Zoznam produktov značky PARFORCE

Počet produktov: 7

Zobrazuje sa 1-7 z 7 položiek
 • Návlek na pažbu- 5ks brok.

  14,95 €
  Ľahko a rýchlo sa nasunie na každú pažbu. Pre 5 brokových nábojov. Flexibilné slučky .
 • Batoh PARFORCE Loden

  49,99 € 79,99 €
  Tichý batoh v kompaktnom tvare a veľkosti pre najdôležitejšie poľovnícke potreby. Tradičný batoh vyrobený z vysoko kvalitného materíálu- Loden (80% vlny, 20% polyamidu) s tichými zapínateľnými uzávermi vyrobenými z dreva - nič nemôže hrkotať. Nastaviteľné pracky na čalúnených ramenných pásoch sú tiež potiahnuté kožou: to zabraňuje hluku a zabraňuje poškodeniu pušky. S 2 bočnými vreckami cca 23x10 cm a predným vreckom cca 20x18 cm. S vnútornou umývateľnou podšívkou odpudzujúcou nečistoty. Rozmery približne 42x28x12 cm.
 • Púzdro na zbraň PARFORCE

  72,50 €
  Puzdro na pušku "All-in" je vyrobené z odolného polyesteru a, ako už názov napovedá, ukladá všetko dôležité v prepravnej taške. Má veľa špeciálnych funkcií: 3 vypchaté vonkajšie vrecká na zips pre ľahký prístup k príslušenstvu - Veľká taška: Rozmery (DxŠxV) 38x21x4 cm, s dodatočným vnútorným priestorom na zips - Malá taška: Rozmery (DxŠxV) 15x21x4 cm, ideálne pre povolenie na lov - Dlhé vrecko: Rozmery (DxŠxH) 45x14x4 cm, na vnútornej strane 3 popruhy na suchý zips na upevnenie tlmiča alebo teleskopického zameriavača. Polstrované popruhy batohu pre pohodlné a ľahké prenášanie na chrbát, keď sa popruhy batohu nepoužívajú, možno ich jednoducho zasunúť do poskytnutého otvoru.
 • Púzdro na 2 zbrane Parforce

  59,95 €
  Púzdro na 2 zbrane vyrobené z odolnej polyamidovej tkaniny s mäkkým polstrovaním. Priestranné vonkajšie vrecko ponúka dostatok priestoru pre príslušenstvo. S uzamykateľným dvojitým zipsom. Odnímateľný, plynulo nastaviteľný ramenný popruh zaisťuje pohodlnú prepravu. Farba zelená. Vonkajšie rozmery (DxŠxV): 128x26x8 cm Vnútorné rozmery (DxŠ): 124x22 cm
 • Púzdro na zbraň Parforce

  44,95 €
  Púzdro vyrobené z odolnej polyamidovej tkaniny s mäkkým polstrovaním. Priestranné vonkajšie vrecko ponúka dostatok priestoru pre príslušenstvo. S uzamykateľným dvojitým zipsom. Odnímateľný, plynulo nastaviteľný ramenný popruh zaisťuje pohodlnú prepravu. Farba zelená. Vonkajšie rozmery (DxŠxV): 128x26x4 cm Vnútorné rozmery (DxŠ): 124x22 cm
 • Púzdro na zbraň PARFORCE

  59,95 €
  Vynikajúce spracovanie púzdra. Vzhľad púzdra imitujúci kožu. Vrecko na príslušenstvo. Celková dľžka: cca 126cm
 • Púzdro na 2 zbrane PARFORCE

  69,95 €
  Púzdro na 2 zbrane hnedé- imitácia kože. Robustné púzdro s vreckom na príslušenstvo. Nastaviteľný, odnímateľný popruh cez rameno. Polstrované mäkkou handričkou bez polyesteru.Vnútorná dĺžka 128cm. Vyrobené zo syntetického materiálu imitácie kože.