Používame cookies, aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v prehliadaní týchto stránok, súhlasíte s použitím cookies. čítať viac

Výber podľa kategórie

FRANKONIA

Filtrovať podľa

Dostupnosť

Dostupnosť

Značka

Značka

Cena

Cena

 • 5,00 € - 220,00 €

FRANKONIA

Počet produktov: 78

Zobrazuje sa 1-12 z 78 položiek

Aktívne filtre

 • Merač odporu spúšte

  109,99 €
  Digitálny, elektrický tester spúšte umožňuje jednoduchú kontrolu odporu spúšte. Rozsah merania od 2,8g - 5,4kg. Prepínateľné z Ibs. a oz. na kg a g. Uloží posledných 10 meraní a stlačením tlačidla je možné zobraziť priemer. Dodanie bez batérie.
 • Samonafukovací podsedák ALLEN CAMO

  47,99 €
  156813-65 Samonafukovací termo podsedák v atraktívnom dizajne MossyOak je vyrobený z polyamidovej tkaniny a má jadro z PU peny, ktoré výborne chráni pred chladom. Vďaka praktickému popruhu je možné vankúš nosiť pohodlne cez rameno alebo pripevniť k batohu pomocou klipu na popruhu.
 • Maskovacia Páska CAMO 3m, 5cm látka /25378/

  16,99 €
  2005361 ALLEN kamuflážna páskaž. Používa sa na maskovanie príslušenstva a častí tela. Zlepšuje priľnavosť a ľahko sa nasadzuje a vyzlieka. Zvitok pokryje brokovnicu, pušku, luk alebo kušu.
 • Maskovacia Páska CAMO 3m, 5cm látka /25362/

  16,99 €
  2005346 ALLEN kamuflážnapáskaž. Používa sa na maskovanie príslušenstva a častí tela. Zlepšuje priľnavosť a ľahko sa nasadzuje a vyzlieka. Zvitok pokryje brokovnicu, pušku, luk alebo kušu.
 • Maskovacia Páska CAMO 4,6m, 5cm /25367/

  19,99 €
  2005362 Maskovacia páska ALLEN Vanish Camo. Používa sa na maskovanie príslušenstva a častí tela. Zlepšuje priľnavosť a ľahko sa nasadzuje a vyzlieka. Zvitok pokryje brokovnicu, pušku, luk alebo kušu. Opakované použitie.
 • Maskovacia Páska CAMO 4,6m, 5cm /25363/

  19,99 €
  2005363 Maskovacia páska ALLEN Vanish Camo. Používa sa na maskovanie príslušenstva a častí tela. Zlepšuje priľnavosť a ľahko sa nasadzuje a vyzlieka. Zvitok pokryje brokovnicu, pušku, luk alebo kušu. Opakované použitie.
 • Maskovacia Páska CAMO 18m, 5cm /25361/

  19,99 €
  2005347 Robustná, odolná voči poveternostným vplyvom a roztrhnutiu. Na maskovanie častí zbraní a príslušenstva. Ideálne na lov a všetky outdoorové aktivity. Zloženie materiálu: lepiaca páska, vonkajší plášť z PVC s polyesterovými vláknami a lepidlo na báze gumy. Dĺžka: 18m Šírka: 5 cm
 • Digitální závesná váha Kitchener- do 200kg

  39,99 €
  Praktická váha na váženie zveriny, rozsah až do 200kg, cena vrátane závesných hákov.
 • Nôž Morakniv Eldris Fire Kit Burnt

  51,99 €
  Nôž je vyrobený z kvalitnej, nehrdzavejúcej švédskej nerezovej ocele. Univerzálny nôž s pevnou čepeľou vo vreckovej veľkosti je vždy s vami a ideálny na každodenné maličkosti, ako je rezanie, vyrezávanie, sťahovanie z kože alebo zakladanie ohňa. Nôž má bezpečnostnú rukoväť z dvoch rôznych materiálov a zaklapávací zámok, ktorý zaisťuje ďalšiu bezpečnosť pri manipulácii. Slučka na konci puzdra uľahčuje nosenie noža okolo krku. Integrované kresadlo je možné použiť na večerný táborák. MORAKNIV - vyrábaný v Mora, Švédsko od roku 1891 Závod je v Mora - rovnako ako pred storočím. Pri výrobe nožov sa spája remeselná zručnosť s modernou technológiou. Zamestnanci Morakniv stavajú na odbornosti, ktorú nadobudli v priebehu generácií a neustále zdokonaľujú formu, materiál a metódy. Morakniv bol vždy univerzálnym nástrojom s jedinečnými vlastnosťami. Odolná oceľ je kalená v Mora pomocou tajného procesu. Brúsenie ostria noža zaisťuje, že zostane extra ostrý aj pri častom používaní po dlhú dobu. Zúžený profil, ergonomická rukoväť, vyváženie a úchop, sila a presnosť sú vlastnosti, vďaka ktorým je nôž ideálnym spoločníkom všade.
 • Nôž Morakniv Outdoormesser Survival Kit Kansbol

  54,99 €
  Outdoorový nôž Morakniv Kansbol s Survival Kit ponúka všetky funkcie, ktoré skutočný nadšenec bushcraftu potrebuje, optimalizovaný a pripravený na nečakané výzvy. Perfektný partner pre poľovníkov a turistov. Kansbol má pružnosť ľahkého noža a silu robustnejšieho modelu. Súprava na prežitie s integrovanýmkresadlom je namontovaná na polymérovom plášti. Čepeľ s hrúbkou 2,5 mm je vyrobená zo švédskej nehrdzavejúcej ocele a má špeciálny výbrus - Scandi-Grind - vďaka ktorému sa nôž ľahko brúsi. Čepeľ má tiež profilové brúsenie, ktoré zaisťuje dodatočnú presnosť. Chrbát čepele je brúsený pod uhlom 90°, vďaka čomu je nôž kompatibilný s kresadlom. Rukoväť z protišmykového TPE plastu zaisťuje bezpečné držanie pri práci. Outdoorový nôž je vybavený aj reflexným paracordom, ktorý je možné pripevniť na kresadlo. MORAKNIV - vyrábaný v Mora, Švédsko od roku 1891 Závod je v Mora - rovnako ako pred storočím. Pri výrobe nožov sa spája remeselná zručnosť s modernou technológiou. Zamestnanci Morakniv stavajú na odbornosti, ktorú nadobudli v priebehu generácií a neustále zdokonaľujú formu, materiál a metódy. Morakniv bol vždy univerzálnym nástrojom s jedinečnými vlastnosťami. Odolná oceľ je kalená v Mora pomocou tajného procesu. Brúsenie ostria noža zaisťuje, že zostane extra ostrý aj pri častom používaní po dlhú dobu. Zúžený profil, ergonomická rukoväť, vyváženie a úchop, sila a presnosť sú vlastnosti, vďaka ktorým je nôž ideálnym spoločníkom všade.
 • Vrana plastová 38cm s tyčou

  8,95 €
  Realistická replika vrany z plastu veľkosti 38cm.
 • Vločkovaná vrana plast-42cm

  16,95 €
  Na povrch plastu je nanesené vločkovanie. Vločkovanie umožňuje použitie v daždi a na slnku. Pretože inak vznikajúce odrazy by odstrašili inteligentné vtáky. Vrátane nožičiek a prídržnej tyče. Veľkosť 42 cm.