Používame cookies, aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v prehliadaní týchto stránok, súhlasíte s použitím cookies. čítať viac

Zoznam produktov značky KIZLYAR

Počet produktov: 6

Zobrazuje sa 1-6 z 6 položiek
 • Nôž Kizlyar Katran- textolit

  149,00 €
  Nôž Katran - ťažký nástroj, ktorý pomôže vyrovnať sa s mnohými úlohami pri pochode alebo kampani. Nôž nesie v sebe charakter žraloka Katran – sebavedomie a odvaha. Katran je mohutný nôž - celková dĺžka 30 cm, šírka čepele takmer 4 cm. Černenie vyhovené technológiou pochrómovania. Chróm je aplikovaný v niekoľkých fázach: prvá vrstva - meď, druhá - biely chróm, tretia - čierny chróm. Nôž Katran - ťažký nástroj, ktorý pomôže vyrovnať sa s mnohými úlohami pri pochode alebo kampani. Nôž nesie v sebe charakter žraloka Katran – sebavedomie a odvaha. Katran je mohutný nôž - celková dĺžka 30 cm, šírka čepele takmer 4 cm. Černenie vyhovené technológiou pochrómovania. Chróm je aplikovaný v niekoľkých fázach: prvá vrstva - meď, druhá - biely chróm, tretia - čierny chróm. Čierne chrómovanie dodáva nožu dôležitú akosť: čepeľ neodráža svetlo (odraz svetla vo viditeľnej časti spektra je 2%, zatiaľ čo v infračervenej - menej ako 1%). Preto, povlak eliminuje rušivé odrazy z čepele pri nočných výpadoch. Ergonomicky vytvarovanú rukoväť z materiálu Textolit pre stabilný a bezpečný úchyt. Nôž je dodávaný s plášťom z naturálnej kože. Textolit je vrstvený materiál so syntetických vlákien zviazaných epoxidom. Textolit má dielektrické vlastnosti – nevedie prúd. Zároveň má Textolit výnimočnú odolnosť voči opotrebovaniu, to znamená vlastnosti ako tepelná odolnosť až do 130 °C, vysoká tvrdosť a odolnosť voči úderom. Používa sa na výrobu rukovätí nožov limitovaných sérií.
 • Nôž Kizlyar NSK Sterch Garda

  81,00 €
  Sterkh NSK garda – skladací nôž so zosilňujúcou gardou/bolstrom na rukoväti, patrí do série nožov Sterkh. Vysoká praktickosť nožov Sterkh priviedla tvorcov k vytvoreniu variantu noža skladacieho. Tvar čepele a rukoväte bol zachovaný, súčasťou noža je línijný zámok čepele liner - lock. Sterkh NSK s príjemnou rukoväťou z kaukazského orecha, ktorá je vystužená oceľovými platničkami a lešteným klinkom. Je to silný, strohý nôž, ktorý vďaka svojej mimoriadnej veľkosti a praktickému tvaru robí hocakú prácu iba príjemnou a ľahkou úlohou. Uskladnenie noža v bezpečnom mnohofunkcionálnom puzdre KIZLYAR.
 • Nôž Kizlyar NSK Bajker1- kaukazský orech

  81,00 €
  Nôž dostal svoje meno vďaka podobnosti tvaru rukoväte nože s tvarom nádrže motocykla a aj pretože sa tento nôž vyznačuje masívnou konštrukciou, jednoduchosťou, odolnosťou a spoľahlivosťou. Z tohto dôvodu sa stal mimoriadne obľúbený u armádnych zložiek - používaný ako rezervná chladná zbraň ale aj na bežné použitie. Biker-1 je koncipovaný ako skutočne mohutný zatvárací nôž. Konštrukcia noža - liner lock. Rukoväť je vyrobená z nitovaných oceľových plechov. Navyše strana linera je pre zvýšenie tuhosti rukoväte posilnená prídavnou konštrukciou. Forma čepele je kopijovitého tvaru s vysokou schopnosťou penetrácie, ostrie zatočené od chrbta čepele. Materiál rukoväte kaukazský orech, ktorý je napustený špeciálnou zmesou, ktorá po polymerizácii dáva drevu vynikajúce rezistentné vlastnosti. Uskladnenie noža v bezpečnom mnohofunkcionálnom puzdre KIZLYAR. Typová séria Bajker, to sú pracovné nože pre skutočne náročné práce a aplikácie. Bajker, to sú nože, ktoré si právom zaslúžili povesť ako "nezničiteľný pracant“.
 • Nôž Kizlyar NSK Bajker2- kaukazský orech

