Zoznam produktov značky LUMINOX

Počet produktov: 7

Zobrazuje sa 1-7 z 7 položiek
 • Luminox XS.3581.EY

  399,00 € 449,00 €
  LUMINOX XS.3581.EY sú zaujímavé pánske hodinky, ktoré už nikdy nebudete chcieť vymeniť za iné. Ponúknu okrúhly ciferník veľkosti 44 mm, ten chráni pevné minerálne sklíčko. Tento model používa analógový ciferník. Takzvané Quartz riešenie strojčeka je synonymom nadštandardnej presnosti merania a veľmi dlhej výdrže batérie. Remienok tvoria silikón a dodáva im šmrnc, nie však na úkor pohodlia pri nosení. Hodinky značky Luminox perfektne tesnia, vydržia aj pri potápaní.Sú vodotesné do hlbky 200 m (20 ATM).
 • Luminox XS.3001.F

  269,00 € 299,00 €
  Švajčiarskym hodinkám Luminox dôverujú americkí Navy SEALs viac ako 25 rokov! Hodinky Luminox si ale zamilovali aj outdooristi, športovci, ľudia s aktívnym štýlom života i nadšenci do extrémnych športov. Spoznajte aj vy na vlastnej koži ich mimoriadnu odolnosť, funkčnosť a hlavne spoľahlivosť. Original Luminox Navy SEAL hodinky boli prvýkrát predstavené v roku 1994 a stal sa z nich okamžitý bestseller. Od tej doby si hodinky Luminox vyžiadal nespočet elitných vojenských jednotiek po celom svete a Luminox ich nikdy nesklamal. Aj cez to, že sú hodinky navrhované pre elitnej jednotky, v každodennom živote obstojí aj na výbornú – skvele doplnia každý športovejší outfit. Puzdro hodiniek je vyrobené z karbónu (carbonox), ktorý je 6× ľahší ako oceľ, 3× ľahšie ako titán, antialergický a veľmi odolný voči nárazom. Poteší aj jednosmerne otočná luneta. Na zápästí si hodinky pripnete kvalitne spracovaným a hlavne odolným koženým remienkom, ktorý sa veľmi príjemne nosí. Vďaka vodotěnosti 20 ATM, sa s hodinkami môžete aj hlbinne potápať. Poznávacím znakom všetkých hodiniek Luminox je unikátny systém luminiscencia - ručičky a indexy sú doplnené o sklenené mikro trubičky naplnené tritiovými plynom, ktorý po nasvietení jasne žiari. S touto technológiou budete mať perfektne osvetlený ciferník ďalších 25 rokov. S hodinkami Luminox môžete ísť až na hranicu svojich možností a stále vás svojimi kvalitami neprestanú prekvapovať.
 • Luminox XS.3501.BO

  315,00 € 349,00 €
  Hodinky Luminox používajú námorné, vzdušné a pozemné tímy US Navy SEALs, agenti FBI, ATF a ďalšie skupiny pre ich unikátnu technológiu svietivosti LLT, extrémnu odolnosť a spoľahlivosť. Tú, okrem iného, zaručuje ultra ľahké karbónové púzdro, ktoré spoločne so silikónovým remienkom váži iba 71 gramov. Tento model disponuje vodotesnosťou 200M, bezpečne sa tak môžete venovať aj profesionálnemu hlbokomorskému potápaniu.
 • Luminox XL.8895

  349,00 € 409,00 €
  Hodinky LUMINOX to je voľba pravých chlapov, ktorý neustále skúšajú svoje limity, odolnosť a vytrvalosť. Hodinky LUMINOX sú jedny z mála, ktoré sa týchto výzjev nezľaknú a svojou húževnatosťou a odolnosťou Vás budú vždy istiť v každek akcii a v každom čase. Hodinky značky LUMINOX používajú aj jednotky amerického námorníctva US Navy SEAL, ktoré patria k najelitnejším bojovým komandám na svete. Táto vysoko trénovaná bojová sila dokáže útočiť z mora - SEA, zo vzduchu - AIR, zo súše LAND s vysokou razanciou a prekvapujúcou rýchlosťou okamžite paralizovať nepriateľa. Označenie hodiniek: _LUMINOX XL.8895 Modelová rada: _Land, BLACK OPS 8880 SERIES Určenie hodiniek: _Pánske hodinky Zobrazenie času: _Analógové Strojček hodiniek: _Quartz, Swiss made Pohon hodiniek: _Batéria, Kapacita: 4 roky Púzdro hodiniek: _Carbonox - Plast vystužený uhlíkovými vláknami, Oceľová korunka, Oceľové zadné veko Remienok hodiniek: _Kaučuk / karbonová zlúčenina - čierna farba, Logo LUMINOX Zapínanie remienka: _Pracka Povrchová úprava: _Čierna farba, Číslice a stupnica po obvode lunety v červenej farbe Sklo hodiniek: _Zafírové sklíčko, Antireflexná úprava Ciferník hodiniek: _Podklad - čierna farba, Arabské číslice / Ručičky / Indexy - šedá farba, Sekundová ručička - kontrastná červená farba, Logo LUMINOX Odolnosť voči vode: _200 m, 20 ATM Rozmery hodiniek: _Priemer púzdra: 45,00 mm, Hrúbka púzdra: 13,00 mm Hmotnosť hodiniek: _72,00 g Záruka na hodinky: _2 roky Balenie hodiniek: _LUMINOX krabička
 • Luminox XS.0307.WO

