Zoznam produktov značky GRISPORT

Počet produktov: 9

Zobrazuje sa 1-9 z 9 položiek
 • Trekingová členková obuv...
  • Znížená cena
  • Novinka
  • -5%

  Trekingová členková obuv GRISPORT PIAVA 60 SPO-TEX

  109,25 € 115,00 €
  Nízka a veľmi pohodlná trekovka na všestranné použitie. Vziať si ju môžete na výlety do prírody do ľahkých terénov alebo napr. na rekreačný beh po nespevnených povrchoch. Profilovaná podrážka Vibram je pre tieto aktivity ideálna.
 • Trekingová členková obuv GRISPORT Avenger-Sympatex

  141,55 € 149,00 €
  Trekovka, ktorú môžete použiť aj do náročnejších terénov s ťažším batohom. Aj napriek svojej robustnej konštrukcii ponúkne svojmu majiteľovi extrémny komfort aj na náročných a dlhých výletoch. Zvršok je z kvalitnej lícovej kože, na špičke a bokoch má ochranu proti okopu a poškriabaniu.
 • GRISPORT Livigno 20

  105,00 € 115,00 €
  Pohodlná a všestranne použiteľná nízka trekovka. Za zmienku tu stojí novo vyvinutá podošva Vibram s trojitou denzitou. Vďaka tejto novej konštrukcii je topánka mimoriadne pohodlná. Ochranu proti chladu a vlhkosti zaručuje membrána SpoTex. Zvršok - Nubuk (brúsená koža) s vodoodpudivou úpravou
 • GRISPORT Trailrun 33

  103,55 € 109,00 €
  Nízka celokožnenná obuv s všestranným využitím s membránou Spo-Tex. Je skvelou voľbou na ľahké prechádzky v prírode alebo rekreačný trailový beh. Profilovaná podrážka Vibram Trail je na to ako stvorená.
 • GRISPORT Trailrun 97

  103,55 € 109,00 €
  Nízka celokožnenná obuv s všestranným využitím s membránou Spo-Tex. Je skvelou voľbou na ľahké prechádzky v prírode alebo rekreačný trailový beh. Profilovaná podrážka Vibram Trail je na to ako stvorená.
 • GRISPORT DOBERMAN

  147,25 € 155,00 €
  Pevná vysoká lovecká topánka. Má celokožený zvršok z hladenej hovädziny Dakar. . Medzipodrážka je z ľahčeného PU, čo pozitívne ovplyvňuje celkovú váhu obuvi. Celkovo je topánka konštruovaná tak, aby dobre chránila proti snehu a vlhkosti. Zvršok má vodoodpudivú úpravu as membránou Spo-Tex (variant ponožky s podlepenými švami) nie je potrebné sa obávať prieniku akejkoľvek vlhkosti. Model Dobermann ponúka v každom prípade pohodlie, dobrú ochranu a to všetko za veľmi zaujímavú cenu.
 • GRISPORT AZTEC

  122,55 € 129,00 €
  Podarený členkový model z rady Ranger. Technológia bola vyvinutá dôkladným výskumom a nespočetným množstvom testov. Veľmi komfortná, maximálna stabilita obuvi aj v nepredvídateľnom teréne. Topánka má minimum švov, čo je veľmi žiadané u pevnej členkovej obuvi. O ochranu proti vlhkosti sa skvele postará membrána Spo-Tex, ktorá je použitá v zdokonalenej forme "DYNAMI", tzn. ponožka so zvarenými spojmi. Nová podrážka Vibram Ranger má výborné protišmykové vlastnosti a samočistiaci dezén. PU výborne absorbuje nárazy pri chôdzi a tým zvyšuje celkový komfort. Zdokonalený Support systém zaisťuje lepšiu podporu členku a fixáciu chodidla v topánke. Pridanou vlastnosťou u podošvy je vysoká odolnosť proti oderu a zošliapaniu. Model môžete použiť aj pre treky v náročnejších terénoch s batohom na chrbte. Topánka bola testovaná profesionálnym testerom.
 • GRISPORT RAVINE

  120,00 € 126,00 €
  Nízka treková obuv vhodná do ľahkých a stredne náročných terénov, ale aj na bežné nosenie v meste. Je zaujímavá tým, že zvršok má minimum švov, čo u tohto druhu obuvi nebýva úplne bežné. Táto univerzálna trekingová obuv je nesmierne pohodlná, čo je výsledkom nízkej hmotnosti, komfortná konštrukcia podošvy Vibram a PU medzipodošvy a optimálneho tvaru (tzv. Kopyta) celého zvršku. Ravine je dobre vybavená proti chladnému a vlhkému počasiu prémiovou membránou Sympatex. Membrána je tiež povestná tým, že vie výborne odvádzať pot zvnútra smerom von. To robí z tohto modelu veľmi priedušný a užívateľsky vľúdny produkt.
 • GRISPORT TRENTINO

  118,75 € 125,00 €
  Celokožená treková obuv určená pre tých zákazníkov, ktorí nefandia akýmkoľvek membránam. Je totiž vybavená mäkkou koženou podšívkou. To samozrejme ešte viac zvyšuje komfort topánky, ktorá je sama o sebe veľmi pohodlná vďaka dobre odpruženej podošve Vibram Grisport a tiež vďaka medzipodrážke z PU, ktorá prispieva k nízkej váhe obuvi. Usňová podšívka má ešte ďalšie benefity v podobe dlhšej trvanlivosti a lepšej hygienickosti. Model je určený pre ľahší terén.