Zoznam produktov značky ROTTNER

Počet produktov: 15

Zobrazuje sa 1-12 z 15 položiek
 • Rottner HomeStar 1 EL nábytkový elektronický sejf antracit

  47,00 €
  Antracitový oceľový sejf HomeStar 1 EL ponúka elektornický zámok s veľkou a ľahko čitateľnou klávesnicou a možnosťou zadania číselného kódu. Vo vnútri malého sejfu nájdete dostatok miesta pre drobné cennosti, pasy, doklady alebo vkladné knižky. Sejf je ideálnou voľbou pre domácnosti a hotely. Sejf môžete okamžite upevniť vďaka priloženému kotviacemu materiálu.
 • Rottner HomeStar 4 EL nábytkový elektronický sejf antracit

  149,00 €
  Moderný sejf z modelovej rady HomeStar ponúka bezpečný elektronický zámok s 2 kľúčmi pre núdzové otvorenie. Kvalitné oceľové prevedenie spoľahlivo zabezpečí cennosti, dokumenty, doklady a iné veci, ktoré budete chcieť do sejfu umiestniť. Zadať môžete 8-miestny kód a zároveň vnútri nájdete aj jednu poličku. Jednoplášťový sejf má na spodnej a zadnej strane predvŕtané otvory, ktorými ho môžete ukotviť na podlahu a zároveň aj o stenu. Potrebný materiál je súčasťou balenia.
 • Rottner Gun 5 EL skriňa na zbrane- zelená

  202,00 €
  Klasickú skriňu na zbrane vylepšená bezpečným elektronickým zámkom, ku ktorej sú dodávané aj 2 núdzové kľúče. Zámok je napájaný klasickými 1,5V AA batériami. Do vnútra sa zmestí 5 dlhých zbraní, ktoré tak budú vhodne chránené pred neželaným použitím neoprávnenou osobou. Okrem držiakov na zbrane a držiaka na čistiace potreby pre zbrane na vnútornej strane dvier sa vnútri skrine nachádza aj menšia schránka. Schránku je možné samostatne uzamknúť niektorým z 2 priložených kľúčov. Otvory na zadnej a spodnej strane slúžia pre pripevnenie na stenu. Potrebný kotviaci materiál je súčasťou dodávky. Spĺňa podmienky ustanovené v § 55 zákona č. 190/2003 Zb. z. o zbraniach a strelive.
 • Rottner Montana 5 skriňa na zbrane zelená

  349,00 €
  Praktický dizajn a prvotriedna kvalita sú charakteristické pre skriňu na zbrane triedy Montana. Certifikovaný zámok a bezpečnostná trieda Z2 ponúknu potrebnú ochranu pre uložené zbrane. Zabezpečia, aby sa k ním nedostal nikto nepovolaný. Vnútri nájde priestor 5 dlhých zbraní a na vnútornej strane dverí sa nachádza držiak na čistiace potreby pre vaše zbrane. V hornej časti nájdete samostatne uzamykateľnú schránku, ktorá sa hodí pre uschovanie munície. Skriňa má po stranách hrúbku 2 mm a dvere hrubé 3 mm. Na spodnej a zadnej strane sú pripravené otvory pre ukotvenie. V balení okrem skrine nájdete aj potrebný kotviaci materiál.
 • Rottner Nábytkový trezor Clever B6 Anthracit

  320,00 €
  Clever B6 dvojplášťový nábytkovýtrezor antracit.
 • Rottner HomeStar 1 nábytkový sejf antracit

  40,00 €
  Nábytkový sejf Rottner HomeStar 1 je vyrobený z kvalitnej ocele a disponuje spoľahlivým kľúčovým zámkom. Vnútri nájdete dostatok priestoru pre malé cennosti, šperky, bankomatové karty alebo dôležité doklady. Nábytkový sejf je možné ukotviť na podlahe alebo o stenu, nakoľko kotviaci materiál je dodávaný spolu so sejfom. Sejf využijú nielen domácnosti ale aj hotely.
 • Rottner Saturn Le 17 nábytkový sejf antracit

