Zoznam produktov značky STEYR SPORT

Počet produktov: 4

Zobrazuje sa 1-4 z 4 položiek
 • Vzduchová pištoľ STEYR MATCH LP-2. 4.5/.177

  1 170,00 €
  Základná rada vzduchových pištoí STEYR so všetkými charakteristikami celosvetovo uznávanej kvality STEYR. Poniklované hlavne, eloxované hliníkové povrchy a legendárna presnosť robia z LP 2 ideálnu pištoľ.
 • Vzduchová pištoľ STEYR MATCH LP-50 HP, SW, 4.5/.177, 12J

  1 720,00 €
  Ideálna vzduchová pištoľ pre súťaž a výcvik v dynamických disciplínach. STEYR MATCH LP-50 HP vám poskytuje istotu ideálnej súťažnej pištole v každej disciplíne vzduchových pištolí. Z bezpečnostných dôvodov je možné vystreliť výstrel len po vložení zásobníka. Tlaková nádoba je vybavená nemeckým tlakomerom WIKA. Zbraň je osadená tlakovou kartušou ako na obrázku 3 - čierna farba.
 • Vzduchová puška STEYR Hunting 5 Automatic 4,5mm, 16J

  2 149,00 €
  Vzduchová puška HUNTING 5 Automatic, rovnako ako všetky vzduchové pušky STEYR, prinášajú výhody, ktoré prináša mnohoročná skúsenosť a výroba najkvalitnejších zbraní so stlačeným vzduchom s použitím špičkových materiálov. Zásobník umožňuje päť rýchlych výstrelov v zameriavacej polohe a poskytuje maximálnu bezpečnosť, pretože peleta je vystrelená priamo zo zásobníka. Pri odstránenom zásobníku nezostáva v uzávere žiadna diabolka
 • Vzduchová puška STEYR PRO X 4,5mm, 7,5J

  2 450,00 €
  PRO X je extrémne kompaktný model v dizajne bullpup. Automatický proces opakovania. Ľahká manipulácia vďaka vyváženosti zbrane. Medzi ďalšie vlastnosti patrí hlaveň potiahnutá Ilaflonom, elegantná dierovaná pažba z vlašských orechov, vonkajšia poistka a tlaková nádoba s integrovaným manometrom.