FRANKONIA

Počet produktov: 97

Zobrazuje sa 1-12 z 97 položiek

Aktívne filtre

 • Digitální závesná váha Kitchener- do 200kg

  39,99 €
  Praktická váha na váženie zveriny, rozsah až do 200kg, cena vrátane závesných hákov.
 • Nôž Morakniv Outdoormesser Survival Kit Kansbol

  54,99 €
  Outdoorový nôž Morakniv Kansbol s Survival Kit ponúka všetky funkcie, ktoré skutočný nadšenec bushcraftu potrebuje, optimalizovaný a pripravený na nečakané výzvy. Perfektný partner pre poľovníkov a turistov. Kansbol má pružnosť ľahkého noža a silu robustnejšieho modelu. Súprava na prežitie s integrovanýmkresadlom je namontovaná na polymérovom plášti. Čepeľ s hrúbkou 2,5 mm je vyrobená zo švédskej nehrdzavejúcej ocele a má špeciálny výbrus - Scandi-Grind - vďaka ktorému sa nôž ľahko brúsi. Čepeľ má tiež profilové brúsenie, ktoré zaisťuje dodatočnú presnosť. Chrbát čepele je brúsený pod uhlom 90°, vďaka čomu je nôž kompatibilný s kresadlom. Rukoväť z protišmykového TPE plastu zaisťuje bezpečné držanie pri práci. Outdoorový nôž je vybavený aj reflexným paracordom, ktorý je možné pripevniť na kresadlo. MORAKNIV - vyrábaný v Mora, Švédsko od roku 1891 Závod je v Mora - rovnako ako pred storočím. Pri výrobe nožov sa spája remeselná zručnosť s modernou technológiou. Zamestnanci Morakniv stavajú na odbornosti, ktorú nadobudli v priebehu generácií a neustále zdokonaľujú formu, materiál a metódy. Morakniv bol vždy univerzálnym nástrojom s jedinečnými vlastnosťami. Odolná oceľ je kalená v Mora pomocou tajného procesu. Brúsenie ostria noža zaisťuje, že zostane extra ostrý aj pri častom používaní po dlhú dobu. Zúžený profil, ergonomická rukoväť, vyváženie a úchop, sila a presnosť sú vlastnosti, vďaka ktorým je nôž ideálnym spoločníkom všade.
 • Nôž Morakniv Eldris Fire Kit Burnt

  51,99 €
  Nôž je vyrobený z kvalitnej, nehrdzavejúcej švédskej nerezovej ocele. Univerzálny nôž s pevnou čepeľou vo vreckovej veľkosti je vždy s vami a ideálny na každodenné maličkosti, ako je rezanie, vyrezávanie, sťahovanie z kože alebo zakladanie ohňa. Nôž má bezpečnostnú rukoväť z dvoch rôznych materiálov a zaklapávací zámok, ktorý zaisťuje ďalšiu bezpečnosť pri manipulácii. Slučka na konci puzdra uľahčuje nosenie noža okolo krku. Integrované kresadlo je možné použiť na večerný táborák. MORAKNIV - vyrábaný v Mora, Švédsko od roku 1891 Závod je v Mora - rovnako ako pred storočím. Pri výrobe nožov sa spája remeselná zručnosť s modernou technológiou. Zamestnanci Morakniv stavajú na odbornosti, ktorú nadobudli v priebehu generácií a neustále zdokonaľujú formu, materiál a metódy. Morakniv bol vždy univerzálnym nástrojom s jedinečnými vlastnosťami. Odolná oceľ je kalená v Mora pomocou tajného procesu. Brúsenie ostria noža zaisťuje, že zostane extra ostrý aj pri častom používaní po dlhú dobu. Zúžený profil, ergonomická rukoväť, vyváženie a úchop, sila a presnosť sú vlastnosti, vďaka ktorým je nôž ideálnym spoločníkom všade.
 • Vrana plastová 38cm s tyčou

  8,95 €
  Realistická replika vrany z plastu veľkosti 38cm.
 • Vločkovaná vrana plast-38cm

