Filtrovať podľa

Kategórie

Kategórie

Značka

Značka

Cena

Cena

 • 0,00 € - 10 210,00 €

Veľkosť chodidla

Veľkosť chodidla

Veľkosť

Veľkosť

Farba

Farba

Pohlavie

Pohlavie

Modelová rada ZEISS

Modelová rada ZEISS

Typ strely

Typ strely

BLASER R8

BLASER R8

BLASER K95

BLASER K95

Model MAUSER

Model MAUSER

Strelivo

Strelivo

Strelivo

Strelivo

Úvodná stránka

Počet produktov: 2293

Zobrazuje sa 1-12 z 2293 položiek

Aktívne filtre

  • Znížená cena
  • Novinka
  • -11,17%

  Diana Chaser Pištoľ CO2 4.5mm

  79,90 € 89,95 €
  Výkonná vzduchová pištoľ v kalibri 4,5mm na CO2 pohon. Dodáva sa s jednoranovou vložkou, ale dá sa použiť aj s voliteľným 9-ranovým bubnovým zásobníkom. Frézovaná hranolová lišta umožňuje pripevnenie vhodnej optiky. Dodávka je vrátane tašky na zbraň.
  • Znížená cena
  • Novinka
  • -11,17%

  Diana Chaser Pištoľ CO2 5.5mm

  79,90 € 89,95 €
  Výkonná vzduchová pištoľ v kalibri 5,5mm na CO2 pohon. Dodáva sa s jednoranovou vložkou, ale dá sa použiť aj s voliteľným 7-ranovým bubnovým zásobníkom. Frézovaná hranolová lišta umožňuje pripevnenie vhodnej optiky. Dodávka je vrátane tašky na zbraň.
 • BATOH Blaser ULTIMATE Daypack

  189,00 €
  Perfektný batoh na každodenné nosenie s objemom 20 litrov vzrobený y nehlučného polyesteru s vodoodpudivou úpravou.
 • Originál norská kožušina zo soba-samec 1.akosť

  175,00 €
  Typy prekladu Preklad textu Zdrojový text 2 303 / 5 000 Výsledky prekladov Ak hľadáte luxusný doplnok do Vašej domácnosti, letného sídla alebo chaty a chcete cítiť blízkosť prírody, pravá zimná sobia kožušina je ideálna voľba! Je to krásny doplnok, ktorý Vám prinesie kúsok severskej prírody. Srsť sa na dotyk jemná a zároveň hustá, čo je výsledok poctivého chovu sobov vo voľnej prírode. Komfort, ktorý Vám prináša, keď zaboríte nohy do mäkučkej kožušiny je nenahraditeľný. Poteší však aj milovníkov romantiky pri ich krbe na zemi alebo na obľúbenom kresle. Až potom si môžu so šálkou kávy alebo dobrou knihou vychutnávať príjemný, hrejivý pocit plameňov a pravej nórskej kožušiny. Neutrálny odtieň zapadne do rôzne ladených interiérov a môžete ju dokonca použiť aj v exteriéri, napríklad na terase, alebo v pergole, ako prehoz na sedenie. Vďaka dutému chlpu je neuveriteľne hrejivá. Nie je lepšia izolácia ako kožušina zo soba. KOŽUŠINA JE VEDĽAJŠÍ PRODUKT Chov sobov prebieha prírodným odchovom v ďalekom Laponsku. Hlavný dôvod chovu sobov je mäso, kožušina je vedľajší produkt, ale pre Laponcov nevyhnutný na prežitie v drsných severských podmienkach. Majú z nej ušité oblečenie a používajú ju na spanie pod seba alebo ako prikrývku. Vyniká dlhou životnosťou a má prirodzené termoregulačné vlastnosti. Pritom nenáročná na údržbu. DODÁVATEĽ GRANBERG GARVERI Kožušiny dovážame z najväčšej továrne na spracovanie kožušín v Nórsku – Granberg Garveri. Originálne sobie kožušina z nórskeho severu. Viac ako tisícročná skúsenosť spracovania kožušín v Nórsku spojená s novou technológiou. Vďaka tomu je zaručená najlepšia kvalita spracovania a garancia najvyššej kvality. Každý kus je originál, môže sa líšiť tvarom aj odtieňom. ÚDRŽBA Odporúčame kožušinu 1-2 do roka povysávať vysávačom na najnižší možný ťah smerom od hlavy k nohám. Je dobré kožušinu nechať 1x za 14 dní cez noc vonku, aby nasala svoju prirodzenú vlhkosť. Pokiaľ je celoročne v byte, odporúčame ju priebežne rozprašovačom vzhlčovať, čím predídeme jej vysušeniu. Kožušinu neodporúčame ponechávať v tesnej blízkosti krbu či na kachliach. Dĺžka: 130-150cm, merané pozdĺž chrbta stredom kožušiny od krku k chvostu Kožušina zo soba, 1. Akosť Kvality: 1. akosť - kožušina bez akýchkoľvek vád akou sú dirky alebo orezy 2. akosť - kožušina obsahujúca drobné dirky 3. akosť - kožušina obsahujúca drobné dierky a orezy OBRÁZKY SÚ ILUSTRATÍVNE!
 • Originál norská kožušina zo soba-samica 1.akosť

