Používame cookies, aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v prehliadaní týchto stránok, súhlasíte s použitím cookies. čítať viac

MOULTRIE Digitálny smerový podávač krmiva MOULTRIE DIRECTIONAL so zásobníkom 25 litrov

MOULTRIE Digitálny smerový podávač krmiva MOULTRIE DIRECTIONAL so zásobníkom 25 litrov

129,90 €
S DPH
Digitálny podávač DIRECTIONAL je navrhnutý tak, aby vrhal krmivo jedným smerom, zhruba pod uhlom 30 °.
Množstvo
Produkt dostupný

Jednoduchosť použitia, ktorá prichádza so závesným kŕmidlom s objemom 25 litrov a pokročilými funkciami Smerového kŕmiaceho au Moultrie, sa spájajú pre nevídanú všestrannosť a hodnotu. Toto smerové krmítko Vám umožňuje rozhadzovať kŕmenie v smere do 30 stupňov. Naplánujte až 10 denných časov kŕmenia pomocou programovateľného časovača. Prevádzkujte ho na jednej dobíjacej batérii 6V 5Ah (predáva sa zvlášť).

Kľúčové vlastnosti:možnosť montáže na akýkoľvek zásobník

smerové podávanie v uhle 30°

možnosť nastaviť až 10 kŕmiacich časov

je možné regulovať dĺžku kŕmenia od 1 - 60 sec.

poháňané je pomocou jednej 6V batérie - nie je súčasťou balenia

batériu môžete dobíjať pomocou solárneho panelu, ktorý nie je súčasťou balenia

špeciálny dizajn podávača rozbíja zlepené hrudky krmiva a umožňuje tak plynulé kŕmenie bez zasekávania

krmítko je vhodné aj pre rybárov pri kŕmení rýb

Quick-Lock systém - umožňuje rýchle a bezpečné uchytenie k akémukoľvek kompatibilnému zásobníku krmivaKrmivo by malo mať priemer okolo 0,5 cm alebo menší na svojej najdlhšej strane. Odporúča sa celá čistá kukurica. Kukuricu zmiešanú s sójovými bôbmi alebo proteínovými peletami možno použiť; avšak zmiešanie môže spôsobiť upchávanie v závislosti od pomeru kukurice k prísade alebo typu/značke prísady. Nepoužívajte proteínové pelety samy o sebe, pretože absorbujem vlhkosť a zväčšujú sa, čo spôsobuje upchávanie kŕmiaceho au. Nepoužívajte minerálne prášky alebo krmivo obsahujúce minerálne prášky, pretože môžu spôsobiť koróziu kovových častí.
246015
Nový produkt