Zoznam produktov značky DEMAR

 • Detské čižmy DEMAR HAWAI LUX EXCLUSIVE

  15,90 €
  Dievčenské zateplené gumáky demar HAWAI LUX EXCLUSIVE sú ideálne pre daždivé letné a jesenné počasie. Desing gumáku je tvorený imitáciou slniečka a kvietkov. Majú hrubšiu protišmykovú podrážku zaisťujúcu bezpečnú chôdzu. Gumák je veľmi pohodlný a ľahký. Materiál je vysoko kvalitné a odolné PVC podšité príjemnou textíliouí. Na päte obuvi je bezpečnostný reflexný pásik pre dobrú viditeľnosť dieťaťa v tme.
 • Detské čižmy DEMAR STORMER LUX PRINT AC

  13,90 €
  Veľmi kvalitné detské čižmičky STORMER LUX PRINT AC modré, od výrobcu s dlhoročnou tradíciou kvality. Vo vnútri čižmičiek je vyberateľná vložka, ktorú možno prať v bežných pracích prostriedkoch pri teplote do 40 ° C. Dajú sa teda využiť aj bez nej. Môžu sa používať celý rok, nakoľko materiál s ktorého sú vyrobené /PVC/ je vysokoodolný proti mrazu aj teplu. Materiál: PVC s protišmykovou podrážkou.
 • Detské čižmy DEMAR STORMER LUX PRINT N

  14,90 €
  Veľmi kvalitné detské čižmičky STORMER LUX PRINT N maskáčové, od výrobcu s dlhoročnou tradíciou kvality. Vo vnútri čižmičiek je vyberateľná vložka, ktorú možno prať v bežných pracích prostriedkoch pri teplote do 40 ° C. Dajú sa teda využiť aj bez nej. Môžu sa používať celý rok, nakoľko materiál s ktorého sú vyrobené /PVC/ je vysokoodolný proti mrazu aj teplu. Materiál: PVC s protišmykovou podrážkou
 • Detské čižmy DEMAR TWISTER LUX PRINT M

  13,90 €
  Dievčenské zateplené gumáky demar TWISTER LUX PRINT sú ideálne pre daždivé letné a jesenné počasie. Desing gumáku je tvorený imitáciou farebných pávích pier. Majú hrubšiu protišmykovú podrážku zaisťujúcu bezpečnú chôdzu. Gumák je veľmi pohodlný a ľahký. Materiál je vysoko kvalitné a odolné PVC podšité príjemnou textíliou. Na päte obuvi je bezpečnostný reflexný pásik pre dobrú viditeľnosť dieťaťa v tme.
 • Gumáky DEMAR FARMER-S

  22,90 €
  Ultraľahké čižmy FARMER-S od DEMARU vyrobené z materiálu EVA (etylén-vinylacetát) vynikajú svojou neuveriteľne nízkou hmotnosťou (iba cca 320g/polpár), termoizolačnými vlastnosťami, formovateľnosťou a veľmi jednoduchou údržbou. Materiál EVA je dobre známy z obuvi typu "crocs" (plážovky - kroksy). Čižmy FARMER-S od výrobcu DEMAR sú predurčené na celoročné využitie. Ultraľahké čižmy FARMER-S majú vnútornú výstelku zhotovenú z rýchloschnúceho materiálu. Vložka je vyberateľná. Vchnú časť čižiem FARMER-S je možné stiahnuť pomocou gumičky s poistkou. Ultraľahké čižmy z materiálu EVA sú viac než o polovicu ľahšie oproti podobným gumovým čižmám a v porovnaní s "gumákami" majú vynikajúce termoizolačné vlastnosti, do -30°C
 • Gumáky DEMAR GRAND-S

  15,90 €
  Pánska gumová obuv do dažďa so šnurovacím zvrškom, ktorá chráni pred špinou a blatom.
 • Gumáky DEMAR NEW UNIVERSAL PRO

  32,95 €
  Reflexné pánske zateplené vychádzkové gumáky DEMAR NEW UNIVERSAL PRO. Zvršok extra ľahký, mrazuvzdorný kopolymér EVA. Vyberateľné reflexné zateplenia. Odolná gumová podošva. Holiny možné používať aj bez zateplenia. Ideálne pre daždivé letné a zimné dni.
 • Gumáky s vložkou DEMAR PREDATOR XL

  22,90 €
  Ultraľahké vysoké čižmy Predator od Demaru z izolačného materiálu EVA s vyberateľnou vložkou Univerzálne zateplené čižmy, vhodné do dažďa aj snehu, do -30°C.
 • Obuv DEMAR CARIBU PRO

  76,95 €
  Lovecké zimná obuv DEMAR CARIBOU PRO je ideálnym riešením pre chladné obdobie roka pre všetkých milovníkov prírody. Vysoko komfortný zateplené topánky vyrobené z kvalitných materiálov, odolných veľmi nízkym teplotám až -35 ° C. Sú ľahké a pohodlné. Vhodné pre poľovníctvo a lesné práce. Nevadí im nosenie v náročných podmienkach, blate a snehu. Nepremokavá spodná časť je vyrobená z mazuvzdorného termokaučuku a vrchný diel z kože. Zaväzovanie na šnúrku. Topánky majú certifikát pracovnej obuvi - označenie CE. Viacvrstvová vložka vyrobená z pravej ovčej vlny. Lepšie udržuje teplo. Po každom nosení je vhodné vložku vybrať a obuv vysušiť.
 • Obuv DEMAR HUNTER PRO

  66,95 €
  Poľovnícke čižmy Demar Hunter Pro poskytujú vynikajúcu stabilitu a ochranu pred chladom. Spodná nepremokavá časť čižiem Demar Hunter Pro je vyrobená z termo kaučuku, vyberateľná vložka je pravej ovčej vlny a vrchná časť čižiem je z mrazuodolného nylonu. Odoslnosť v zime až do -35 stupňov. Vrch čižmy je sťahovateľný čím sa jednoducho zabráni padaniu nečistôt alebo snehu dnu do čižmy.
 • Obuv DEMAR HUNTER PRO L- dámska

  66,95 €
  Dámska verzia obľúbenej poľovníckej obuvi. Spodná nepremokavá časť čižiem Demar Hunter Pro je vyrobená z termo kaučuku, vyberateľná vložka je pravej ovčej vlny a vrchná časť čižiem je z mrazuodolného nylonu. Odoslnosť v zime až do -35 stupňov. Vrch čižmy je sťahovateľný čím sa jednoducho zabráni padaniu nečistôt alebo snehu dnu do čižmy.
 • Obuv DEMAR LOGAN

  47,95 €
  Pánska zimná obuv LOGAN je ideálnym riešením pre chladné obdobie roka pre všetkých milovníkov prírody. Vysoko komfortný zateplené topánky vyrobené z kvalitných materiálov, odolných veľmi nízkym teplotám až -35 ° C. Sú ľahké, pohodlné, vhodné pre pobyt v prírode aj v náročných podmienkach, blate a snehu. Nepremokavá spodná časť je vyrobená z termokaučuku, vrchný diel z mrazuvzdorného nylonu, zatiahnutie na Kaničky. Vyberateľné zateplenie z pravej ovčej vlny.