Používame cookies, aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v prehliadaní týchto stránok, súhlasíte s použitím cookies. čítať viac

Výber podľa kategórie

TREZORY,SKRINE

Filtrovať podľa

Dostupnosť

Dostupnosť

Cena

Cena

 • 19,00 € - 582,00 €

TREZORY,SKRINE

Počet produktov: 16

Zobrazuje sa 1-12 z 16 položiek

Aktívne filtre

 • Rottner Yukon 40 S1, min 15RU skriňa na zbrane svetlosivá

  252,00 €
  Skriňa na uschovanie krátkych zbraní z modelovej série Yukon disponuje certifikovaným trezorovým zámkom. Skriňa má certifikát bezpečnostnej triedy S1 (ČSN EN 14450) a je dodávaná v jednoplášťovom prevedení. Vo vnútri skrine sa nachádza nútorná schránka s cylindrickým zámkom. Materiál na ukotvenie je súčasťou balenia. Spĺňa podmienky ustanovené v § 55 zákona č. 190/2003 Zb. z. o zbraniach a strelive.
 • Rottner Yukon 8 S1, min 15RU skriňa na zbrane svetlosivá

  620,00 €
  Skriňa na uschovanie až 8 dlhých zbraní v ponuke. Skriňa na zbrane Yukon disponuje certifikovaným trezorovým zámkom. Skriňa má certifikát bezpečnostnej triedy S1 ČSN EN 14450) a je dodávaná v jednoplášťovom prevedení. Vo vnútri skrine sa nachádza nútorná schránka s cylindrickým zámkom a držiak pre náradie na čistenie zbraní. Materiál na ukotvenie je súčasťou balenia.
 • Rottner HomeStar Cash Euro 1 europokladnička strieborná

  31,00 €
  T06106 Obľúbená europokladnička poteší prítomnosťou plastových priehradok, kde sa zmestia eurobankovky všetkých nominálnych hodnôt. Zároveň po vyklopení veka sa vysunie plastový mincovník, v ktorom uschováte euromince všetkých nominálnych hodnôt. Poslúži aj ako rýchla možnosť, ako zrátať obsah v mincovníku. Kvalitné oceľové spracovanie v spojení s pozinkovanou rukoväťou, ktorá poslúži pre rýchly a pohodlný prenos.
 • Rottner Yukon 5 S1, Min 15RU skriňa na zbrane svetlosivá

  445,00 €
  Skriňa na celkovo 5 dlhých zbraní ponúka dvojplášťové dvere, na ktorých vnútornej strane nájdete držiak na náradie, ktoré používate pri čistení zbraní. Zároveň je v hornej časti umiestnená samostatne uzamykateľná skrinka s cylindrickým zámkom a 2 kľúčmi, ktorú môžete využiť napríklad na uskladnenie munície. Skriňa spĺňa bezpečnostnú triedu S1 a aj požiadavku na Min 15 RU a vyhovuje požiadavkám na úschovu zbraní a streliva, ktoré sú stanovené zákonom č.190/2003 Zb.z. Skriňa má otvory na ukotvenie na spodnej aj zadnej strane a ukotviť ju môžete na podlahu alebo na stenu. Potrebný kotviaci materiál je súčasťou balenia. Spĺňa podmienky ustanovené v § 55 zákona č. 190/2003 Zb. z. o zbraniach a strelive.
 • Rottner Montana 5 skriňa na zbrane zelená

  455,00 €
  Praktický dizajn a prvotriedna kvalita sú charakteristické pre skriňu na zbrane triedy Montana. Certifikovaný zámok a bezpečnostná trieda Z2 ponúknu potrebnú ochranu pre uložené zbrane. Zabezpečia, aby sa k ním nedostal nikto nepovolaný. Vnútri nájde priestor 5 dlhých zbraní a na vnútornej strane dverí sa nachádza držiak na čistiace potreby pre vaše zbrane. V hornej časti nájdete samostatne uzamykateľnú schránku, ktorá sa hodí pre uschovanie munície. Skriňa má po stranách hrúbku 2 mm a dvere hrubé 3 mm. Na spodnej a zadnej strane sú pripravené otvory pre ukotvenie. V balení okrem skrine nájdete aj potrebný kotviaci materiál.
 • Rottner Gun 5 EL skriňa na zbrane- zelená

  244,00 €
  Klasickú skriňu na zbrane vylepšená bezpečným elektronickým zámkom, ku ktorej sú dodávané aj 2 núdzové kľúče. Zámok je napájaný klasickými 1,5V AA batériami. Do vnútra sa zmestí 5 dlhých zbraní, ktoré tak budú vhodne chránené pred neželaným použitím neoprávnenou osobou. Okrem držiakov na zbrane a držiaka na čistiace potreby pre zbrane na vnútornej strane dvier sa vnútri skrine nachádza aj menšia schránka. Schránku je možné samostatne uzamknúť niektorým z 2 priložených kľúčov. Otvory na zadnej a spodnej strane slúžia pre pripevnenie na stenu. Potrebný kotviaci materiál je súčasťou dodávky. Spĺňa podmienky ustanovené v § 55 zákona č. 190/2003 Zb. z. o zbraniach a strelive.
 • Rottner Nábytkový trezor Clever B6 Anthracit

  320,00 €
  Clever B6 dvojplášťový nábytkovýtrezor antracit.
 • Rottner Saturn Le 17 nábytkový sejf antracit

  59,00 €
  Nadčasový dizajn sejfu sa skvele hodí do domu, bytu alebo na hotelovú izbu. Zamykanie na trezorový zámok,ktorý dodávame s 2 kľúčmi. Sejf je zároveň držiteľom certifikátu v bezpečnostnej triede Z1 (EN 1143-1). Vnútri nájdete dostatok priestoru pre uschovanie osobných cenností, dokladov alebo šperkov. Odolné oceľové vyhotovenie je doplnené protipožiarnym záhybom na dverách. Sejf je možné ukotviť na zadnej strane a to za pomoci pribaleného kotviaceho materiálu.