Používame cookies, aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v prehliadaní týchto stránok, súhlasíte s použitím cookies. čítať viac

NIKON 8-24x25 SPORTSTAR  ZOOM  DARK BLUE

NIKON 8-24x25 SPORTSTAR ZOOM DARK BLUE

154,99 €
S DPH
Sportstar Zoom 8-24x25. Ľahko prístupná páčka priblíženia na vrchu kompaktného a ľahkého tela umožňuje plynulé priblíženie, zatiaľ čo všetky šošovky a hranoly majú viacvrstvovú úpravu pre jasnejší obraz. Vychutnajte si výhľad ako z prvého radu.
Množstvo
Momentálne nedostupné, skúste iný variant / veľkosť produktu!

RÝCHLE A PLYNULÉ PRIBLÍŽENIE

Vďaka rozsahu priblíženia 8 – 24× uvidíte presne to, čo chcete. Páčka priblíženia je ľahko dostupná na vrchu ďalekohľadu, takže môžete aj pri približovaní sledovať hru. Plynulé priblíženie a oddialenie je jednoduché v celom rozsahu od 8× do 24×. Vďaka plynulému priblíženiu môžete ľahko nájsť a sledovať svoj objekt s pocitom, že ste priamo na ihrisku alebo na pódiu. Mechanické priblíženie nevyžaduje batérie, vďaka čomu je ďalekohľad neustále pripravený na okamžité použitie.

VSTÚPTE DO DEJA

Jasne sledujte akciu na športovom podujatí alebo hudobnom festivale a nenechajte si už nikdy ujsť váš obľúbený tím alebo umelca v akcii. Všetky šošovky a hranoly majú viacvrstvovú úpravu na dosiahutie jasnejšieho obrazu. V kombinácii s možnosťou priblíženia to znamená, že nech sedíte kdekoľvek, budete sa cítiť ako v prednom rade. Otočné a posuvné gumené očnice udržiavajú správnu vzdialenosť očí a zvyšujú pohodlie pri sledovaní.

POHODLNÉ PRENÁŠANIE

Vďaka šošovkám s priemerom 25 mm a hmotnosti iba 305 g má tento uhladený ďalekohľad kompaktné telo, je ľahký a pohodlne sa drží. Noste ho a používajte s ľahkosťou – aj počas dlhých dní na športových podujatiach, predstaveniach či koncertoch.

Zväčšenie (×): 8 – 24
Priemer objektívu (mm): 25
Uhol zorného poľa (skutočný / v stupňoch): 4,6
Uhol zorného poľa (zdanlivý / počet stupňov): 35,6
Zorné pole pri vzdialenosti 1 000 m (m): 80
Priemer výstupnej pupily (mm): 3,1
Relatívna svetelnosť: 9,6
Predsunutie výstupnej pupily (mm): 13
Najkratšia zaostriteľná vzdialenosť (m): 4
Dĺžka (mm): 123
Šírka (mm): 109
Hĺbka (mm): 51
Hmotnosť (g): 305
Nastavenie vzdialenosti medzi pupilami (mm): 56 – 72
10122ba
Nový produkt