Výber podľa kategórie

TREZORY,SKRINE

Filtrovať podľa

Dostupnosť

Dostupnosť

Značka

Značka

Cena

Cena

 • 19,00 € - 582,00 €

TREZORY,SKRINE

Počet produktov: 20

Zobrazuje sa 1-12 z 20 položiek

Aktívne filtre

 • Rottner Guntronic 5 EL...
  • Znížená cena
  • Novinka
  • -40,66%

  Rottner Guntronic 5 EL skriňa na zbrane zelená

  299,90 € 505,40 €
  Zelená skriňa na zbrane so spoľahlivým elektronickým zámkom a 2 núdzovými kľúčmi pre otvorenie v prípade vybitia batérii. Inak je zámok napájaný 1,5V AA batériami a vnútri je dostatok priestoru pre 5 dlhých zbraní. Skriňa je vyrobená z kvalitného oceľového plechu hrúbky 3 mm a na vnútornej strane dverí nájdete praktický držiak, do ktorého môžete uschovať náradie na čistenie zbraní. V hornej časti sa nachádza samostatne uzamykateľná vnútorná schránka napr. pre muníciu. Skriňu na zbrane upevníte na podlahu alebo o stenu cez predpripravené otvory na upevnenie. Kotviaci materiál je súčasťou dodávky.
 • Rottner Yukon 40 S1, min 15RU skriňa na zbrane svetlosivá

  252,00 €
  Skriňa na uschovanie krátkych zbraní z modelovej série Yukon disponuje certifikovaným trezorovým zámkom. Skriňa má certifikát bezpečnostnej triedy S1 (ČSN EN 14450) a je dodávaná v jednoplášťovom prevedení. Vo vnútri skrine sa nachádza nútorná schránka s cylindrickým zámkom. Materiál na ukotvenie je súčasťou balenia. Spĺňa podmienky ustanovené v § 55 zákona č. 190/2003 Zb. z. o zbraniach a strelive.
 • Rottner Yukon 8 S1, min 15RU skriňa na zbrane svetlosivá

  582,00 €
  Skriňa na uschovanie až 8 dlhých zbraní v ponuke. Skriňa na zbrane Yukon disponuje certifikovaným trezorovým zámkom. Skriňa má certifikát bezpečnostnej triedy S1 ČSN EN 14450) a je dodávaná v jednoplášťovom prevedení. Vo vnútri skrine sa nachádza nútorná schránka s cylindrickým zámkom a držiak pre náradie na čistenie zbraní. Materiál na ukotvenie je súčasťou balenia.
 • Rottner HomeStar Cash Euro 1 europokladnička strieborná

  31,00 €
  T06106 Obľúbená europokladnička poteší prítomnosťou plastových priehradok, kde sa zmestia eurobankovky všetkých nominálnych hodnôt. Zároveň po vyklopení veka sa vysunie plastový mincovník, v ktorom uschováte euromince všetkých nominálnych hodnôt. Poslúži aj ako rýchla možnosť, ako zrátať obsah v mincovníku. Kvalitné oceľové spracovanie v spojení s pozinkovanou rukoväťou, ktorá poslúži pre rýchly a pohodlný prenos.
 • Rottner Yukon 5 S1, Min 15RU skriňa na zbrane svetlosivá

  409,00 €
  Skriňa na celkovo 5 dlhých zbraní ponúka dvojplášťové dvere, na ktorých vnútornej strane nájdete držiak na náradie, ktoré používate pri čistení zbraní. Zároveň je v hornej časti umiestnená samostatne uzamykateľná skrinka s cylindrickým zámkom a 2 kľúčmi, ktorú môžete využiť napríklad na uskladnenie munície. Skriňa spĺňa bezpečnostnú triedu S1 a aj požiadavku na Min 15 RU a vyhovuje požiadavkám na úschovu zbraní a streliva, ktoré sú stanovené zákonom č.190/2003 Zb.z. Skriňa má otvory na ukotvenie na spodnej aj zadnej strane a ukotviť ju môžete na podlahu alebo na stenu. Potrebný kotviaci materiál je súčasťou balenia. Spĺňa podmienky ustanovené v § 55 zákona č. 190/2003 Zb. z. o zbraniach a strelive.
 • Rottner HomeStar 4 EL nábytkový elektronický sejf antracit

