Výber podľa kategórie

CHRÁNIČ SLUCHU

CHRÁNIČ SLUCHU

Aktívne filtre

 • Elektronické chrániče sluchu NUM`AXES - ELECTRONIC CAS1034 Black

  55,00 €
  chránia sluch pri vysokej úrovni zvuku, ako sú výstrely, kosenie trávy kosačkami a krovinorezmi, pílenie motorovými pílami ...
 • Elektronické chrániče sluchu NUM`AXES - ELECTRONIC CAS1034 Khaki

  59,00 €
  chránia sluch pri vysokej úrovni zvuku, ako sú výstrely, kosenie trávy kosačkami a krovinorezmi, pílenie motorovými pílami ...
 • Blaser štuple do uší

  2,50 €
  80405031 Zátkové chrániče sluchu Blaser vyrobené z mäkkej PU peny sa ideálne prispôsobia vášmu uchu a zabránia poškodeniu sluchu.
 • 3M PELTOR SportTac Hunting- aktívne

  179,99 € 205,99 €
  3M Peltor SportTac je elektronický chránič sluchu s aktívnym tlmením vyvinutý špeciálne na použitie pri športovej streľbe. Jeho pokročilá elektronika vie efektívne rozoznať náhle zvukové impulzy ako výstrel, a plynule ich utlmiť. Užívateľ tak nepočuje a nie je vyrušený ostrým cvaknutím, ktoré sa zvykne vyskytovať u iných elektronických chráničov sluchu na trhu. Príposluchové mikrofóny umožňujú počúvať zvuky okolia a podľa nastavenej úrovne hlasitosti (do 82 dB) ich prenášať do náhlavnej súpravy. Zvyšujú tak situačný prehľad užívateľa, čo ocenia nielen poľovníci, pre ktorých je každý vnem dôležitý pri hľadaní zveri, ale aj strelci na strelnici, ktorým umožnia konverzovať s prístojacim inštruktorom. 3M Peltor Sport Tac sú elektronické slúchadlá, ktoré eliminujú hluk streľby jediným zvukovým obvodom. Pomôžu vám predísť poškodeniu sluchu a vďaka systému vonkajších mikrofónov sa s nimi zlepší aj vaše priestorové vnímanie.
 • Chránič sluchu-štupel žltý

  5,95 €
  Hygieniké penové štuple do uší. Optimálna zvuková izolácia, vysoký komfort nosenia. Cena za 1 balenie s 10 pármi.
 • Blaser SportTac 3M Peltor - elektronická ochrana sluchu

  199,95 €
  Elektronická profesionálna ochrana sluchu, špeciálne vyvinutá pre poľovnícke a strelecké účely. Vynikajúce prispôsobenie a pohodlie vďaka mäkkým, protišmykovým tesniacim krúžkom. Vďaka dynamickej regulácii zvukového útlmu môže byť úroveň útlmu individuálne prispôsobená zvukovej situácii. Vysoko kvalitný vzhľad s lakovanými miskami a vytlačeným logom Argali.