Používame cookies, aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v prehliadaní týchto stránok, súhlasíte s použitím cookies. čítať viac

Zoznam produktov značky GAMO

Počet produktov: 2

Zobrazuje sa 1-2 z 2 položiek
  • Vzduchová pištoľ Gamo Tac 82 x Tactical kal. 4,5 mm

    169,00 €
    Vzduchová CO2 pištoľ značky GAMO model TAC 82X TACTICAL kal. 4.5 mm / .177 v zaujímavom farebnom prevedení, ktoré kombinuje čiernu a zelenú farbu. Energiu zbrani dodáva bombička s obsahom 12 g CO2, ktorá sa vkladá do pažbenia zbrane. Pištoľ je vybavená osemranovým venčekovým zásobníkom na diabolky, predĺženou drážkovanou hlavňou zakončenou imitáciou tlmiča, manuálnou poistkou proti nechcenému výstrelu a odnímateľnou spodnou montážnou lištou so šírkou 22 mm, na ktorú môžete nainštalovať napr. svietidlo alebo laserový zameriavač. Vrchná montážna lišta so šírkou 11 mm je taktiež odnímateľná. Energia strely je do 7.50 J a úsťová rýchlosť do 120 m/s. Venčekový zásobník sa vkladá priamo pred hlaveň po vyklopení hornej čiernej časti. Celková dĺžka je 290 mm a hmotnosť je 600 g. Súčasťou balenia sú hneď tri zásobníky a plastový kufrík. Režim streľby je semi-auto a typ spúšte je DA (Double Action). Toto exkluzívne balenie obsahuje aj veľký plastový kufrík a kolimátor.
  • Diabolo Gamo Rocket, 150 ks, kal. 4,5 mm

    8,00 €
    Diabolo Gamo Rocket 4,5 mm je špeciálne upravený typ diabolky na lov, v hlave je posadená guľôčka z tvrdého kovu vytvárajúca dum-dum efekt.