Zoznam produktov značky GRISPORT

Počet produktov: 7

Zobrazuje sa 1-7 z 7 položiek
 • GRISPORT Livigno 20

  105,00 € 115,00 €
  Pohodlná a všestranne použiteľná nízka trekovka. Za zmienku tu stojí novo vyvinutá podošva Vibram s trojitou denzitou. Vďaka tejto novej konštrukcii je topánka mimoriadne pohodlná. Ochranu proti chladu a vlhkosti zaručuje membrána SpoTex. Zvršok - Nubuk (brúsená koža) s vodoodpudivou úpravou
 • GRISPORT Trailrun 33

  109,00 €
  Nízka celokožnenná obuv s všestranným využitím s membránou Spo-Tex. Je skvelou voľbou na ľahké prechádzky v prírode alebo rekreačný trailový beh. Profilovaná podrážka Vibram Trail je na to ako stvorená.
 • GRISPORT Trailrun 97

  109,00 €
  Nízka celokožnenná obuv s všestranným využitím s membránou Spo-Tex. Je skvelou voľbou na ľahké prechádzky v prírode alebo rekreačný trailový beh. Profilovaná podrážka Vibram Trail je na to ako stvorená.
 • GRISPORT DOBERMAN

  155,00 €
  Pevná vysoká lovecká topánka. Má celokožený zvršok z hladenej hovädziny Dakar. . Medzipodrážka je z ľahčeného PU, čo pozitívne ovplyvňuje celkovú váhu obuvi. Celkovo je topánka konštruovaná tak, aby dobre chránila proti snehu a vlhkosti. Zvršok má vodoodpudivú úpravu as membránou Spo-Tex (variant ponožky s podlepenými švami) nie je potrebné sa obávať prieniku akejkoľvek vlhkosti. Model Dobermann ponúka v každom prípade pohodlie, dobrú ochranu a to všetko za veľmi zaujímavú cenu.
 • GRISPORT AZTEC

  129,00 €
  Podarený členkový model z rady Ranger. Technológia bola vyvinutá dôkladným výskumom a nespočetným množstvom testov. Veľmi komfortná, maximálna stabilita obuvi aj v nepredvídateľnom teréne. Topánka má minimum švov, čo je veľmi žiadané u pevnej členkovej obuvi. O ochranu proti vlhkosti sa skvele postará membrána Spo-Tex, ktorá je použitá v zdokonalenej forme "DYNAMI", tzn. ponožka so zvarenými spojmi. Nová podrážka Vibram Ranger má výborné protišmykové vlastnosti a samočistiaci dezén. PU výborne absorbuje nárazy pri chôdzi a tým zvyšuje celkový komfort. Zdokonalený Support systém zaisťuje lepšiu podporu členku a fixáciu chodidla v topánke. Pridanou vlastnosťou u podošvy je vysoká odolnosť proti oderu a zošliapaniu. Model môžete použiť aj pre treky v náročnejších terénoch s batohom na chrbte. Topánka bola testovaná profesionálnym testerom.
 • GRISPORT RAVINE

  120,00 € 126,00 €
  Nízka treková obuv vhodná do ľahkých a stredne náročných terénov, ale aj na bežné nosenie v meste. Je zaujímavá tým, že zvršok má minimum švov, čo u tohto druhu obuvi nebýva úplne bežné. Táto univerzálna trekingová obuv je nesmierne pohodlná, čo je výsledkom nízkej hmotnosti, komfortná konštrukcia podošvy Vibram a PU medzipodošvy a optimálneho tvaru (tzv. Kopyta) celého zvršku. Ravine je dobre vybavená proti chladnému a vlhkému počasiu prémiovou membránou Sympatex. Membrána je tiež povestná tým, že vie výborne odvádzať pot zvnútra smerom von. To robí z tohto modelu veľmi priedušný a užívateľsky vľúdny produkt.
 • GRISPORT TRENTINO

  125,00 €
  Celokožená treková obuv určená pre tých zákazníkov, ktorí nefandia akýmkoľvek membránam. Je totiž vybavená mäkkou koženou podšívkou. To samozrejme ešte viac zvyšuje komfort topánky, ktorá je sama o sebe veľmi pohodlná vďaka dobre odpruženej podošve Vibram Grisport a tiež vďaka medzipodrážke z PU, ktorá prispieva k nízkej váhe obuvi. Usňová podšívka má ešte ďalšie benefity v podobe dlhšej trvanlivosti a lepšej hygienickosti. Model je určený pre ľahší terén.