Zoznam produktov značky RETAY

Počet produktov: 3

Zobrazuje sa 1-3 z 3 položiek
 • Vzduchovka Retay 100X Red, kal. 4,5mm

  195,00 €
  Pružinová vzduchovka s napínacou pákou pod hlavňou s moderným a jednoduchým uzamykacím systémom. Výškovo nastaviteľná lícnica je pokrytá mäkkou gumou. Predné a zadné mieridlá sú vybavené svetlo vodivými vláknami Truglo. Špeciálna čierna nerezová povrchová úprava. Poistka spúšte a poistka napínacieho mechanizmu ako ochrana pred zranením pri nabíjaní. Picatinny lišta, v balení dvojdielna montáž na puškohľad s tubusom 1" (25,4 mm). Úsťová energia 15 J, celková dĺžka 111 cm, hmotnosť 3,6 kg.
 • Plynová pištoľ RETAY X1 cal.9mm P.A.K.- satén

  89,00 €
  Reta X1 je poloautomatická plynová pištoľ s kapacitou na 15 nábojov v kalibri 9 mm. Vďaka svojmu modernému dizajnu je ideálnou voľbou pre milovníkov stredných zbraní.
 • Plynová pištoľ RETAY P 114 cal.9mm- čierna

  65,00 €
  Skvelá plynová pištoľ moderného vzhľadu, vďaka svojej veľkosti ideálna na skryté nosenie ( v kabelke, vo vrecku, alebo priehradke auta). Samonabíjacia plynová pištoľ (pred prvým výstrelom je potrebné uzáver natiahnuť a po každom výstrele sa zbraň natiahne automaticky). Telo je vyrobené čierneho trvanlivého polyméru, kovový uzáver čiernej farby (matný nikel). Plynovka je malej až strednej veľkosti s hmotnosťou 488g