Výber podľa kategórie

OŠETROVANIE OBUVI

Filtrovať podľa

Značka

Značka

Cena

Cena

 • 1,00 € - 23,00 €

OŠETROVANIE OBUVI

Počet produktov: 19

Zobrazuje sa 1-12 z 19 položiek

Aktívne filtre

 • B-WAX eco neutral

  6,90 €
  Záručná doba: 2 roky od dátumu výroby Regeneračný a impregnačný vosk na kožu s včelím voskom.
 • WAPROX UNI ECO impregnácia

  7,90 €
  Záručná doba: 2 roky od dátumu výroby objem: 200 ml
 • Impregnácia Inproducts na stany a batohy, 200ml

  14,95 €
  Impregnácia na báze nanotechnológie. Vytvára ultra-tenkú neviditeľnú vodoodolnú a vodooodpudivú vrstvu, chráni pred priľnutím nečistôt a vznikom škvŕn. Ochrana nemení prirodzenú priedušnosť materiálov, chráni aj pred UV žiarením a pomáha obnoviť a zachovať farbu materiálu. Použitie na stany, batohy a inú batožinu z nylonu, polyesteru a ďalších syntetických materiálov, alebo prírodnej kože. Špeciálne vyvinutá aj pre použitie na membránové nepremokavé štruktúry, ktorých vlastnosti obnovuje. Dlhotrvajúci efekt pretrváva aj v prípade aktívneho používania a opakovaného prania. Výrobca: ELF Logistic s.r.o., Česká republika.
 • Impregnácia Inproducts na obuv, 200ml

  14,99 €
  Impregnácia na báze nanotechnológie. Vytvára ultra-tenkú neviditeľnú vodoodolnú a vodooodpudivú vrstvu, chráni pred priľnutím nečistôt a vznikom škvŕn. V prípade úplne premočenia topánok výrazne urýchľuje ich schnutie. Ochrana nemení prirodzenú priedušnosť materiálov, chráni aj pred UV žiarením a pomáha obnoviť a zachovať farbu materiálu. Použitie na všetky druhy textilnej obuvi, semišovej obuvi a obuvi z prírodnej (neleštenej) kože. Špeciálne vyvinutá aj pre použitie na membránovú obuv Gore-Tex. Dlhotrvajúci efekt pretrváva aj v prípade aktívneho používania a opakovaného čistenia. Výrobca: ELF Logistic s.r.o., Česká republika.
 • Impregnácia Inproducts na outdoorové oblečenie, 400ml

  15,99 €
  Impregnácia na báze nanotechnológie. Vytvára ultra-tenkú neviditeľnú vodoodolnú a vodooodpudivú vrstvu, chráni pred priľnutím nečistôt a vznikom škvŕn. Ochrana nemení prirodzenú priedušnosť materiálov, chráni aj pred UV žiarením a pomáha obnoviť a zachovať farbu materiálu. Použitie na všetky druhy outdoorového oblečenia, bundy, vetrovky, kabáty, čiapky, nohavice, rukavice. Špeciálne vyvinutá aj pre použitie na membránové nepremokavé štruktúry ako Gore-Tex, Softshell, Climatonic, Gelantos a pod. Dlhotrvajúci efekt pretrváva aj v prípade aktívneho používania a opakovaného prania. Výrobca: ELF Logistic s.r.o., Česká republika.
 • Konzervácia gumy 200 ml

  6,50 €
  Záručná doba: 2 roky od dátumu výroby Je vhodná na regeneráciu výrobkov z gumy vystavených slnku, mrazu a vlhkosti ako napr. gumáky, gumové člny, pršiplášte a pod. Prípravok sa nanáša v tenkej vrstve postrekom na suchý čistý povrch. Následne zabraňuje prenikaniu vzduchu do pórovej štruktúry gumy a jej oxidácii.
 • Olej na kožu MONETA 115ml

  3,70 €
  Leštiaci olej na oživenie vzhľadu všetkých druhov prírodných a syntetických koží.
 • Krém na obuv MONETA- čierny

  4,00 €
  Vysokokvalitný krém na obuv, je odolný proti vode. Krém nielen chráni obuv proti vlhkosti a nečistotám, ale aj účinne leští kožu. Zároveň dodáva farbám nový, svieži vzhľad.
 • Meradlo veľkosti obuvi MONETA

  23,00 €
  Univerzálny plastový výlisok s posuvným jazdcom slúži na určenie veľkosti nohy. Je označený dvoma stupnicami číslovania - francúzska (18-47) a anglická (2-12).
 • Vyzuvák na obuv MONETA

  10,90 €
  praktický zabezpečuje úplnú stabilitu zabraňuje poškodeniu kože vhodný pre rôzne druhy obuvi
 • Impregnácia obuvi MONETA Protector 500ml

  8,00 €
  Impregnácia v rodinnom balení. Ochráni obuv proti vlhkosti, špine a prachu. Zachováva priedušnosť a preto je vhodná aj pre TEX-materiály, hladkú i drsnú kožu a textílie.