  165,00 €
  Ak hľadáte luxusný doplnok do Vašej domácnosti, letného sídla alebo chaty a chcete cítiť blízkosť prírody, pravá zimná sobia kožušina je ideálna voľba! Je to krásny doplnok, ktorý Vám prinesie kúsok severskej prírody. Srsť sa na dotyk jemná a zároveň hustá, čo je výsledok poctivého chovu sobov vo voľnej prírode. Komfort, ktorý Vám prináša, keď zaboríte nohy do mäkučkej kožušiny je nenahraditeľný. Poteší však aj milovníkov romantiky pri ich krbe na zemi alebo na obľúbenom kresle. Až potom si môžu so šálkou kávy alebo dobrou knihou vychutnávať príjemný, hrejivý pocit plameňov a pravej nórskej kožušiny. Neutrálny odtieň zapadne do rôzne ladených interiérov a môžete ju dokonca použiť aj v exteriéri, napríklad na terase, alebo v pergole, ako prehoz na sedenie. Vďaka dutému chlpu je neuveriteľne hrejivá. Nie je lepšia izolácia ako kožušina zo soba. KOŽUŠINA JE VEDĽAJŠÍ PRODUKT Chov sobov prebieha prírodným odchovom v ďalekom Laponsku. Hlavný dôvod chovu sobov je mäso, kožušina je vedľajší produkt, ale pre Laponcov nevyhnutný na prežitie v drsných severských podmienkach. Majú z nej ušité oblečenie a používajú ju na spanie pod seba alebo ako prikrývku. Vyniká dlhou životnosťou a má prirodzené termoregulačné vlastnosti. Pritom nenáročná na údržbu. DODÁVATEĽ GRANBERG GARVERI Kožušiny dovážame z najväčšej továrne na spracovanie kožušín v Nórsku – Granberg Garveri. Originálne sobie kožušina z nórskeho severu. Viac ako tisícročná skúsenosť spracovania kožušín v Nórsku spojená s novou technológiou. Vďaka tomu je zaručená najlepšia kvalita spracovania a garancia najvyššej kvality. Každý kus je originál, môže sa líšiť tvarom aj odtieňom. ÚDRŽBA Odporúčame kožušinu 1-2 do roka povysávať vysávačom na najnižší možný ťah smerom od hlavy k nohám. Je dobré kožušinu nechať 1x za 14 dní cez noc vonku, aby nasala svoju prirodzenú vlhkosť. Pokiaľ je celoročne v byte, odporúčame ju priebežne rozprašovačom vzhlčovať, čím predídeme jej vysušeniu. Kožušinu neodporúčame ponechávať v tesnej blízkosti krbu či na kachliach. Dĺžka: 130-150cm, merané pozdĺž chrbta stredom kožušiny od krku k chvostu Kožušina zo soba, 1. Akosť Kvality: 1. akosť - kožušina bez akýchkoľvek vád akou sú dirky alebo orezy 2. akosť - kožušina obsahujúca drobné dirky 3. akosť - kožušina obsahujúca drobné dierky a orezy OBRÁZKY SÚ ILUSTRATÍVNE!
 • Nôž Morakniv Companion Hi-Vis Orange

