Používame cookies, aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v prehliadaní týchto stránok, súhlasíte s použitím cookies. čítať viac

Výber podľa kategórie

OŠETROVANIE OBUVI

Filtrovať podľa

Dostupnosť

Dostupnosť

Značka

Značka

Cena

Cena

 • 1,00 € - 44,00 €

Veľkosť

Veľkosť

Pohlavie

Pohlavie

OŠETROVANIE OBUVI

Počet produktov: 22

Zobrazuje sa 1-12 z 22 položiek

Aktívne filtre

 • Nikwax Waterproofing Wax for Leather 100ml

  7,00 €
  Nikwax Waterproofing Wax for Leather 100 ml pôsobí okamžite, zvyšuje vodeodolnosť, zachováva pevnosť kože, udržuje priedušnosť, oživuje vzhľad kože a dokonca zvyšuje lesk. Ideálna pre obuv značky Gore-Tex®, SympaTex®, eVENT® a ďalšie.
 • Nikwax Footwear cleaning gel 125ml

  6,00 €
  Footwear cleaning gel, od značky Nikwax, je určený na všetku vonkajšiu a športovú obuv. Vhodný je na čistenie všetkej obuvi z kože, nubuku, semišu, softhellu a textílie. Jednoduché použitie pomocou špongiového aplikátora. Bezpečne čistí, obnovuje priedušnosť a vzhľad. Doporučený pre obuv s membránou Gore-Tex, SympaTex, eVENT, PTX membrane a ďalšie.
 • GUPROX eco 200ml - konzervácia gumy

  6,50 €
  Je vhodná na regeneráciu výrobkov z gumy vystavených slnku, mrazu a vlhkosti ako napr. gumáky, gumové člny, pršiplášte a pod. Prípravok sa nanáša v tenkej vrstve postrekom na suchý čistý povrch. Následne zabraňuje prenikaniu vzduchu do pórovej štruktúry gumy a jej oxidácii.
 • Voňavé gulôčky do topánok

  2,00 €
  Aromatické gulôčky určené do obuvi, tašiek i šatníkov, ktoré neutralizujú zápach a vďaka špeciálnej formule majú antibakteriálne a protiplesňové účinky.
 • Protišmykový návlek – Speedy

  9,90 €
  Protišmykové návleky, sú určené pre zamedzenie pošmyknutia na pevnom klzkom povrchu, akým je napríklad mokrá a zmrznutá dlažba, mokrý a zmrznutý asfalt alebo kameň, ale aj ako protišmyková pomôcka na ľad a sneh.
 • Ľahké bežecké nesmeky FRENDO CRAMPONS RUNNING

  38,80 € 43,10 €
  Veľmi ľahké nesmeky určené na beh s hlavným úchopom na špičke a päte. Sú perfektné na použitie na snehu a ľade mimo horolezectva a ľadovca. Nesmeky sa rýchlo obúvajú a vďaka komfortnému púzdru ich môžete mať stále pri sebe.
 • Veľmi ľahké nesmeky FRENDO ICE ULTRALIGHT

  19,50 € 21,50 €
  Veľmi ľahké nesmeky malých rozmerov sú určené pre bezpečnú chôdzu na chodníkoch a cestách pokrytých námrazou, snehom, ľadom, blatom alebo mokrou trávou.. Nesmeky sa rýchlo obúvajú a vďaka komfortnému púzdru ich môžete mať stále pri sebe.
 • Ľahké nesmeky FRENDO ICE LIGHT

  35,30 € 39,20 €
  Ľahké nesmeky s 13 hrotmi z nehrdzavejúcej ocele vám poskytnú perfektnú trakciu na ľade, blate a ďalšom klzkom povrchu. Nesmeky sa rýchlo obúvajú a vďaka komfortnému púzdru ich môžete mať stále pri sebe.
 • WAPROX UNI ECO impregnácia

  8,00 €
  Záručná doba: 2 roky od dátumu výroby objem: 200 ml
 • Vosk FOR B-WAX eco neutral

  8,00 €
  Záručná doba: 2 roky od dátumu výroby Regeneračný a impregnačný vosk na kožu s včelím voskom.
 • Impregnácia Inproducts na stany a batohy, 200ml

  14,95 €
  Impregnácia na báze nanotechnológie. Vytvára ultra-tenkú neviditeľnú vodoodolnú a vodooodpudivú vrstvu, chráni pred priľnutím nečistôt a vznikom škvŕn. Ochrana nemení prirodzenú priedušnosť materiálov, chráni aj pred UV žiarením a pomáha obnoviť a zachovať farbu materiálu. Použitie na stany, batohy a inú batožinu z nylonu, polyesteru a ďalších syntetických materiálov, alebo prírodnej kože. Špeciálne vyvinutá aj pre použitie na membránové nepremokavé štruktúry, ktorých vlastnosti obnovuje. Dlhotrvajúci efekt pretrváva aj v prípade aktívneho používania a opakovaného prania. Výrobca: ELF Logistic s.r.o., Česká republika.
 • Impregnácia Inproducts na outdoorové oblečenie, 400ml

  15,99 €
  Impregnácia na báze nanotechnológie. Vytvára ultra-tenkú neviditeľnú vodoodolnú a vodooodpudivú vrstvu, chráni pred priľnutím nečistôt a vznikom škvŕn. Ochrana nemení prirodzenú priedušnosť materiálov, chráni aj pred UV žiarením a pomáha obnoviť a zachovať farbu materiálu. Použitie na všetky druhy outdoorového oblečenia, bundy, vetrovky, kabáty, čiapky, nohavice, rukavice. Špeciálne vyvinutá aj pre použitie na membránové nepremokavé štruktúry ako Gore-Tex, Softshell, Climatonic, Gelantos a pod. Dlhotrvajúci efekt pretrváva aj v prípade aktívneho používania a opakovaného prania. Výrobca: ELF Logistic s.r.o., Česká republika.