Zoznam produktov značky MEOPTA

Počet produktov: 3

Zobrazuje sa 1-3 z 3 položiek
 • MEOPTA MeoStar R2 1-6x24 RD KDot2

  889,00 €
  Je klasický naháňkový puškohľad, ktorý pri zväčšení 1x poskytuje možnosť jednoducho sledovať cieľ v pohybe s oboma očami otvorenými. Vďaka svojim parametrom je určený hlavne pre streľbu na pohybujúce sa ciele na krátke vzdialenosti. V spojení s krížom K-Dot 2 je obľúbený najmä pri love čiernej zveri.
 • MEOPTA MeoStar B1 8x42

  650,00 €
  Rad ďalekohľadov Meostar B1 42 mm ponúka univerzálny výkon v kompaktnom a ergonomickom prevedení. Špičkový optický systém v kombinácii s robustnou mechanikou robí z tohto ďalekohľadu jeden z najvýkonnejších modelov na súčasnom trhu. Technológia antireflexných vrstiev MeoBright 5501 aplikovaných depozíciou za pomoci iónov, zabezpečuje brilantné, krištáľovo čistý obraz aj za tých najnáročnejších svetelných podmienok. Všetky binokuláre radu Meostar B1 sú vodotesné, plnené ochrannú dusíkovú atmosférou. 8x42 - Vhodný pre širokú škálu užívateľov a rôzne potreby pozorovania.
 • MEOPTA MeoStar B1 10x42HD

  999,00 €
  Ďalekohľad Meostar B1 42 mm HD ponúka univerzálny výkon v kompaktnom a ergonomickom prevedení. Špičkový optický systém vyvinutý pre potreby náročných užívateľov v kombinácii s robustnou mechanikou robí z tohto ďalekohľadu jeden z najvýkonnejších modelov na súčasnom trhu. Technológia antireflexných vrstiev MeoBright 5501 aplikovaných depozíciou za pomoci iónov zabezpečuje brilantné, krištáľovo čistý obraz pri pozorovaní aj za tých najnáročnejších svetelných podmienok. Objektív obsahuje 2 šošovky z nízkodisperzního fluoridového skla, ktoré vďaka svojim špeciálnym optickým vlastnostiam umožňujú významne vyššie potlačenie chromatickej aberácie u pozorovaných objektov a prinášajú maximálne rozlíšenie a kontrast s verným farebným podaním v celom zornom poli. Všetky binokuláre radu Meostar B1 sú vodotesné, plnené ochrannú dusíkovú atmosférou. 10x42 HD - Určený pre pozorovanie drobných detailov alebo veľmi vzdialených cieľov.