  197,00 € 229,00 €
  Presnosť a spoľahlivosť švajčiarskych hodiniek s viditeľnosťou za každých svetelných podmienok. Luminox náramkové hodinky sú výsledkom viac ako 25 ročného výskumu a vývoja na poli hightech svetelných komponentov. Disponujú samoobnoviteľným iluminačným systémom, ktorý ich odlišuje od ostatných značiek. --- Zahŕňa samoobnoviteľné plynové svetielka nachádzajúce sa tak v ručičkách, ako i časových označeniach či u niektorých modeloch aj v otočnom venci. Sú vyrobené špičkovým inštitútom Swiss Institute for Lightning Components Mb-Microtec. Tento prepracovaný systém svietivosti umožňuje výbornú čitateľnosť času tak v úplnej tme, ako aj za súmraku či šera. Navyše pre svoj chod nepotrebujú žiadny externý zdroj na „dobitie“ svietivosti, ako potrebujú konvenčné svetielkujúce hodinky. Vysokú kvalitu hodiniek Luminox potvrdzuje aj spolupráca výrobcov s elitnými jednotkami USA, ktoré si objednali viac ako 500 000 kusov. Vrátane potápačských a športových hodiniek ponúka značka Luminox aj samostatné remienky z rôznych materiálov.
 • Luminox XS.3597

  360,00 € 449,00 €
  Hodinky LUMINOX to je voľba pravých chlapov, ktorý neustále skúšajú svoje limity, odolnosť a vytrvalosť. Hodinky LUMINOX sú jedny z mála, ktoré sa týchto výzjev nezľaknú a svojou húževnatosťou a odolnosťou Vás budú vždy istiť v každek akcii a v každom čase. Hodinky značky LUMINOX používajú aj jednotky amerického námorníctva US Navy SEAL, ktoré patria k najelitnejším bojovým komandám na svete. Táto vysoko trénovaná bojová sila dokáže útočiť z mora - SEA, zo vzduchu - AIR, zo súše LAND s vysokou razanciou a prekvapujúcou rýchlosťou okamžite paralizovať nepriateľa
 • Luminox XS.0321.BO.L

  197,00 € 219,00 €
  Švajčiarskym hodinkám Luminox dôverujú americkí Navy SEALs viac ako 25 rokov! Hodinky Luminox si zamilovali outdooristi, športovci, ľudia s aktívnym štýlom života i nadšenci do extrémnych športov. Spoznajte aj vy na vlastnej koži ich mimoriadnu odolnosť, funkčnosť a hlavne spoľahlivosť. Puzdro hodiniek je vyrobené z karbónu (carbonox), ktorý je 6× ľahší ako oceľ, 3× ľahšie ako titán, antialergický a veľmi odolný voči nárazom. Poteší aj jednosmerne otočná luneta. Na zápästí si hodinky pripnete odolným koženým remienkom, ktorý sa veľmi príjemne nosí. Vďaka v odotěsnosti 10 ATM, si hodinky nemusíte dávať dole ani pri plávaní. Poznávacím znakom všetkých hodiniek Luminox je unikátny systém luminiscencia - ručičky a indexy sú doplnené o sklenené mikro trubičky naplnené tritiovými plynom, ktorý po nasvietení jasne žiari. S touto technológiou budete mať perfektne osvetlený ciferník ďalších 25 rokov. S hodinkami Luminox môžete ísť až na hranicu svojich možností a stále vás svojimi kvalitami neprestanú prekvapovať.