Používame cookies, aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v prehliadaní týchto stránok, súhlasíte s použitím cookies. čítať viac

Zoznam produktov značky MORAKNIV

Počet produktov: 8

Zobrazuje sa 1-8 z 8 položiek
 • Nôž MORAKNIV Basic 546 Sauscharf

  9,95 € 12,90 €
  Špeciálna edícia Morakniv Basic 546 v čiernej a oranžovej farbe.
 • Nôž Morakniv Companion Hi-Vis Orange

  14,95 €
  Nehrdzavejúca oceľ s držaním hrán pre širokú škálu aplikácií. Štruktúrovaná gumená rukoväť pre bezpečné uchopenie za mokra. Uzáver a plastový kryt v signálnej oranžovej farbe uľahčujú nájdenie za súmraku alebo v lese.
 • Nôž Morakniv Companion Militärgrün

  14,95 €
  Malý pomocník pre všetky outdoorové aktivity. Bezpečná práca za každého počasia vďaka protišmykovej rukoväti. Zelené plastové puzdro s klipom na opasok. Čepeľ z nehrdzavejúcej ocele je odolná a nehrdzavejúca.
 • Nôž Morakniv Mora 2000

  29,95 €
  Lacný a robustný spoločník s multifunkčnou čepeľou z nehrdzavejúcej ocele. Protišmyková rukoväť umožňuje filigránsku prácu. Polypropylénové puzdro s pružným koženým remienkom.
 • Nôž Morakniv Eldris

  33,99 €
  Pravdepodobne najmenší univerzál od známeho švédskeho výrobcu nožov. Malý nôž s pevnou čepeľou vo vreckovej veľkosti. Vždy tu pre každodenné maličkosti, či už ide o rezanie, vyrezávanie, sťahovanie kože alebo zapaľovanie ohňa. Čepeľ z nehrdzavejúcej ocele. So stabilnejšou geometriou čepele v zadnej časti pre tvrdé odrezky a štíhlejšou reznou hranou vpredu pre optimalizovanú ostrosť a mäkké odrezky. Polymérová rukoväť s protišmykovou vrstvou TPE. Vrátane plastového puzdra.
 • Nôž Morakniv Mora 746 Sonderedition

  15,95 €
  Táto špeciálna edícia noža Morakniv 746 s pútavým nápisom Frankonia na oranžovom plastovom puzdre je absolútnym všestranným nožom. Vďaka vrúbkovanej gumenej rukoväti je mimoriadne pohodlný a ľahko uchopiteľný a v spojení s nízkou hmotnosťou len cca 87 g (bez tulca) je bez problémov možná aj dlhšia práca. Ďalšími nezameniteľnými prednosťami tohto noža sú ochrana prstov a nehrdzavejúca čepeľ. Vďaka tomu si nevyžaduje veľkú údržbu a zároveň sa ideálne hodí na vonkajšie použitie.
 • Nôž Morakniv Outdoormesser Survival Kit Kansbol

  54,99 €
  Outdoorový nôž Morakniv Kansbol s Survival Kit ponúka všetky funkcie, ktoré skutočný nadšenec bushcraftu potrebuje, optimalizovaný a pripravený na nečakané výzvy. Perfektný partner pre poľovníkov a turistov. Kansbol má pružnosť ľahkého noža a silu robustnejšieho modelu. Súprava na prežitie s integrovanýmkresadlom je namontovaná na polymérovom plášti. Čepeľ s hrúbkou 2,5 mm je vyrobená zo švédskej nehrdzavejúcej ocele a má špeciálny výbrus - Scandi-Grind - vďaka ktorému sa nôž ľahko brúsi. Čepeľ má tiež profilové brúsenie, ktoré zaisťuje dodatočnú presnosť. Chrbát čepele je brúsený pod uhlom 90°, vďaka čomu je nôž kompatibilný s kresadlom. Rukoväť z protišmykového TPE plastu zaisťuje bezpečné držanie pri práci. Outdoorový nôž je vybavený aj reflexným paracordom, ktorý je možné pripevniť na kresadlo. MORAKNIV - vyrábaný v Mora, Švédsko od roku 1891 Závod je v Mora - rovnako ako pred storočím. Pri výrobe nožov sa spája remeselná zručnosť s modernou technológiou. Zamestnanci Morakniv stavajú na odbornosti, ktorú nadobudli v priebehu generácií a neustále zdokonaľujú formu, materiál a metódy. Morakniv bol vždy univerzálnym nástrojom s jedinečnými vlastnosťami. Odolná oceľ je kalená v Mora pomocou tajného procesu. Brúsenie ostria noža zaisťuje, že zostane extra ostrý aj pri častom používaní po dlhú dobu. Zúžený profil, ergonomická rukoväť, vyváženie a úchop, sila a presnosť sú vlastnosti, vďaka ktorým je nôž ideálnym spoločníkom všade.
 • Nôž Morakniv Eldris Fire Kit Burnt

  51,99 €
  Nôž je vyrobený z kvalitnej, nehrdzavejúcej švédskej nerezovej ocele. Univerzálny nôž s pevnou čepeľou vo vreckovej veľkosti je vždy s vami a ideálny na každodenné maličkosti, ako je rezanie, vyrezávanie, sťahovanie z kože alebo zakladanie ohňa. Nôž má bezpečnostnú rukoväť z dvoch rôznych materiálov a zaklapávací zámok, ktorý zaisťuje ďalšiu bezpečnosť pri manipulácii. Slučka na konci puzdra uľahčuje nosenie noža okolo krku. Integrované kresadlo je možné použiť na večerný táborák. MORAKNIV - vyrábaný v Mora, Švédsko od roku 1891 Závod je v Mora - rovnako ako pred storočím. Pri výrobe nožov sa spája remeselná zručnosť s modernou technológiou. Zamestnanci Morakniv stavajú na odbornosti, ktorú nadobudli v priebehu generácií a neustále zdokonaľujú formu, materiál a metódy. Morakniv bol vždy univerzálnym nástrojom s jedinečnými vlastnosťami. Odolná oceľ je kalená v Mora pomocou tajného procesu. Brúsenie ostria noža zaisťuje, že zostane extra ostrý aj pri častom používaní po dlhú dobu. Zúžený profil, ergonomická rukoväť, vyváženie a úchop, sila a presnosť sú vlastnosti, vďaka ktorým je nôž ideálnym spoločníkom všade.