  149,00 €
  Moderný sejf z modelovej rady HomeStar ponúka bezpečný elektronický zámok s 2 kľúčmi pre núdzové otvorenie. Kvalitné oceľové prevedenie spoľahlivo zabezpečí cennosti, dokumenty, doklady a iné veci, ktoré budete chcieť do sejfu umiestniť. Zadať môžete 8-miestny kód a zároveň vnútri nájdete aj jednu poličku. Jednoplášťový sejf má na spodnej a zadnej strane predvŕtané otvory, ktorými ho môžete ukotviť na podlahu a zároveň aj o stenu. Potrebný materiál je súčasťou balenia.
 • Rottner HomeStar 1 EL nábytkový elektronický sejf antracit

  47,00 €
  Antracitový oceľový sejf HomeStar 1 EL ponúka elektornický zámok s veľkou a ľahko čitateľnou klávesnicou a možnosťou zadania číselného kódu. Vo vnútri malého sejfu nájdete dostatok miesta pre drobné cennosti, pasy, doklady alebo vkladné knižky. Sejf je ideálnou voľbou pre domácnosti a hotely. Sejf môžete okamžite upevniť vďaka priloženému kotviacemu materiálu.
 • Rottner Montana 5 skriňa na zbrane zelená

  349,00 €
  Praktický dizajn a prvotriedna kvalita sú charakteristické pre skriňu na zbrane triedy Montana. Certifikovaný zámok a bezpečnostná trieda Z2 ponúknu potrebnú ochranu pre uložené zbrane. Zabezpečia, aby sa k ním nedostal nikto nepovolaný. Vnútri nájde priestor 5 dlhých zbraní a na vnútornej strane dverí sa nachádza držiak na čistiace potreby pre vaše zbrane. V hornej časti nájdete samostatne uzamykateľnú schránku, ktorá sa hodí pre uschovanie munície. Skriňa má po stranách hrúbku 2 mm a dvere hrubé 3 mm. Na spodnej a zadnej strane sú pripravené otvory pre ukotvenie. V balení okrem skrine nájdete aj potrebný kotviaci materiál.
 • Rottner Gun 5 EL skriňa na zbrane- zelená

  244,00 €
  Klasickú skriňu na zbrane vylepšená bezpečným elektronickým zámkom, ku ktorej sú dodávané aj 2 núdzové kľúče. Zámok je napájaný klasickými 1,5V AA batériami. Do vnútra sa zmestí 5 dlhých zbraní, ktoré tak budú vhodne chránené pred neželaným použitím neoprávnenou osobou. Okrem držiakov na zbrane a držiaka na čistiace potreby pre zbrane na vnútornej strane dvier sa vnútri skrine nachádza aj menšia schránka. Schránku je možné samostatne uzamknúť niektorým z 2 priložených kľúčov. Otvory na zadnej a spodnej strane slúžia pre pripevnenie na stenu. Potrebný kotviaci materiál je súčasťou dodávky. Spĺňa podmienky ustanovené v § 55 zákona č. 190/2003 Zb. z. o zbraniach a strelive.
 • Rottner Nábytkový trezor Clever B6 Anthracit

  320,00 €
  Clever B6 dvojplášťový nábytkovýtrezor antracit.
 • Rottner HomeStar 1 nábytkový sejf antracit

  40,00 €
  Nábytkový sejf Rottner HomeStar 1 je vyrobený z kvalitnej ocele a disponuje spoľahlivým kľúčovým zámkom. Vnútri nájdete dostatok priestoru pre malé cennosti, šperky, bankomatové karty alebo dôležité doklady. Nábytkový sejf je možné ukotviť na podlahe alebo o stenu, nakoľko kotviaci materiál je dodávaný spolu so sejfom. Sejf využijú nielen domácnosti ale aj hotely.