Výber podľa kategórie

FUNKČNÉ PRÁDLO

Filtrovať podľa

Dostupnosť

Dostupnosť

Značka

Značka

Cena

Cena

 • 6,00 € - 150,00 €

Veľkosť chodidla

Veľkosť chodidla

Veľkosť

Veľkosť

Pohlavie

Pohlavie

FUNKČNÉ PRÁDLO

Počet produktov: 45

Zobrazuje sa 1-12 z 45 položiek

Aktívne filtre

 • Tradičné teplé vlnené ponožky Devold Nansen - Zelené

  25,20 € 27,40 €
  SC 516 063 A 421A Hrubé, hrejivé a komfortné ponožky, dokonalé na zimnú turistiku a bežné nosenie. Vlákna merino vlny odolávajú zápachu, nemusíš sa obávať nepríjemných chvíľ, ak sa vyzuješ. Pre rebrovaný vzor výborne priliehajú.
 • Stredne teplé vlnené ponožky Devold Multi Medium - Čierne

  16,90 € 18,40 €
  SC 507 063 A 950A Vysoké vlnené ponožky Užite si deň v tenkých pohodnlých vysokých ponožkách Multi Medium zo 58% jemnej Merino vlny. Ponožky na každodenné nosenie, ale aj športové využitie. Majú spevnenú pätu, špičku a došľap pre väčšiu odolnosť proti mechanickému poškodeniu. Priehlavok kopíruje rebrovaný materiál, ktorý spoločne s tesným úpletom a pätou v tvare Y umocní stabilitu ponožky bez zhrňovania. Nad rebrovaním na priehlavku je umiestnený materiál zo sieťoviny, vďaka ktorému noha lepšie dýcha a rýchlejšie schne. Na chodidle je zosilnený materiál pre väčší komfort. Pružný a plochý lem podčiarkne dokonalosť ponožiek a zaručí maximálny komfort bez nepríjemných otlakov kože na lýtku. Buďte spokojní s každým vašim krokom. Ponožky majú tesný úplet perfektne obopínajú a sedia na nohe. Zabráni tak zhrňovaniu a nepríjemným prekladom v topánke. Nohy by sme si mali rozmaznávať. Sú našou každodennou oporou a dopravným prostriedkom. Chôdzu ako prirodzený spôsob presunu si spríjemnite pohodlnými ponožkami, ktoré sa vďaka jedinečnému zloženiu prispôsobia vašim potrebám. V teplých dňoch príjemne chladia,v tých chladnejších naopak zahrejú.
 • Stredne teplé vlnené ponožky Devold Multi Medium - Modré

  16,90 € 18,40 €
  SC 507 063 A 273A Vysoké vlnené ponožky Užite si deň v tenkých pohodnlých vysokých ponožkách Multi Medium zo 58% jemnej Merino vlny. Ponožky na každodenné nosenie, ale aj športové využitie. Majú spevnenú pätu, špičku a došľap pre väčšiu odolnosť proti mechanickému poškodeniu. Priehlavok kopíruje rebrovaný materiál, ktorý spoločne s tesným úpletom a pätou v tvare Y umocní stabilitu ponožky bez zhrňovania. Nad rebrovaním na priehlavku je umiestnený materiál zo sieťoviny, vďaka ktorému noha lepšie dýcha a rýchlejšie schne. Na chodidle je zosilnený materiál pre väčší komfort. Pružný a plochý lem podčiarkne dokonalosť ponožiek a zaručí maximálny komfort bez nepríjemných otlakov kože na lýtku. Buďte spokojní s každým vašim krokom. Ponožky majú tesný úplet perfektne obopínajú a sedia na nohe. Zabráni tak zhrňovaniu a nepríjemným prekladom v topánke. Nohy by sme si mali rozmaznávať. Sú našou každodennou oporou a dopravným prostriedkom. Chôdzu ako prirodzený spôsob presunu si spríjemnite pohodlnými ponožkami, ktoré sa vďaka jedinečnému zloženiu prispôsobia vašim potrebám. V teplých dňoch príjemne chladia,v tých chladnejších naopak zahrejú.
 • Veľmi ľahké vlnené ponožky Devold Daily Light- 3-Pack- Mix

