Zoznam produktov značky MEOPTA

Počet produktov: 7

Zobrazuje sa 1-7 z 7 položiek
 • MEOPTA MeoStar R1r 3-12x56 RD-4c

  799,00 €
  Vďaka vysokej svetelnosti je použiteľný od svitania až do zotmenia. Optické členy sú opatrené niekoľkonásobnou antireflexnou vrstvou MeoBright 5501, čo zaručuje mimoriadnu svetelnú priepustnosť. Model Meostar R1r 3-12x56 RD ponúka rovnaké funkcie a výhody ako jeho náprotivok z radu R1, ale zámerný obrazec je umiestnený v druhej ohniskovej rovine, čo znamená, že sa pri zmene zväčšenia subjektívne veľkosť kríža nemení. Má mimoriadnu svetelnú priepustnosť vďaka použitým niekoľkonásobným vrstvám MeoBright 5501 a jeho svetelné schopnosti sú ešte umocnené osvetleným zámerným obrazcom. Výhodou osvetľovacieho systému je vypnutie v medzipolohe, čo znamená, že pri vypnutí osvetlenia a následnom zamierenie stačí otočiť o jeden klik pre návrat na posledne nastavenú úroveň osvetlenia. To strelci umožňuje presne sa prispôsobiť zmene svetelných podmienok.
 • MEOPTA MeoStar R2 1-6x24 RD KDot2

  889,00 €
  Je klasický naháňkový puškohľad, ktorý pri zväčšení 1x poskytuje možnosť jednoducho sledovať cieľ v pohybe s oboma očami otvorenými. Vďaka svojim parametrom je určený hlavne pre streľbu na pohybujúce sa ciele na krátke vzdialenosti. V spojení s krížom K-Dot 2 je obľúbený najmä pri love čiernej zveri.
 • MeoStar R2 1.7-10x42 RD- 4C

  990,00 €
  Či už sa vyberiete na lov do vysokých hôr alebo do hlbokých lesov, šesťnásobný zoom, vysoká svetelná priepustnosť a kompatní dizajn tohto univerzálneho puškohľadu Meostar R2 1,7-10x42 vždy plne uspokojí požiadavky a v mnohých ohľadoch predčí vaše očakávania.
 • MEOPTA MeoStar R2 2.5-15x56RD- 4C

  1 060,00 €
  Puškohľady s väčšími priemermi objektívu sú najvhodnejšie pre aktivity vyžadujúce istotu zásahu na dlhšiu vzdialenosť, a to aj za svitania, súmraku alebo dažďa. Meostar R2 2,5-15x56 RD poskytuje vďaka vrstvám MeoLux mimoriadnu svetelnú priepustnosť, ktorá z neho robí naozaj výkonného pomocníka každého lovca. Pätnásťnásobný zoom významne prispeje k čistému a presnému zásahu.
 • MEOPTA MeoStar B1 8x42

  650,00 €
  Rad ďalekohľadov Meostar B1 42 mm ponúka univerzálny výkon v kompaktnom a ergonomickom prevedení. Špičkový optický systém v kombinácii s robustnou mechanikou robí z tohto ďalekohľadu jeden z najvýkonnejších modelov na súčasnom trhu. Technológia antireflexných vrstiev MeoBright 5501 aplikovaných depozíciou za pomoci iónov, zabezpečuje brilantné, krištáľovo čistý obraz aj za tých najnáročnejších svetelných podmienok. Všetky binokuláre radu Meostar B1 sú vodotesné, plnené ochrannú dusíkovú atmosférou. 8x42 - Vhodný pre širokú škálu užívateľov a rôzne potreby pozorovania.
 • MEOPTA MeoStar B1 10x42HD

  999,00 €
  Ďalekohľad Meostar B1 42 mm HD ponúka univerzálny výkon v kompaktnom a ergonomickom prevedení. Špičkový optický systém vyvinutý pre potreby náročných užívateľov v kombinácii s robustnou mechanikou robí z tohto ďalekohľadu jeden z najvýkonnejších modelov na súčasnom trhu. Technológia antireflexných vrstiev MeoBright 5501 aplikovaných depozíciou za pomoci iónov zabezpečuje brilantné, krištáľovo čistý obraz pri pozorovaní aj za tých najnáročnejších svetelných podmienok. Objektív obsahuje 2 šošovky z nízkodisperzního fluoridového skla, ktoré vďaka svojim špeciálnym optickým vlastnostiam umožňujú významne vyššie potlačenie chromatickej aberácie u pozorovaných objektov a prinášajú maximálne rozlíšenie a kontrast s verným farebným podaním v celom zornom poli. Všetky binokuláre radu Meostar B1 sú vodotesné, plnené ochrannú dusíkovú atmosférou. 10x42 HD - Určený pre pozorovanie drobných detailov alebo veľmi vzdialených cieľov.
 • MEOPTA MeoStar B1 8x56

  820,00 €
  Binokulárne ďalekohľad MEOPTA Meostar B1 8x56 - pre detailné pozorovanie na akúkoľvek vzdialenosť aj za zlých svetelných podmienok Meostar B1 56 mm poskytuje špičkový výkon pri pozorovaní vo výrazne nevhodných svetelných podmienkach, kedy prináša mimoriadne možnosti pozorovaní aj dlho po zotmení. Precízna optika vo vyváženom ergonomickom telese z hliníkovej zliatiny tvoria jeden z najvýkonnejších prístrojov na súčasnom trhu. Optické členy sú vybavené špeciálnymi antireflexnými vrstvami MeoBright 5501 aplikovanými depozíciou za pomoci iónov. Vyniká mimoriadnou svetelnosťou a poskytuje brilantný obraz v celej šírke zorného poľa. Všetky binokuláre radu Meostar B1 sú vodotesné, plnené ochrannú dusíkovú atmosférou.