Výber podľa kategórie

TREZORY,SKRINE

Filtrovať podľa

Značka

Značka

Cena

Cena

 • 15,00 € - 369,00 €

TREZORY,SKRINE

Počet produktov: 16

Zobrazuje sa 1-12 z 16 položiek

Aktívne filtre

 • Rottner HomeStar 1 EL nábytkový elektronický sejf antracit

  47,00 €
  Antracitový oceľový sejf HomeStar 1 EL ponúka elektornický zámok s veľkou a ľahko čitateľnou klávesnicou a možnosťou zadania číselného kódu. Vo vnútri malého sejfu nájdete dostatok miesta pre drobné cennosti, pasy, doklady alebo vkladné knižky. Sejf je ideálnou voľbou pre domácnosti a hotely. Sejf môžete okamžite upevniť vďaka priloženému kotviacemu materiálu.
 • Rottner HomeStar 4 EL nábytkový elektronický sejf antracit

  149,00 €
  Moderný sejf z modelovej rady HomeStar ponúka bezpečný elektronický zámok s 2 kľúčmi pre núdzové otvorenie. Kvalitné oceľové prevedenie spoľahlivo zabezpečí cennosti, dokumenty, doklady a iné veci, ktoré budete chcieť do sejfu umiestniť. Zadať môžete 8-miestny kód a zároveň vnútri nájdete aj jednu poličku. Jednoplášťový sejf má na spodnej a zadnej strane predvŕtané otvory, ktorými ho môžete ukotviť na podlahu a zároveň aj o stenu. Potrebný materiál je súčasťou balenia.
 • Rottner Gun 5 EL skriňa na zbrane- zelená

  202,00 €
  Klasickú skriňu na zbrane vylepšená bezpečným elektronickým zámkom, ku ktorej sú dodávané aj 2 núdzové kľúče. Zámok je napájaný klasickými 1,5V AA batériami. Do vnútra sa zmestí 5 dlhých zbraní, ktoré tak budú vhodne chránené pred neželaným použitím neoprávnenou osobou. Okrem držiakov na zbrane a držiaka na čistiace potreby pre zbrane na vnútornej strane dvier sa vnútri skrine nachádza aj menšia schránka. Schránku je možné samostatne uzamknúť niektorým z 2 priložených kľúčov. Otvory na zadnej a spodnej strane slúžia pre pripevnenie na stenu. Potrebný kotviaci materiál je súčasťou dodávky. Spĺňa podmienky ustanovené v § 55 zákona č. 190/2003 Zb. z. o zbraniach a strelive.
 • Rottner Montana 5 skriňa na zbrane zelená

  349,00 €
  Praktický dizajn a prvotriedna kvalita sú charakteristické pre skriňu na zbrane triedy Montana. Certifikovaný zámok a bezpečnostná trieda Z2 ponúknu potrebnú ochranu pre uložené zbrane. Zabezpečia, aby sa k ním nedostal nikto nepovolaný. Vnútri nájde priestor 5 dlhých zbraní a na vnútornej strane dverí sa nachádza držiak na čistiace potreby pre vaše zbrane. V hornej časti nájdete samostatne uzamykateľnú schránku, ktorá sa hodí pre uschovanie munície. Skriňa má po stranách hrúbku 2 mm a dvere hrubé 3 mm. Na spodnej a zadnej strane sú pripravené otvory pre ukotvenie. V balení okrem skrine nájdete aj potrebný kotviaci materiál.
 • Rottner Nábytkový trezor Clever B6 Anthracit

  320,00 €
  Clever B6 dvojplášťový nábytkovýtrezor antracit.
 • Rottner HomeStar 1 nábytkový sejf antracit