  72,00 €
  Mimoriadna obľúbenosť noža Biker viedla konštruktérov spoločnosti Kizlyar k tvorbe zatváracieho noža na každodenné nosenie. Verzia Biker-2 je určená na každodenné nosenie vo vrecku a preto boli upravené rozmery noža – celkový rozmer noža sa oproti verzii Biker 1 redukoval cca o 3 cm, a to z jediného dôvodu - pre pohodlie vo vrecku. Konštrukcia noža bola plne zachovaná - zatvárací mechanizmus liner lock. Navyše strana linera je pre zvýšenie tuhosti rukoväte posilnená prídavnou konštrukciou v podobe ďalšej oceľovej platničky. Forma čepele je kopijovitého tvaru, s vynikajúcimi penetračnými schopnosťami. Rukoväť je vyrobená z nitovaných oceľových platničiek. Materiál rukoväte kaukazský orech, ktorý je napustený špeciálnou zmesou, ktorá po polymerizácii dáva drevu vynikajúce rezistentné vlastnosti. Typová línia Biker dostala svoje pomenovanie z dôvodu podobnosti tvaru rukoväte noža s nádržou motocykla a aj preto, že sa tento nôž vyznačuje masívnou konštrukciou, odolnosťou a spoľahlivosťou. Výrobná rada Bajker si vyslúžila povesť ako "nezničiteľný pracant“ - nože Bajker sú pracovné nože pre náročné práce a aplikácie.
 • Nôž Kizlyar Enot

  99,90 €
  Nôž Enot - upgrade verzia s puzdrom z ABS polyméru. Nôž s charakteristikou zvera Mýval, v geometrii pre sťahovanie kože. Čepeľ noža Enot má hrúbka 4,5 mm, čo dáva nožu značnú tuhosť. Nôž veľmi vhodný na silové rezy s tlakom palca na chrbát čepele. Vzhľadom na hrúbku čepele, čepeľ nereže prsty. Vďaka tenkému ostriu o hrúbke 0,5 mm, má nôž výborné rezné vlastnosti. Uhol sklonu chrbta čepele a zaoblenie ostria sú užitočné pri prácach sťahovania kože a znižujú riziko chybných krokov smerujúcich k prerezaniu kože. Nôž s rukoväťou z osvedčeného Elastronu G. Rukoväť cítite ako z gumy. Elastron G má vynikajúce vlastnosti ako trvanlivosť, chemickú odolnosť, odolnosť voči UV žiareniu, mrazuvzdornosť. Tvar rukoväte ergonomický, nôž pevne drží v ruke pri ľubovoľnom uchopení, nešmýka sa, veľmi pohodlná rukoväť. Nôž je dodávaný s pohodlnou koženou pošvou. Uchytenie puzdra na opasok dvoma spôsobmi: nôž môžete zavesiť na hornú koženú slučku a dať si tak väčšiu voľnosť - nôž neprekáža pri sedení alebo nahýnaní sa, alebo nôž pevne prichytiť o opasok o kožené ucho, ktoré je pod slučkou.
 • Nôž Kizlyar U-4

  99,90 €
  Tradičný nôž rusko-severského typu. Čepeľ je tvarovaná špeciálne na spracovanie rýb alebo pre prácu s drevom. Nôž s rukoväťou zo skladanej kože vo veľmi efektnom prevedení.