Zoznam produktov značky MTM

Počet produktov: 3

Zobrazuje sa 1-3 z 3 položiek
 • Podložka MTM QR30

  17,95 €
  Ľahký, prenosný, stabilný a nekĺzavý. Toto sú vlastnosti, ktoré tvoria MTM Quick Rest QR30. Z robustného plastu je podložka nielen veľmi ľahká, ale má tiež protišmykové nožičky a protišmykové čalúnenie na ochranu zbrane pre poškodením.
 • Nastreľeľovací stojan MTM PSR-30

  99,99 €
  Nastreľovací stojan zložený z dvoch častí, po rozložení sa môže plnohodpodne využiť na streľbu nielen z dlhých guľových zbraní, ale aj z krátkych. Štyri pogumované nôžky robia stojan pevný a stabilný v akejkoľvej streleckej polohe. Vynikajúca pomôcka nielen na streľbu, ale aj na odloženie, či údržbu zbrane. Výškovo nastaviteľné regulačné šróby, zaručujú absolútnu presnosť streľby. V dĺžke posunutie od 55-66cm a vo výške od 21-29cm. Neuveriteľne ľahko prenosný s celkovou hmotnosťou len 1580g. Gumené podložky sa perfektne prispôsobia akejkoľvek pažbe zbrane.
 • Nastreľovací stojan MTM KSR-30

  89,95 €
  Univerzálny plastový stojan na nastreľovanie dlhých i krátkych zbraní. Veľmi ľahký. Pohodlný, veľká možnosť nastavenia. Styčné plochy so zbraňou potiahnuté protišmykovou gumou.Možno zvýšiť stabilitu zaťažením.