  20,50 € 22,30 €
  SC 592 063 A 950A Vysoké vlnené ponožky 3 ks v balení Užite si deň v pohodlých vysokých ponožkách Daily Light z 50% jemnej Merino vlny. Ponožky na každodenné nosenie majú spevnenú pätu a špičku pre väčšiu odolnosť proti mechanickému poškodeniu. Buďte spokojní s každým vašim krokom. Ponožky majú tesný úplet perfektne obopínajú a sedia na nohe. Zabránia tak zhrňovaniu a nepríjemným prekladom v topánke.
 • Stedne silné vlnené ponožky Devold Daily Medium- 3-Pack- Čierne

  25,20 € 27,40 €
  SC 592 063 A 950A Vysoké vlnené ponožky 3 ks v balení Užite si deň v pohodlých vysokých ponožkách Daily Medium z 52% jemnej Merino vlny. Ponožky na každodenné nosenie majú spevnenú pätu a špičku pre väčšiu odolnosť proti mechanickému poškodeniu. Buďte spokojní s každým vašim krokom. Ponožky majú tesný úplet perfektne obopínajú a sedia na nohe. Zabránia tak zhrňovaniu a nepríjemným prekladom v topánke.
 • Funkčné Spodky Merino Blaser Jonar

  89,95 €
  122071-021/657 TEPLÉ A POHODLNÉ FUNKČNÉ SPODKY Z MERINO VLNY.
 • Funkčné tričko Merino Blaser Jonar

  99,95 €
  122032-021/657 TEPLÉ A POHODLNÉ FUNKČNÉ TRIČKO S DLHÝM RUKÁVOM Z MERINO VLNY.
 • Funkčné spodky Blaser Prime

  149,95 €
  122031-008/566 JEDINEČNÉ DLHÉ FLEECE HYBRIDNÉ SPODKY,ZÁKLADÁ VRSTVA S INSULATE ZÓNAMI PRE ZAHRIATIE TELA V OBLASTIACH CITLIVÝCH NA CHLAD.
 • Vysoké vlnené ponožky Hiking Light

  24,00 € 27,50 €
  SC 566 063 A 291A VYSOKÉ TURISTICKÉ VLNENÉ PONOŽKY Vysoké turistické ponožky Devold® Hiking Medium so 57% Merino vlny určené primárne na turistiku sú vhodné aj pre akékoľvek športové výkony. Materiál je veľmi priedušný a skvele saje, odvádza telesnú vlhkosť od pokožky, predchádza jej prehrievaniu, vlhnutiu a tvorbe pľuzgierov. Ponožky majú spevnenú pätu a špičku pre väčšiu odolnosť proti mechanickému poškodeniu a dlhšiu životnosť. Tesný úplet a päta v tvare Y umocnia stabilitu ponožky. Perfektne obopínajú a sedia na nohe. Zabráni tak zhrňovaniu a nepríjemným prekladom v topánke.
 • Dámské vysoké vlnené ponožky Hiking Light

  24,00 € 27,50 €
  SC 566 043 A 291A VYSOKÉ TURISTICKÉ VLNENÉ PONOŽKY Vysoké turistické ponožky Devold® Hiking Medium so 57% Merino vlny určené primárne na turistiku sú vhodné aj pre akékoľvek športové výkony. Materiál je veľmi priedušný a skvele saje, odvádza telesnú vlhkosť od pokožky, predchádza jej prehrievaniu, vlhnutiu a tvorbe pľuzgierov. Ponožky majú spevnenú pätu a špičku pre väčšiu odolnosť proti mechanickému poškodeniu a dlhšiu životnosť. Tesný úplet a päta v tvare Y umocnia stabilitu ponožky. Perfektne obopínajú a sedia na nohe. Zabráni tak zhrňovaniu a nepríjemným prekladom v topánke.
 • Vysoké vlnené ponožky Devold Hiking

  24,00 € 27,50 €
  SC 564 063 A 291A Vysoké turistické vlnené ponožky Vysoké turistické ponožky Devold® Hiking Medium so 60% Merino vlny určené primárne na turistiku sú vhodné aj pre akékoľvek športové výkony. Materiál je veľmi priedušný a skvele saje, odvádza telesnú vlhkosť od pokožky, predchádza jej prehrievaniu, vlhnutiu a tvorbe pľuzgierov.
 • Dámské vysoké vlnené ponožky Devold Hiking

  24,00 € 27,50 €
  SC 560 042 A 272A Vysoké turistické vlnené ponožky Vysoké turistické ponožky Devold® Hiking Medium so 60% Merino vlny určené primárne na turistiku sú vhodné aj pre akékoľvek športové výkony. Materiál je veľmi priedušný a skvele saje, odvádza telesnú vlhkosť od pokožky, predchádza jej prehrievaniu, vlhnutiu a tvorbe pľuzgierov.