Zoznam produktov značky STANLEY

Počet produktov: 14

Zobrazuje sa 1-12 z 14 položiek
 • Termohrnček Stanley Classic 354ml

  34,99 €
  Hrnček Stanley Classic Series Camp Mug Hammertone Green s objemom 350 ml v kladivkovej zelenej farbe, vyrobený z nehrdzavejúcej ocele 18/8, nápoje udrží horúce 1,5 hodiny, studené 3 hodiny (ľad sa v ňom roztopí za 15 hodín). Je ľahký, skladný a pevný. Má viečko vyrobené z Tritonu (bez škodlivých látok) a zabraňuje nežiaducemu vyšplechnutiu počas pohybu. S pevne pripojenou rukoväťou z nerez ocele sa pohodlne drží i v rukaviciach.
 • Termohrnček Stanley Classic Vacuum 473ml

  44,95 €
  Vychytaný outdorový termohrnček - Stanley. Materiál: nehrdzavejúca oceľ 18/8 Izolácia: dvojitá vákuová stena Farba: zelená Bez BPA Široké hrdlo Praktické pútko Robustná rukoväť
 • Termohrnček Stanley Classic 473ml

  37,99 €
  Praktická termoska disponuje kompaktnými rozmermi a je kompatibilná s väčšinou autodržiakov na nápoje. Termoska je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele a poskytuje 100% tesnenie v akejkoľvek polohe. Výhodou je rozoberateľné viečko pre lepšie umytie.
 • Termohrnček Stanley Classic 473ml- ORANGE

  48,99 €
  Praktická termoska disponuje kompaktnými rozmermi a je kompatibilná s väčšinou autodržiakov na nápoje. Termoska je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele a poskytuje 100% tesnenie v akejkoľvek polohe. Výhodou je rozoberateľné viečko pre lepšie umytie.
 • Termoska Stanley Legendary Classic 1,4L

  64,99 €
  Presne ako z názvu vyplýva, značka Stanley predstavuje legendárny dizajn termosky, ktorý určite poznáte či už z filmov alebo iných vizuálnych zdrojov. Výroba produktov Stanley siaha až do roku 1913. Samotné telo termosky je vyrobené z kvalitnej nerezovej oceli. Legendárny nie je iba dizajn a názov termosky, ale aj jej kvalita. Výrobca ju prehlasuje za prakticky nerozbitnú a nezničiteľnú. Existuje dokonca príbeh, kedy po veľkom požiari v americkom Marylande v roku 1979, jediné čo prežilo bola táto termoska Stanley. Najväčšou výhodou termosky Legendary je, že výrobca si je istý jej konštrukčnou stránkou až tak, že ponúka záruku na pretečenie v dĺžke až 25 rokov. Použité materiály sú navyše bez obsahu škodlivej chemikálie BPA a nezaťažujú životné prostredie. Oproti konkurencii má výhodu v tom, že medzi jednotlivými stenami je v podstate vákuum, vzduchoprázdno, čo zabezpečuje lepšie izolačné vlastnosti. Nerezový uzáver je šróbovací a slúži zároveň ako pohárik. Termoska má robustnú konštrukciu a je tak vhodná najmä pre remeselníkov, stavbárov, ale aj pre všetkých outdoorových nadšencov.
 • Liikérka STANLEY Classic 236 ml- ORANGE

  37,99 €
  Firma Stanley prichádza s jedným z najlepších a najpraktickejších výrobkov pre mužov i ženy. Likérka alebo inak ploskačka, má objem 236ml a krásnu jasnú oranžovú farbu, s ktorou ohúrite svoje okolie. Nehrdzavejúca oceľ s hrúbkou 1mm značí dlhoročnú kvalitu. Skrutkovací vrchnák je veľmi praktický a to nie je posledný plusový bod, ktorý výrobca získava. Výhodou je aj možnosť umývania v umývačke riadu, vďaka tomuto utesnenému uzáveru.
 • Liikérka STANLEY Classic 236 ml

  29,99 €
  Firma Stanley prichádza s jedným z najlepších a najpraktickejších výrobkov pre mužov i ženy. Likérka alebo inak ploskačka, má objem 236ml a krásnu šmrncovnú kladívkovo zelenú farbu, s ktorou ohúrite svoje okolie. Nehrdzavejúca oceľ s hrúbkou 1mm značí dlhoročnú kvalitu. Skrutkovací vrchnák je veľmi praktický a to nie je posledný plusový bod, ktorý výrobca získava. Výhodou je aj možnosť umývania v umývačke riadu, vďaka tomuto utesnenému uzáveru.
 • Termoska STANLEY Adventure 0,73 L

  44,95 €
  STANLEY Termoska Adventure series 0,73l z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele.
 • Termoska Stanley Classic Legendary 1L

  59,95 €
  Termoska Legendary classic s objemom 1 l zo série Classic series od značky Stanley ponúka maximálnu kvalitu a zároveň štýlový dizajn. Teplotu nápoja udrží až 24 hodín vďaka dvojitej stene s vákuovou izoláciou.
 • Termoska Stanley Classic Legendary 1L

  59,95 €
  Termoska Legendary classic s objemom 1 l zo série Classic series od značky Stanley ponúka maximálnu kvalitu a zároveň štýlový dizajn. Teplotu nápoja udrží až 24 hodín vďaka dvojitej stene s vákuovou izoláciou.
 • Termoska jedálenská Stanley 530 ml

  46,95 €
  Stanley Classic je vďaka jednoduchému širokému skrutkovaciemu zatváraniu veľmi jednoduchá na manipuláciu. Jedálenská termoska je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele 18/8 bez pridania škodlivých látok BPA. Je opatrená dvojitou stenou s vákuovou izoláciou bez izolačných vložiek a vnútorných náterov. Zaručuje 100 % tesnosť vo všetkých polohách. Termoska s objemom 530 ml udrží nápoje horúce aj chladné až 12 hodín. Jedálenská termoska Stanley Classic je odolná proti korózii a poveternostným vplyvom. Výrobca Stanley dáva na výrobok záruku 25 rokov. Priemer termosky je 99 mm, šírka 109 mm a výška 175 mm. Hmotnosť termosky je 520 g. Hrdlo široké 70 mm sa ľahko umýva a je vďaka nemu aj jednoduchý prístup k obsahu. Je vhodná na uchovanie polievok, guláša či rôznych omáčok.
 • Termoska Stanley Classic Food -0,7 l

  49,95 €
  Zelený obedár STANLEY s objemom 0,7l má dvojstennú vákuovú izoláciu, ktorá obsah udrží teplý alebo studený 15 h. Vyrobený z nehrdzavejúcej ocele so zelenou povrchovou úpravou. Plastová rukoväť uľahčuje prepravu. Uzáver možno použiť ako misku.