Používame cookies, aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v prehliadaní týchto stránok, súhlasíte s použitím cookies. čítať viac

Zoznam produktov značky SWAROVSKI

Počet produktov: 34

Zobrazuje sa 1-12 z 34 položiek
 • SWAROVSK SG-XL, návlek na puškohľad- veľkosť XL

  65,00 €
  Neoprénový návlek na ochranu puškohľadu. Ľahko sa upevňuje pomocou pútka. Zabalený v exkluzívnej povoskovanej krabičke. Naboku je vyšité pekné logo Swarovski Optik. Chráni puškohľad pred nárazmi, poveternostnými vplyvmi a špinou. Veľkosť L je vhodná pre všetky puškové ďalekohľady s objektívom s priemerom medzi 53 a 63 mm.
 • SWAROVSKI- krytka objektívu SLP-O-50

  106,00 €
  SLP-O-50 ochranný kryt objektívu chráni objektívne šošovky pred nárazmi za všetkých poveternostných podmienok. Hliníkový kryt sa dá otáčať o 360 °, otvára sa v ľubovoľnom smere a má magnetický kryt. Vhodná pre všetky puškové puškohľady SWAROVSKI OPTIK s objektívmi o rozmeru 50 mm.
 • SWAROVSKI DS 5-25x52P SR

  4 690,00 €
  Projekt dS navrhuje relevantné informácie v zornom poli v reálnom čase bez akéhokoľvek rozptýlenia a aicky zobrazí správny cieľový bod. To zahŕňa zohľadnenie všetkých kľúčových faktorov, ako je vzdialenosť, tlak vzduchu, teplota a uhol. Nie je potrebné manuálne nastavenie. Bod zamerania sa vypočíta na základe jednotlivých balistických údajov pre kombináciu strelnej zbrane a munície. VIDEO: http://www.youtube.com/watch?v=oGcAqXMRios
 • SWAROVSKI BSP - BINO SUSPENDER PRO- postroj

  56,00 €
  Swarovski BSP - postroj. Profesionálny postroj na nosenie ďalekohľadu pre všetky EL Range, EL, SLC, NL Pure.
 • SWAROVSKI- krytka okuláru SLP-O-24

  106,00 €
  SLP-O-24 ochranný kryt objektivu chráni šošovky pred nárazmi za všetkých poveternostných podmienok. Hliníkový kryt sa dá otáčať o 360 °, otvára sa v ľubovoľnom smere a má magnetický kryt. Vhodná pre všetky puškohľady SWAROVSKI OPTIK s objektívmi rozmeru 24 mm.
 • SWAROVSKI- krytka okuláru SLP-O-42

  106,00 €
  SLP-O-42 ochranný kryt objektivu chráni šošovky pred nárazmi za všetkých poveternostných podmienok. Hliníkový kryt sa dá otáčať o 360 °, otvára sa v ľubovoľnom smere a má magnetický kryt. Vhodná pre všetky puškohľady SWAROVSKI OPTIK s objektívmi rozmeru 42 mm.
 • SWAROVSKI- krytka objektívu SLP-O-63

  106,00 €
  SLP-O-63 ochranný kryt objektívu chráni objektívne šošovky pred nárazmi za všetkých poveternostných podmienok. Hliníkový kryt sa dá otáčať o 360 °, otvára sa v ľubovoľnom smere a má magnetický kryt. Vhodná pre všetky puškové puškohľady SWAROVSKI OPTIK s objektívmi o rozmeru 63 mm. Krytka je určená pre puškohľad SWAROVSKI dS 5-25x52P.
 • SWAROVSK SG-S, návlek na puškohľad- veľkosť S

  65,00 €
  Neoprénový návlek na ochranu puškohľadu. Ľahko sa upevňuje pomocou pútka. Zabalený v exkluzívnej povoskovanej krabičke. Naboku je vyšité pekné logo Swarovski Optik. Chráni puškohľad pred nárazmi, poveternostnými vplyvmi a špinou. Veľkosť M je vhodná pre všetky puškové ďalekohľady s priemerom objektívu 24-36 mm.
 • SWAROVSKI NL PURE 8x32 Orange

  2 390,00 €
  Vďaka 8-násobnému zväčšeniu vás NL Pure 32 priblíži k deju, zatiaľ čo zorné pole 150 m zabezpečí dokonalý prehľad za každých okolností. Vychutnajte si pohodové sledovanie vďaka kompaktnému dizajnu a nízkej hmotnosti 640 g.
 • SWAROVSKI NL PURE 10x32 Orange

  2 440,00 €
  Najväčšie zorné pole s takmer nerozoznateľnými hranami vám umožní zažiť prírodu ako nikdy predtým a ponoriť sa do okamihu. Technológia Swarovision zaručuje ohromujúci obraz s neuveriteľnou vernosťou farieb, čo uľahčuje identifikáciu každého jedného detailu. NL Pure bol navrhnutý tak, aby vám dokonale padol do ruky. Jeho revolučný ergonomický tvar zaručuje uvoľnené sledovanie aj po dlhšiu dobu.
 • SWAROVSKI NL PURE 10x42

  2 900,00 €
  Vďaka dokonalému spojeniu obrovského revolučného zorného poľa s takmer neznateľnými okrajmi a prelomovým dizajnom otvára nový NL Pure úplne nové dimenzie pozorovania. Ďalekohľad ponúka doteraz nevídaný intenzívny zážitok, vďaka ktorému budete mať pocit jednoty s pozorovanou scénou. NL Pure bol navrhnutý tak, aby vám dokonale padol do ruky. Revolučný ergonomický tvar zaručuje pohodlné sledovanie aj po dlhší čas.
 • SWAROVSKI NL PURE 12x42

  2 950,00 €
  Vďaka dokonalému spojeniu obrovského revolučného zorného poľa s takmer neznateľnými okrajmi a prelomovým dizajnom otvára nový NL Pure úplne nové dimenzie pozorovania. Ďalekohľad ponúka doteraz nevídaný intenzívny zážitok, vďaka ktorému budete mať pocit jednoty s pozorovanou scénou. NL Pure bol navrhnutý tak, aby vám dokonale padol do ruky. Revolučný ergonomický tvar zaručuje pohodlné sledovanie aj po dlhší čas.