Používame cookies, aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v prehliadaní týchto stránok, súhlasíte s použitím cookies. čítať viac

Blaser 8x30

Blaser 8x30

1 845,00 €
S DPH
Množstvo
Produkt dostupný

Ľahký kompaktný univerzálny ďalekohľad,  vhodný na dlhodobé potulky prírodou pre lovcov a milovníkov prírody.
Vysoká priepustnosť svetla, neutrálna reprodukcia farieb a brilantný, vysoko kontrastný obraz, sú nutnosťou pre optiky používané na lov.
CCC
viacvrstvový náter (Contrast and Color Corrective Coating) zaisťuje obrazový výkon prvotriednej kvality za akýchkoľvek  svetelných podmienok.
Rovnako dôležitá je ochrana vonkajších šošoviek povlakom SLP (Smart Lens Protectionzaložená na nanotechnológiách  zaisťujúca  ochranu proti vode a prachu. Umožňuje rýchle odtečenie dažďovej vody,výrazne jednoduchšie čistenie šošoviek.

Dobrá rovnováha je dôležitým kritériom pre ďalekohľady, pokiaľ ide o držanie  ďalekohľadu po dlhšiu dobu bez únavy. Krátky most a ťažisko blízko k okuláru dodáva všetkým Blaser  ďalekohľadom  ideálnu rovnováhu. Horčíková konštrukcia pokrytá dvojfarebným plastom,ovládacie prvky s reliéfom rybých šupín poskytujú spoľahlivú manipuláciu najmä za nepriaznivých poveternostných podmienok.
Zväčšenie - 8 x
Priemer čočiek - 30 mm
Priemer výstupnej pupily - 3,75 mm
Zorné pole v 1000m - 144 m
Zorný uhol objektívu - 8,3°
Minimálna vzdialenosť zaostrenia - 2,0 m
Dioptrická korekcia +4 /- 4dpt
Výška - 118 mm
Šírka -  114 mm
Hrúbka - 50 mm
Hmotnosť - 475 g
223050c
Nový produkt