  15,95 €
  Na povrch plastu je nanesené vločkovanie. Vločkovanie umožňuje použitie v daždi a na slnku. Pretože inak vznikajúce odrazy by odstrašili inteligentné vtáky. Vrátane nožičiek a prídržnej tyče. Veľkosť 38 cm.
 • Vločkovaná vrana plast-42cm

  16,95 €
  Na povrch plastu je nanesené vločkovanie. Vločkovanie umožňuje použitie v daždi a na slnku. Pretože inak vznikajúce odrazy by odstrašili inteligentné vtáky. Vrátane nožičiek a prídržnej tyče. Veľkosť 42 cm.
 • Spray na čistenie optiky- 100 ml

  7,90 €
  Čistiaci spray s pumpičkou. Jemné čistenie šošoviek ďalekohľadov a puškohľadov, zabraňuje zahmlievaniu. Obsah: 100 ml.
 • Nôž Wald & Forst Black Bear

  39,95 €
  Dĺžka čepele: 8 cm Materiál čepeľe noža : 440C Materiál vyvrh. čepele a pílky: AISI420 Blokovanie: zámok Materiál rukoväte: plast Hmotnosť: 214 g
 • Vyvrhov.set Outdoor Edge Game Processor, 12-dielny

  109,95 €
  Súpravu Game Processor od svetoznámeho výrobcu nožov Outdoor Edge ocení každý lovec, ktorý hľadá praktickú súpravu obsahujúcu všetky potrebné nástroje na zabíjanie a následné spracovanie vysokej zveri, vodného vtáctva alebo rýb. Dvanásťdielna kolekcia obsahuje nielen kvalitné nože z nehrdzavejúcej ocele, ale aj ďalšie praktické pomôcky. Všetky nástroje sú vybavené ergonomickou rukoväťou. Tá zabraňuje vykĺznutiu z vlhkých rúk a prípadnému poraneniu. V súprave nájdete aj príslušenstvo v podobe brúsky, latexových rukavíc a praktického kufríka, v ktorom máte všetko vždy poruke.
 • Ochranná sieťka proti hmyzu 220x160 cm

  39,95 €
  Vyrobené z polyamidu odolného voči roztrhnutiu. Chráni obsah pred hmyzom. ulovenú zver možno vetrať dlhšie vonku.
 • 3M PELTOR SportTac Hunting- aktívne

  179,99 € 205,99 €
  3M Peltor SportTac je elektronický chránič sluchu s aktívnym tlmením vyvinutý špeciálne na použitie pri športovej streľbe. Jeho pokročilá elektronika vie efektívne rozoznať náhle zvukové impulzy ako výstrel, a plynule ich utlmiť. Užívateľ tak nepočuje a nie je vyrušený ostrým cvaknutím, ktoré sa zvykne vyskytovať u iných elektronických chráničov sluchu na trhu. Príposluchové mikrofóny umožňujú počúvať zvuky okolia a podľa nastavenej úrovne hlasitosti (do 82 dB) ich prenášať do náhlavnej súpravy. Zvyšujú tak situačný prehľad užívateľa, čo ocenia nielen poľovníci, pre ktorých je každý vnem dôležitý pri hľadaní zveri, ale aj strelci na strelnici, ktorým umožnia konverzovať s prístojacim inštruktorom. 3M Peltor Sport Tac sú elektronické slúchadlá, ktoré eliminujú hluk streľby jediným zvukovým obvodom. Pomôžu vám predísť poškodeniu sluchu a vďaka systému vonkajších mikrofónov sa s nimi zlepší aj vaše priestorové vnímanie.
 • Termoska Stanley Classic Food -0,7 l

  49,95 €
  Zelený obedár STANLEY s objemom 0,7l má dvojstennú vákuovú izoláciu, ktorá obsah udrží teplý alebo studený 15 h. Vyrobený z nehrdzavejúcej ocele so zelenou povrchovou úpravou. Plastová rukoväť uľahčuje prepravu. Uzáver možno použiť ako misku.