Používame cookies, aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v prehliadaní týchto stránok, súhlasíte s použitím cookies. čítať viac

Zoznam produktov značky FLIR

Počet produktov: 2

Zobrazuje sa 1-2 z 2 položiek
  • Termovízia FLIR SCOUT TK

    659,00 €
    Termokamera FLIR Scout TK je novým modelom spoločnosti FLIR z oblasti termokamier pre pozorovanie prírody, lov a poľovníctvo. Medzi najväčšie prednosti FLIR Scout TK patrí jej malé rozmery (vrecková veľkosť) a nízka váha (len 170 g). FLIR Scout TK dokáže detekovať zvížata alebo osoby na vzdialenosť väčšiu ako 90 metrov. Kamera je ďalej vybavená niekoľkými farebnými paletami, medzi ktorými možno voľne prepínať a funkcií funkcií InsertAlert pre rýchlu lokalizáciu osôb či zveri. Ich používanie je vhodné nielen v noci, ale aj vo dne, v hmle a v miestach hustého porastu (les, vysoká tráva, pole a pod.). Ovládanie je maximalně zjednodušené na štyri základné tlačidlá, ktoré sú umiestnené na hornej časti prístroja tak, aby bola termokamera pohodlne ovládateľná pri priložení k oku. FLIR Scout TK je univerzálna kompaktná termovízna kamera za dobrú cenu. Umožňuje pozorovať aj najmenšie zdroje tepla v ktorúkoľvek dennú dobu. Táto malá kamera do jednej ruky produkuje výborný obraz aj v úplnej tme. Poľovníkom umožňuje zver vyhľadať, pozorovať, dohľadať. Okrem použitia v poľovníctve sa výborne hodí aj na ďalšie použitia - ochrana majetku, záchranárske práce. Môže byť užitočným pomocníkom pri kempovaní, nočnej rybačke alebo inej činnosti v podmienkach zníženej viditeľnosti. LCD displej s rozlíšením 640x480 pixelov umožňuje pozorovať ľubovoľný zdroj tepla ktorým môže byť človek alebo zviera. Vďaka malým rozmerom sa zmestí aj do vrecka. Jej použitie je mimoriadne jednoduché a vďaka ergonomickému tvaru sa výborne drží v jednej ruke, keď druhú ruku máte naďalej voľnú. Vďaka vhodne rozmiestneným tlačidlám a jednoduchému menu je s ňou jednoduché pracovať. Je nárazuvzdorná a vodeodolná, preto si zastane svoje miesto aj v extrémnych podmienkach. Užívateľ si môže vybrať z viacero farebných režimov s ohľadom na terén a teplotné pomery. Podľa praktických skúseností kamera umožňuje pozorovanie až na vzdialenosť 250 metrov. Zabudovaný akumulátor umožňuje viac ako 5 hodinovú nepretržitú prevádzku. Pri tejto kamere sa nemusíte zaoberať výmenou vybitého akumulátora - prístroj pomocou USB kábla nabijete u počítača alebo pomoocu adaptéra zo siete 230V.
  • Termovízia FLIR SCOUT PS24

    1 999,00 €
    Termovízie FLIR PS Scout Môžete sa prechádzať nerovným terénom mimo ideálnu trasu za súmraku, pred zotmením alebo aj za úplnej tmy a popri tom môžete objavovať nočné zvieratá, ktoré si ostatný členovia vašej skupiny nevšimli alebo môžete ľahšie a rýchlejšie objaviť miesto kde sa nachádza postrelené zviera. Použite termovíziu FLIR SCOUT PS s ktorým vás neprekvapí ľahká hmla, dym alebo stopy prachu. Termovízu FLIR SCOUT PS tieto faktory nezastavia. Táto termovízia vám umožní pozorovať voľne stojacu zver vo vysokej tráve alečiastočne ukrytú v kríkoch aj počas dňa. Neprekonateľná cena FLIR ako svetová jednotka na trhu termovízií nechce len priniesť na trh najvyspelejšie termovíziu. V záujme spoločnosti FLIR je priniesť možnosť možnosť využitia termovízie čo najväčšiemu počtu užívateľov, ako len je to možné. To je dôvod, prečo FLIR Systems uvádza na trh FLIR Scout PS-Sériu za bezkonkurenčnú cenu. Od teraz už si môže každý dovoliť termo nočné videnie. Cena už viac nebude prekážkou. Už sa viac pri pozorovaní nemusíte obmedzovať a využívať menej efektívne termovízne systémy. Užite si pozorovanie na polovačke, alebo na prechádzke so špičkovou termovíziou FLIR SCOUT PS Neopísatelne ostré zábery Termovízia FLIR Scout PS je vybavená nechladenými, bezúdržbovým, mikrobolometrovým detektorom. Termovízia FLIR Scout PS poskytuje ostré teplotné snímky vo dne ale aj v noci. FLIR Scout PS-32 poskytuje tepelné snímky 320 x 240 pixelov. Pre užívatelov, ktorí nepotrebujú obrázky s vysokým rozlíšením si môžu vybrať PS-24, ktorý vyhotovuje snímky 240 x 180 pixelov. Všetky termovízne kamery sú vybavené pokročilým vnútorným kamerovým softvérom, ktorý poskytuje ostrý obraz bez nutnosti ďalšej úpravy užívateľom. Termovízia FLIR vás jednoducho uchváti vo všetkých smeroch. InstAlert ™ Všetky verzie Scout FLIR PS sú vybavené unikátnym InstAlert. Táto funkcia vyfarbí najteplejše časti na snímke na červeno. Vďaka tomu je možné veľmi ľahko rozoznať ľudí alebo zvieratá. LED osvetlenie FLIR Scout PS je vybavený LED svietidlom na prednej strane prístroja. Možno ho použiť na osvetlenie malého priestoru. Odolný a ľahko použiteľný FLIR Scout PS sú kompaktné a extrémne termovízie. Tieto termovízie FLIR sú ideálne pre každého, pretože ich môžete vziať so sebou kamkoľvek a použiť za všetkých okolností. Ergonomické a ľahko použiteľné, také sú termovízie zo série FLIR Scout PS. Tieto termovízie sú úplne ovládané len 4 tlačidlami na hornej strane prístrojov. Vhodne umiestnené tlačidlá sú priamo pod končekmi prstov vždy v dosahu. Dlhá životnosť batérií Obe verzie FLIR Scout PS majú batéria typu Li-Ion s dlhou životnosťou. Termovízia FLIR Scout PS môže pracovať až 5 hodín.