Používame cookies, aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v prehliadaní týchto stránok, súhlasíte s použitím cookies. čítať viac

Zoznam produktov značky CANIK

Počet produktov: 3

Zobrazuje sa 1-3 z 3 položiek
 • Kolimátor MECANIK MO1,taktical micro reflex red dot, 3MOA

  339,00 €
  Optický zameriavač CANIK MECANIK MO1 je navrhnutý s ohľadom na všeobecné účely.
 • CANIK TP9 SF Elite, kal. 9mm Para, SAO Black

  630,00 €
  CANIK TP9 SF Elite, kal. 9mm Para predstavuje stredný compact zo série TP v kalibri 9x19mm s obojstranným ovládaním, vďaka čomu je nositeľom označenie ELITE. Záver zbrane je upravený technológiou Tenifer s atraktívnym čiernym vzhľadom. Okrem toho je vybavení množstvom doplnkov a vychytávok - kovové mieridlá Warren Tactical s červenou svetlovodivou muškou, drážkovanie v prednej a zadnej časti záveru, indikátor natiahnutého úderníka vrátane indikátora náboja v komore.
 • CANIK TP9 SF Elite Subcompact, kal. 9mm Para, SAO Black

  599,00 €
  CANIK TP9 Elite Subcompact, kal. 9mm Para, SAO Black je prvý subcompact zo série TP v kalibri 9x19mm s 3,6" hlavňou. Predstavuje výkonnú a bohato vybavenú zbraň s dôrazom na skryté nosenie a rýchlejšie tasenie. Povrch záveru zbrane je povrchovo upravený pomocou keramickej povrchovej úpravy Cerakote. Vnútorné komponenty sú poniklované pre bezchybný hladký chod. Zároveň je predpripravený pre nízku montáž kolimátora typu Trijicon RMR, Shield RMS/RMSc alebo iný micro-kolimátor. Je vybavený drážkovaním v prednej a zadnej časti záveru, indikátorom natiahnutého úderníka vrátane indikátora náboja v komore.