Používame cookies, aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v prehliadaní týchto stránok, súhlasíte s použitím cookies. čítať viac

Zoznam produktov značky Outdoor Edge

Počet produktov: 4

Zobrazuje sa 1-4 z 4 položiek
 • Vyvrhov.set Outdoor Edge Game Processor, 12-dielny

  109,95 €
  Súpravu Game Processor od svetoznámeho výrobcu nožov Outdoor Edge ocení každý lovec, ktorý hľadá praktickú súpravu obsahujúcu všetky potrebné nástroje na zabíjanie a následné spracovanie vysokej zveri, vodného vtáctva alebo rýb. Dvanásťdielna kolekcia obsahuje nielen kvalitné nože z nehrdzavejúcej ocele, ale aj ďalšie praktické pomôcky. Všetky nástroje sú vybavené ergonomickou rukoväťou. Tá zabraňuje vykĺznutiu z vlhkých rúk a prípadnému poraneniu. V súprave nájdete aj príslušenstvo v podobe brúsky, latexových rukavíc a praktického kufríka, v ktorom máte všetko vždy poruke.
 • Vyvrhovovací set Outdoor Edge,Wild Lite, 6-dielny

  54,95 €
  Outdoor Edge Wild Lite od svetoznámeho výrobcu Outdoor Edge ocení každý lovec, ktorý hľadá praktickú súpravu obsahujúcu všetky potrebné nástroje pre spracovanie ulovenej zveri. Šesťdielna súprava obsahuje kvalitné nože z nehrdzavejúcej ocele 420J2 vybavené ergonomickou rukoväťou. Tá zabraňuje vykĺznutiu z vlhkých rúk a zamedzuje nechcenému poraneniu. V súprave nájdete aj príslušenstvo v podobe brúsky, latexových rukavíc. Kľúčové vlastnosti súpravy Wild-Pak. Čepele z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele 420J2 ostré ako britva. Ergonomicky tvarovaná rukoväť Kraton® pre komfortné a pevné uchopenie Kompletná súprava 3 nožov a príslušenstva značky Outdoor Edge. Súprava Wild-Lite obsahuje celkom 3 nástroje, konkrétne vykosťovací nôž, nôž s vyvrhovacím hákom, filetovací nôž. Aby boli vždy pripravené a perfektne ostré, dodáva sa v súprave aj praktická brúska a 2 páry gumenných rukavíc.
 • Vyvrhovovací set Outdoor Edge, Wild-Pak, 8-dielny

  74,95 €
  Outdoor Edge Wild-Pak od svetoznámeho výrobcu Outdoor Edge ocení každý lovec, ktorý hľadá praktickú súpravu obsahujúcu všetky potrebné nástroje pre spracovanie ulovenej zveri. Osemdielna súprava obsahuje kvalitné nože z nehrdzavejúcej ocele 420J2 vybavené ergonomickou rukoväťou. Tá zabraňuje vykĺznutiu z vlhkých rúk a zamedzuje nechcenému poraneniu. V súprave nájdete aj príslušenstvo v podobe brúsky, latexových rukavíc. Kľúčové vlastnosti súpravy Wild-Pak. Čepele z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele 420J2 ostré ako britva. Ergonomicky tvarovaná rukoväť Kraton® pre komfortné a pevné uchopenie Kompletná súprava 3 nožov a príslušenstva značky Outdoor Edge. Všetko, čo lovec potrebuje. Súprava Wild-Pak obsahuje celkom 5 nástrojov, konkrétne vykosťovací nôž (dĺžka čepele 8,5 cm, celková dĺžka 20,3 cm, hmotnosť 69 g), nôž s vyvrhovacím hákom ( dĺžka čepele 9,5 cm, celková dĺžka 21,5 cm, hmotnosť 82 g), filetovací nôž (dĺžka čepele 12,7 cm, celková dĺžka 24 cm, hmotnosť 71 g), pílku na kosti (čepel 65Mn, dĺžka čepele 15,2 cm, celková dĺžka 23,5 cm, hmotnosť 90 g) a expander hrudného koša (celková dĺžka max. 30 cm). Aby boli vždy pripravené a perfektne ostré, dodáva sa v súprave aj praktická brúska a 2 páry gumenných rukavíc.
 • Vyvrhovací set Butcher-Lite, 8-dielny

  89,95 €
  Outdoor Edge Butcher-Lite Nože Butcher-Lite od svetoznámeho výrobcu Outdoor Edge ocení každý lovec, ktorý hľadá praktickú súpravu obsahujúcu všetky potrebné nástroje pre spracovanie ulovenej zveri. Osemdielna súprava obsahuje kvalitné nože z nehrdzavejúcej ocele vybavené ergonomickou rukoväťou. Tá zabraňuje vykĺznutiu z vlhkých rúk a zamedzuje nechcenému poraneniu. V súprave nájdete aj príslušenstvo v podobe brúsky, latexových rukavíc a nylonového puzdra s popruhom, aby ste svoje nože mali vždy poruke. Kľúčové vlastnosti súpravy Buther-Lite Čepele z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele 420 ostré ako britva Ergonomicky tvarovaná rukoväť Kraton® pre komfortné a pevné uchopenie Kompletná súprava 5 nožov a príslušenstva značky Outdoor Edge Odolné nylonové puzdro s popruhom ochráni vaše nože Butcher-Lite Hmotnosť súpravy je iba 1,1kg Všetko, čo lovec potrebuje Súprava Outdoor Edge Butcher-Lite obsahuje celkom 5 nástrojov, konkrétne vykosťovací nôž (čepeľ s dĺžkou 7,6 cm), nôž s vyvrhovacím hákom (10,8 cm), filetovací nôž (14 cm), pílku na kosti (18,4 cm) a expander hrudného koša. Aby boli vždy pripravené a perfektne ostré, dodáva sa v súprave aj praktická brúska. Všetko spolu váži iba 1,1 kg, takže je ľahko prenosná na opasku alebo v batohu.