Používame cookies, aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v prehliadaní týchto stránok, súhlasíte s použitím cookies. čítať viac

Blaser 8x42

Blaser 8x42

2 035,00 €
S DPH
Množstvo
Produkt dostupný

Kompaktný univerzálny ďalekohľad pre všestranné lovecké využitie.
Vysoká priepustnosť svetla, neutrálna reprodukcia farieb a brilantný, vysoko kontrastný obraz, sú nutnosťou pre optiky používané na lov.
CCC
viacvrstvový náter (Contrast and Color Corrective Coating) zaisťuje obrazový výkon prvotriednej kvality za akýchkoľvek  svetelných podmienok.
Rovnako dôležitá je ochrana vonkajších šošoviek povlakom SLP (Smart Lens Protectionzaložená na nanotechnológiách  zaisťujúca  ochranu proti vode a prachu. Umožňuje rýchle odtečenie dažďovej vody,výrazne jednoduchšie čistenie šošoviek.

Dobrá rovnováha je dôležitým kritériom pre ďalekohľady, pokiaľ ide o držanie  ďalekohľadu po dlhšiu dobu bez únavy. Krátky most a ťažisko blízko k okuláru dodáva všetkým Blaser  ďalekohľadom  ideálnu rovnováhu. Horčíková konštrukcia pokrytá dvojfarebným plastom,ovládacie prvky s reliéfom rybých šupín poskytujú spoľahlivú manipuláciu najmä za nepriaznivých poveternostných podmienok.
Zväčšenie - 8 x
Priemer čočiek - 42 mm
Priemer výstupnej pupily - 5,25 mm
Zorné pole v 1000m - 141 m
Zorný uhol objektívu - 8°
Minimálna vzdialenosť zaostrenia - 2,0 m
Dioptrická korekcia +4 /- 4dpt
Výška - 184 mm
Šírka -  144 mm
Hrúbka - 58 mm
Hmotnosť - 960 g
223050f
Nový produkt