličkou v hodný aj pre rybárov. Batoh má horné plnenie, sťahovaciu vnútornú priehradku. Batoh má vrecko vo veku, veľké bočné vrecká, systém molle na pripevnenie ďalšieho príslušenstva. Predné vrecko na organizér sa odopína a premení na vrecko na opasok. Vrecko na organizér má špeciálne priehradky a vrecká na rybárske doplnky
 • NITECORE Svietidlo BR25 na bicykel

  89,00 €
  Svietidlo na bicykel. Výrobok používa vysoko kvalitné Luminus SST-40-W LED.- Maximálny výkon až 1400 lúmenov.
 • Remeň na zbraň Blaser - CARBON / koža

  139,00 €
  Remeň na zbraň Blaser- CARBON Remeň Blaser s puzdrom na 2 náboje. Kombinácia materiálu CARBON vzhľadu s kvalitnou hovädzou kožou, určený pre všetky typy zbraní Blaser.
  Vnútorná strana- neoprén- zabezpečujúca protišmykový povrch, rýchloupíncí spojovací prvok, s logom Blaser.