  40,00 €
  Nábytkový sejf Rottner HomeStar 1 je vyrobený z kvalitnej ocele a disponuje spoľahlivým kľúčovým zámkom. Vnútri nájdete dostatok priestoru pre malé cennosti, šperky, bankomatové karty alebo dôležité doklady. Nábytkový sejf je možné ukotviť na podlahe alebo o stenu, nakoľko kotviaci materiál je dodávaný spolu so sejfom. Sejf využijú nielen domácnosti ale aj hotely.
 • Rottner Saturn Le 17 nábytkový sejf antracit

  69,90 € 73,00 €
  Nadčasový dizajn sejfu sa skvele hodí do domu, bytu alebo na hotelovú izbu. Zamykanie na trezorový zámok,ktorý dodávame s 2 kľúčmi. Sejf je zároveň držiteľom certifikátu v bezpečnostnej triede Z1 (EN 1143-1). Vnútri nájdete dostatok priestoru pre uschovanie osobných cenností, dokladov alebo šperkov. Odolné oceľové vyhotovenie je doplnené protipožiarnym záhybom na dverách. Sejf je možné ukotviť na zadnej strane a to za pomoci pribaleného kotviaceho materiálu.
 • Rottner Gunmaster XL kazeta pre krátke zbrane a cennosti čierna

  265,00 €
  Kompaktná kazeta na uschovanie krátkych zbraní alebo menších cenností, šperkov, či menšieho obnosu hotovosti. Jedinečnosťou kazety je možnosť zvoliť si, ako uschované veci ochránite. Môžete kazetu zamknúť vďaka odtlačku prstov, číselnej kombinácie alebo pomocou núdzového kľúča. V pamäti kazety je možné uložiť až 20 rôznych odtlačkou prstov. Kvalitná oceľová konštrukcia zvyšuje odolnosť a zároveň bezpečnosť kazety. Poteší vonkajšie potiahnutie gumou a vnútro potiahnuté mäkkým postrovaním. V prípade potreby je možné kazetu upevniť pomocou priloženého kotviaceho materiálu.
 • Rottner PowerSafe 300 EL nábytkový elektronický trezor- antracit

  345,00 € 369,00 €
  Nábytkový trezor zaujme vysokou kvalitou spracovania a jednoduchým, no vkusným dizajnom. S certifikovaným elektronickým zámkom, ktorý je v prípade núdze možné otvoriť priložením externej batérie ku vonkajším kontaktom na zámku. Postará sa o všetky vaše cennosti alebo dokumenty, ktoré v ňom uložíte. Trezor má protipožiarnu drážku pre prípad malých požiarov a dvojplášťové vyhotovenie. Pre viac variability je trezor dodávaný so vstavanou poličkou. Vnútro trezora je tak prakticky predelené. Ukotvíte ho jednoducho vďaka materiálu, ktorý je súčasťou balenia. Pre ukotvenie na stenu alebo podlahu sú v trezore pripravené otvory na spodnej aj zadnej strane.
 • Strelecká palica Primos Bipod Gen2

  122,00 €
  Palica je vhodný spôsob ako vyriešiť problém pri streľbe na dlhé vzdialenosti. Strelecká palica PRIMO-BIPOD ho s istotou vyrieši. Streleckú palicu je možné kedykoľvek nastaviť na akúkoľvek výšku. Palica má odnímateľnú vrchnu časť s menším a väčším závitom pre rôzne typy optických zariadení. Možnosť uhlovania vrchného “V” podperného bodu pre pohodlnejiśie smerovanie ruky a zbrane jednoduchým povolením skrutky a prestavením do iného uhla. Hmotnosť: 800g Palicu je možne nastaviť od 110cm/zložená) do výšky 183cm
 • Rottner GunBox box na uloženie zbrane a streliva zelený

  34,00 € 36,00 €
  Kazeta a kryt sú zhotovené z kvalitného plechu, pevné závesy z kovu.Držiak kazety je z poniklovaného materiálu. Uzamykanie pomocou cylindrického zámku, 2 kľúče. Kazeta obsahuje malú kazetku pre uloženie munície. Uzamykánie pomocou cylindrického zám­ku.