FRANKONIA

Počet produktov: 99

Zobrazuje sa 1-12 z 99 položiek

Aktívne filtre

 • Spray na čistenie optiky- 100 ml

  7,90 €
  Čistiaci spray s pumpičkou. Jemné čistenie šošoviek ďalekohľadov a puškohľadov, zabraňuje zahmlievaniu. Obsah: 100 ml.
 • Nôž Wald & Forst Black Bear

  39,95 €
  Dĺžka čepele: 8 cm Materiál čepeľe noža : 440C Materiál vyvrh. čepele a pílky: AISI420 Blokovanie: zámok Materiál rukoväte: plast Hmotnosť: 214 g
 • 3M PELTOR SportTac Hunting- aktívne

  179,95 €
  3M Peltor SportTac je elektronický chránič sluchu s aktívnym tlmením vyvinutý špeciálne na použitie pri športovej streľbe. Jeho pokročilá elektronika vie efektívne rozoznať náhle zvukové impulzy ako výstrel, a plynule ich utlmiť. Užívateľ tak nepočuje a nie je vyrušený ostrým cvaknutím, ktoré sa zvykne vyskytovať u iných elektronických chráničov sluchu na trhu. Príposluchové mikrofóny umožňujú počúvať zvuky okolia a podľa nastavenej úrovne hlasitosti (do 82 dB) ich prenášať do náhlavnej súpravy. Zvyšujú tak situačný prehľad užívateľa, čo ocenia nielen poľovníci, pre ktorých je každý vnem dôležitý pri hľadaní zveri, ale aj strelci na strelnici, ktorým umožnia konverzovať s prístojacim inštruktorom. 3M Peltor Sport Tac sú elektronické slúchadlá, ktoré eliminujú hluk streľby jediným zvukovým obvodom. Pomôžu vám predísť poškodeniu sluchu a vďaka systému vonkajších mikrofónov sa s nimi zlepší aj vaše priestorové vnímanie.
 • Vyvrhov.set Outdoor Edge Game Processor, 12-dielny

  109,95 €
  Súpravu Game Processor od svetoznámeho výrobcu nožov Outdoor Edge ocení každý lovec, ktorý hľadá praktickú súpravu obsahujúcu všetky potrebné nástroje na zabíjanie a následné spracovanie vysokej zveri, vodného vtáctva alebo rýb. Dvanásťdielna kolekcia obsahuje nielen kvalitné nože z nehrdzavejúcej ocele, ale aj ďalšie praktické pomôcky. Všetky nástroje sú vybavené ergonomickou rukoväťou. Tá zabraňuje vykĺznutiu z vlhkých rúk a prípadnému poraneniu. V súprave nájdete aj príslušenstvo v podobe brúsky, latexových rukavíc a praktického kufríka, v ktorom máte všetko vždy poruke.
 • Botka Wegu- výškovo nastaviteľná

  49,90 €
  Z kvalitnej gumy odolnej voči ozónu a oleju. S 2 upevňovacími skrutkami. Kompletná so základnou doskou a namontovanou koľajnicou. Vhodné napr. pre modely Steyr a Diana. Základná doska 15 mm = komplet 32 mm. Rozmery (DxŠ): 125x38 mm.
 • Ochranná sieťka 220x160cm

  39,95 €
  Vyrobené z polyamidu odolného voči roztrhnutiu. Chráni obsah pred hmyzom. ulovenú zver možno vetrať dlhšie vonku.
 • Termoska Stanley- food 0,72l

  49,95 €
  Zelený obedár STANLEY s objemom 0,7l má dvojstennú vákuovú izoláciu, ktorá obsah udrží teplý alebo studený 15 h. Vyrobený z nehrdzavejúcej ocele so zelenou povrchovou úpravou. Plastová rukoväť uľahčuje prepravu. Uzáver možno použiť ako misku.
 • Termohrnček Stanley 0,47 l

  35,95 €
  Praktický termohrnček na pitie vyrobený z nehrdzavejúcej ocele 18/8 je súčasťou populárnej série Stanley Classic. Hrnček presvedčí atraktívnym dizajnom v zelenej farbe Hammertone. Tlačidlo, ktoré sa dá uvoľniť ukazovákom, vám umožňuje piť rýchlo jednou rukou pri pešej turistike, na bicykli alebo v práci, zatiaľ čo vákuová izolácia udržuje nápoje horúce až 6 hodín alebo studené až 24 hodín. Hrnček je izolovaný vákuovou izoláciou a navyše je BPA free . Odnímateľné veko sa dá ľahko umývať v umývačke riadu. Technické špecifikácie Objem: 0,47 litra Výška: 23,6 cm Hmotnosť: 402 g
 • Botka Pachmayr vent.2,5 cm

  19,95 €
  Rozmery (VxŠxH): 14,5 x 5 x 2,5 cm
 • Ochr.sieťka proti hmyzu 170x110 cm

  29,95 €
  Vyrobené z polyamidu odolného voči roztrhnutiu. Chráni obsah pred hmyzom.