Výber podľa kategórie

PRÍSLUŠENSTVO

Filtrovať podľa

Dostupnosť

Dostupnosť

Značka

Značka

Cena

Cena

 • 2,00 € - 117,00 €

Veľkosť

Veľkosť

Pohlavie

Pohlavie

PRÍSLUŠENSTVO

Počet produktov: 33

Zobrazuje sa 1-12 z 33 položiek

Aktívne filtre

 • 2Wolfs Ťahací popruh- single

  18,90 €
  Určené na ahanie ulovených zvierat.
 • 2Wolfs Ťahací popruh 3 v 1

  37,90 €
  Ťahací popruh na ťahanie ulovených zvierat pre ťahanie1-3 osobami. Súčasť je i hák.
 • C.I.T. Osuška zelená-jeleň

  30,90 €
  Osuška z vysoko kvalitnej 100% bavlny s motívom jeleňa. Predaj v krabičke - vhodné ako darček.
 • Univerzálny batoh FERRINO Agile 25

  105,30 € 117,00 €
  Ľahký a odolný batoh navrhnutý pre tých, ktorí počítajú každý gram, ale nechcú sa pripraviť o maximálny komfort, či už sú na horách, v doline, v meste alebo v lese. Pohodlný chrbtový systém H. B. S. podporuje priedušnosť, mäkký panel sa ľahko prispôsobí každej postave. Horný vstup so sťahovaním na šnúru sa nachádza pod vekom, takže vaše veci sú neustále v bezpečí. Bočné elastické vrecká pojmú aj väčšie fľaše s vodou, predné elastické vrecko zase mokrú mikinu alebo bundu. Jednoduchý, ale praktický dizajn pre aktivity v prírode po celý rok!
 • Multifunkčný nákrčnik TAGART California- LONG

  8,95 €
  Multifunkčný šál California Short je vyrobený z nylonových vlákien získaných zo spracovaných kávových zŕn v procese recyklácie. Jedinečná štruktúra vlákien vytvára prírodný povlak, ktorý chráni pokožku pred UV žiarením. Kávová usadenina, ktorá je súčasťou vlákien, absorbuje nepríjemný zápach, ktorý sa vytvára pri celodennej fyzickej aktivite, a zaisťuje pohodlie pri používaní. Vďaka špeciálnemu zloženiu vlákien dáva Kalifornia pocit chladu pri kontakte s pokožkou a absorbuje vlhkosť, ktorá ju prechádza von. Vďaka pridaniu Spandexu veľmi dobre priľne k telu a udržuje si vysokú pružnosť vo všetkých smeroch. Ďalej má povlak, ktorý chráni pred UV žiarením. Multifunkčný šál California Long bude fungovať v mnohých situáciách, ako v lete, tak aj v zime. Len niekoľkými pohybmi sa dá vyformovať napríklad do masky na tvár, kukly, čiapky, šálu, čelenky atď. Po prehnutí jednej polovice šatky dovnútra je možné medzi dve takto vytvorené vrstvy vložiť filter zakrývajúci nos a ústa.
 • Multifunkčný nákrčnik TAGART California- SHORT

  7,95 €
  Multifunkčný šál California Short je vyrobený z nylonových vlákien získaných zo spracovaných kávových zŕn v procese recyklácie. Jedinečná štruktúra vlákien vytvára prírodný povlak, ktorý chráni pokožku pred UV žiarením. Kávová usadenina, ktorá je súčasťou vlákien, absorbuje nepríjemný zápach, ktorý sa vytvára pri celodennej fyzickej aktivite, a zaisťuje pohodlie pri používaní. Vďaka špeciálnemu zloženiu vlákien dáva Kalifornia pocit chladu pri kontakte s pokožkou a absorbuje vlhkosť, ktorá ju prechádza von. Vďaka pridaniu Spandexu veľmi dobre priľne k telu a udržuje si vysokú pružnosť vo všetkých smeroch. Ďalej má povlak, ktorý chráni pred UV žiarením. Multifunkčný šál California Short bude fungovať v mnohých situáciách, ako v lete, tak aj v zime. Krátka verzia šálu vám umožňuje používať ho v menšej miere. Iba niekoľkými pohybmi môžete vytvoriť masku na tvár, šál alebo čelenku. Nebudeme ho však používať na výrobu čiapky alebo kukly. Po prehnutí jednej polovice šatky dovnútra je možné medzi dve takto vytvorené vrstvy vložiť filter zakrývajúci nos a ústa.
 • Prací gél BioWash Lanolín/ Rozmarín 250ml

  6,50 €
  Ekologický prírodný prací prostriedok Bio Wash na vlnený textil a funkčné športové oblečenie z merino vlny (svetre, ponožky, spodná bielizeň, detská body atď.). * na všetky odevy a výrobky z vlny a merino vlny * s lanolínom pre lepšiu funkčnosť * zachováva jasné farby * zjemňuje vlnu a chráni proti moliam * predlžuje životnosť vlny Objem: 250 ml, cca 8 dávok