Zoznam produktov značky MOULTRIE

 • MOULTRIE Digitálne kŕmiace zariadenie MFPHP12348

  89,95 €
  Série All-in-One feeder by Moultrie obsahuje všetko, čo potrebujete na začatie kŕmenia bez potreby montáže. Stačí uchopiť vedro za rukoväť a vytiahnuť ho z krabice.
 • MOULTRIE Digitálny podávač krmiva MFHP12367

  69,90 €
  Podvač krmiva ALL-IN-ONE od firmy Moultrie uľahčuje kŕmenie zveri vďaka svojej jednoduchej obsluhe. Možno pripevniť na ktorýkoľvek typ zásobníka.
 • MOULTRIE Digitálny podávač krmiva PRO HUNTER II MFG-13448

  99,90 €
  Nová generácia populárneho digitálneho zariadenia na kŕmenie. Vylepšené podávanie a spoľahlivosť kŕmenia. Podávač môžete namontovať na dno akéhokoľvek suda alebo zásobníka s využitím exkluzívnej modulárnej technológie Moultrie Quick-Lock. Podávač Hunter Feeder Kit vďaka digitálnemu ovládaču umožňuje nastavenie až 6 kŕmnych časov za deň s možnosťou dávkovania od 1 do 20 sek. na každý kŕmny čas. Ak chcete pripojiť súpravu podávača do svojho suda alebo zásobníka, stačí vložiť sadu Quick-Lock s adaptérom a zámkom. Je to naozaj tak jednoduché! Použite túto sadu podávača ako náhradný diel pre všetky podávača Moultrie vybavené adaptérom Moultrie Quick-Lock.
 • MOULTRIE Digitálny smerový podávač krmiva MFG13264

  99,90 €
  Nový model osvedčeného a spoľahlivého smerového kŕmidla od Moultrie. Toto kŕmidlo je navrhnuté na kŕmenie jedným smerom. Disponuje pokročilou technológiou zabraňujúcou upchávaniu a s ním spojeným poruchám. Digitálny časovač umožňuje naprogramovanie až šiestich kŕmiacich časov. Kŕmidlo využíva praktický rýchloupínací systém Quick-Lock na uchytenie na rôzne typy zásobníkov krmiva.