Používame cookies, aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v prehliadaní týchto stránok, súhlasíte s použitím cookies. čítať viac

Zoznam produktov značky JETBOIL

Počet produktov: 9

Zobrazuje sa 1-9 z 9 položiek
 • Set príborov- Jetboil Jetset Utensil SET

  12,26 € 12,90 €
  Set príborov Jetboil JETSET UTENSIL SET skvelo dopĺňa variče Jetboil. Príbory sú dostatočne dlhé a tak pohodlne dosiahnu na dno nádoby. Skvelo sa hodí nie len na konzumáciu pokrmov, ale aj na jej prípravu. Majú špeciálne tvarované hrany a rohy, aby dosiahli všetky miesta nádoby, alebo pohodlne kopírovali tvar panvice behom miešania, či podávania jedla.
 • Kartuša Jetboil Jetpower 100g

  4,18 € 4,40 €
  Plynová kartuša Jetboil JETPOWER FUEL vyniká svojím zložením zmesi, ktorá je z troch zložiek. Na rozdiel od ostatných výrobcov obsahuje dve rôzne zložky v špecifických pomeroch. Vďaka tomu dobre horí v zime Propan zaisťuje vyšší tlak plynu a kartuša má potom lepšiu výkonnosť v chladnom počasí. Izobután zaisťuje stabilný tlak pri nižšej hladine plynu. zmes na štyri sezóny trojzložková závitový systém
 • Adaptér na kávu- Jetboil Coffe Press Silicone

  17,90 €
  Filter JETBOIL Silicone Coffee Press na prípravu výbornej filtrovanej kávy alebo čaju v prírode. Je veľmi ľahký a v batohu nezaberie veľa miesta. Spoľahlivo oddelí listy čaju alebo usadeniny kávy od zvyšku nápoja. Získate tak ďalšiu možnosť občerstviť sa pri vašich túrach s presovačom, ktorý je ľahký ako pierko.
 • Digitálna váha- Jetboil JetGauge

  17,01 € 17,90 €
  Digitálna váha JetGauge od značky Jetboil vám pomôže zistiť koľko vám zostáva v kartuši paliva. Váha je navrhnutá tak, aby bola čo najľahšia (váži iba 85g) a merala čo najpresnejšie objem paliva v každej kartuší JetPower. Vďaka informáciu o presnom objeme paliva si môžete presne naplánovať, či vám úroveň paliva vydrží na cestu. Vďaka tomu už nehrozí nutnosť pribalenie ďalšie kartuše / záťaže v batohu.
 • Likvidátor kartuší- Jet Boil Jetboil CrunchIt™

  8,54 € 8,99 €
  Jet Boil CrunchIt je ekologická pomôcka, ktorá vyrieši váš problém kam s prázdnou plynovou kartušou. Jednoduchý nástroj, ktorý naskrutkujete na prázdnu kartuši a po tom, čo sa vyrovná tlak (vypustí sa zvyškový plyn) tak pomocou ostrého hrotu ľahko urobíte do plášťa kartuše otvor. Tým pádom sa z nej stane rovnaký typ odpadu ako napríklad plechovka od konzervy. Kartuši potom môžete vyhodiť do príslušnej nádoby pre kovový odpad a umožníte tak jej ďalší recykláciu.
 • JETBOIL Flash™ Carbon 1L

  125,90 € 139,90 €
  Plynový varič, alebo skôr rýchlovarná kanvica určená pre všetkých outdoorových nadšencov aj nováčikov. Skvelý pre aktivity vo voľnej prírode, ako je táborenie, vodáctvo, pešia turistika, cykloturistika, lyžovanie, rybárčenie, výlety autom aj na motorke a mnoho ďalších. Flash je jedinou a najlepšou voľbou pre tých, ktorí si svojou aktivitu chcú naozaj užiť. Revolučný spôsob varenia na cestách - rýchlo a jednoducho! Stačí jeden klik integrovaného zapaľovača a za 100 sekúnd máte horúcu vodu. Najlepší spôsob, ako si na cestách pripraviť horúcu vodu pre čaj, kávu, dehydratovanú stravu či čokoľvek iné.
 • JETBOIL MicroMo® Carbon 0,8L

  168,20 € 186,90 €
  Jetboil MICROMO - kompaktný varič do prírody Prepracovaný varný systém od Jetboilu určený nielen k rýchlemu ohrevu vody, ale aj na varenie v prírode. Spoľahlivý, bezpečný a neuveriteľne kompaktný varný systém, ktorý nie je určený ako väčšina ostatných systémov od Jetboilu len k rýchlemu ohrevu vody, ale aj na varenie v prírode.
 • JETBOIL Stash 0,8L

  153,80 € 170,90 €
  Samostatný plynový varič s titánovým horákom JETBOIL Stash a varná nádoba FluxRing s objemom 0.8 litra.
 • JETBOIL MiniMo® Carbon 1L

  170,90 € 189,90 €
  Prepracovaný varný systém od Jetboil Minimo určený nielen k rýchlemu ohrevu vody, ale aj na varenie v prírode. Spoľahlivý, bezpečný a neuveriteľne kompaktný varný systém, ktorý nie je určený ako väčšina ostatných systémov od Jetboilu len k rýchlemu ohrevu vody, ale aj na varenie v prírode. O pohodlné varenie sa stará predovšetkým horák minima s veľmi jemnou reguláciou plynu, kovové madlo nádoby a tiež nízka výška nádoby, vďaka ktorej sa z nádoby lepšie je. Samozrejmosťou je tiež minimálna spotreba plynu a kompaktnosť systému.