  69,90 € 73,00 €
  Nadčasový dizajn sejfu sa skvele hodí do domu, bytu alebo na hotelovú izbu. Zamykanie na trezorový zámok,ktorý dodávame s 2 kľúčmi. Sejf je zároveň držiteľom certifikátu v bezpečnostnej triede Z1 (EN 1143-1). Vnútri nájdete dostatok priestoru pre uschovanie osobných cenností, dokladov alebo šperkov. Odolné oceľové vyhotovenie je doplnené protipožiarnym záhybom na dverách. Sejf je možné ukotviť na zadnej strane a to za pomoci pribaleného kotviaceho materiálu.
 • Rottner Gunmaster XL kazeta pre krátke zbrane a cennosti čierna

  265,00 €
  Kompaktná kazeta na uschovanie krátkych zbraní alebo menších cenností, šperkov, či menšieho obnosu hotovosti. Jedinečnosťou kazety je možnosť zvoliť si, ako uschované veci ochránite. Môžete kazetu zamknúť vďaka odtlačku prstov, číselnej kombinácie alebo pomocou núdzového kľúča. V pamäti kazety je možné uložiť až 20 rôznych odtlačkou prstov. Kvalitná oceľová konštrukcia zvyšuje odolnosť a zároveň bezpečnosť kazety. Poteší vonkajšie potiahnutie gumou a vnútro potiahnuté mäkkým postrovaním. V prípade potreby je možné kazetu upevniť pomocou priloženého kotviaceho materiálu.
 • Rottner PowerSafe 300 EL nábytkový elektronický trezor- antracit

  345,00 € 369,00 €
  Nábytkový trezor zaujme vysokou kvalitou spracovania a jednoduchým, no vkusným dizajnom. S certifikovaným elektronickým zámkom, ktorý je v prípade núdze možné otvoriť priložením externej batérie ku vonkajším kontaktom na zámku. Postará sa o všetky vaše cennosti alebo dokumenty, ktoré v ňom uložíte. Trezor má protipožiarnu drážku pre prípad malých požiarov a dvojplášťové vyhotovenie. Pre viac variability je trezor dodávaný so vstavanou poličkou. Vnútro trezora je tak prakticky predelené. Ukotvíte ho jednoducho vďaka materiálu, ktorý je súčasťou balenia. Pre ukotvenie na stenu alebo podlahu sú v trezore pripravené otvory na spodnej aj zadnej strane.
 • Rottner GunBox box na uloženie zbrane a streliva zelený

  34,00 € 36,00 €
  Kazeta a kryt sú zhotovené z kvalitného plechu, pevné závesy z kovu.Držiak kazety je z poniklovaného materiálu. Uzamykanie pomocou cylindrického zámku, 2 kľúče. Kazeta obsahuje malú kazetku pre uloženie munície. Uzamykánie pomocou cylindrického zám­ku.
 • Rottner Samoa 26 nábytkový trezor antracit

  275,00 € 289,00 €
  Bezpečnostná trieda 0. podľa CSN EN 1143-1 Bezpečnostné parametre: Dvere a korpus dvojplášťové, hrúbka dverného plášťa 5 mm. 3-stranný uzamykací mechanizmus 2 otvory pre ukotvenie len v spodnej stene! Farba: antracit Tento model má zámok typu "A" podľa EN 1300, a vyhovuje všetkým požiadavkám na úschovu zbraní a streliva, ktoré sú stanovené zákonom č.190/2003 Zb.z. Zámkové varianty: Bezpečnostný trezorový zámok EN-trieda 1, s pancierovaním zámku z manganovej ocele, 2 kľúče, uzamykanie prostredníctvom otočnej rukovete. Elektronický zámok EN-trieda 2, uzamykanie pomocou otočnej rukovete, núdzové otváranie pomocou externej batérie Kovanie zvyšuje celkovú vonkajšiu hĺbku trezoru o 15 - 60 mm