  14,95 €
  Nehrdzavejúca oceľ s držaním hrán pre širokú škálu aplikácií. Štruktúrovaná gumená rukoväť pre bezpečné uchopenie za mokra. Uzáver a plastový kryt v signálnej oranžovej farbe uľahčujú nájdenie za súmraku alebo v lese.
 • Nôž Morakniv Companion Militärgrün

  14,95 €
  Malý pomocník pre všetky outdoorové aktivity. Bezpečná práca za každého počasia vďaka protišmykovej rukoväti. Zelené plastové puzdro s klipom na opasok. Čepeľ z nehrdzavejúcej ocele je odolná a nehrdzavejúca.
 • Nôž Morakniv Mora 2000

  29,95 €
  Lacný a robustný spoločník s multifunkčnou čepeľou z nehrdzavejúcej ocele. Protišmyková rukoväť umožňuje filigránsku prácu. Polypropylénové puzdro s pružným koženým remienkom.
 • Nôž Morakniv Eldris

  33,99 €
  Pravdepodobne najmenší univerzál od známeho švédskeho výrobcu nožov. Malý nôž s pevnou čepeľou vo vreckovej veľkosti. Vždy tu pre každodenné maličkosti, či už ide o rezanie, vyrezávanie, sťahovanie kože alebo zapaľovanie ohňa. Čepeľ z nehrdzavejúcej ocele. So stabilnejšou geometriou čepele v zadnej časti pre tvrdé odrezky a štíhlejšou reznou hranou vpredu pre optimalizovanú ostrosť a mäkké odrezky. Polymérová rukoväť s protišmykovou vrstvou TPE. Vrátane plastového puzdra.
 • Nôž Morakniv Mora 746 Sonderedition

  15,95 €
  Táto špeciálna edícia noža Morakniv 746 s pútavým nápisom Frankonia na oranžovom plastovom puzdre je absolútnym všestranným nožom. Vďaka vrúbkovanej gumenej rukoväti je mimoriadne pohodlný a ľahko uchopiteľný a v spojení s nízkou hmotnosťou len cca 87 g (bez tulca) je bez problémov možná aj dlhšia práca. Ďalšími nezameniteľnými prednosťami tohto noža sú ochrana prstov a nehrdzavejúca čepeľ. Vďaka tomu si nevyžaduje veľkú údržbu a zároveň sa ideálne hodí na vonkajšie použitie.
 • Nôž Morakniv Outdoormesser Survival Kit Kansbol

  54,99 €
  Outdoorový nôž Morakniv Kansbol s Survival Kit ponúka všetky funkcie, ktoré skutočný nadšenec bushcraftu potrebuje, optimalizovaný a pripravený na nečakané výzvy. Perfektný partner pre poľovníkov a turistov. Kansbol má pružnosť ľahkého noža a silu robustnejšieho modelu. Súprava na prežitie s integrovanýmkresadlom je namontovaná na polymérovom plášti. Čepeľ s hrúbkou 2,5 mm je vyrobená zo švédskej nehrdzavejúcej ocele a má špeciálny výbrus - Scandi-Grind - vďaka ktorému sa nôž ľahko brúsi. Čepeľ má tiež profilové brúsenie, ktoré zaisťuje dodatočnú presnosť. Chrbát čepele je brúsený pod uhlom 90°, vďaka čomu je nôž kompatibilný s kresadlom. Rukoväť z protišmykového TPE plastu zaisťuje bezpečné držanie pri práci. Outdoorový nôž je vybavený aj reflexným paracordom, ktorý je možné pripevniť na kresadlo. MORAKNIV - vyrábaný v Mora, Švédsko od roku 1891 Závod je v Mora - rovnako ako pred storočím. Pri výrobe nožov sa spája remeselná zručnosť s modernou technológiou. Zamestnanci Morakniv stavajú na odbornosti, ktorú nadobudli v priebehu generácií a neustále zdokonaľujú formu, materiál a metódy. Morakniv bol vždy univerzálnym nástrojom s jedinečnými vlastnosťami. Odolná oceľ je kalená v Mora pomocou tajného procesu. Brúsenie ostria noža zaisťuje, že zostane extra ostrý aj pri častom používaní po dlhú dobu. Zúžený profil, ergonomická rukoväť, vyváženie a úchop, sila a presnosť sú vlastnosti, vďaka ktorým je nôž ideálnym spoločníkom všade.