Používame cookies, aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v prehliadaní týchto stránok, súhlasíte s použitím cookies. čítať viac

Blaser K95 Ultimate Carbon

Blaser K95 Ultimate Carbon

Jednoranová zlamovacia guľovnica K95, najľahšia, najelegantnejšia zo všetkých loveckých zbraní Blaser. Technicky založená na geniálnom a pritom jednoduchom riešení,  výsledkom je absolútne spoľahlivá a prestížna zbraň pre zodpovedných lovcov.

Ergonomicky dokonalý otvor na palec zaručuje absolútne uvoľnený postoj, správne natočenie paže a ruky pri presnej streľbe na cieľ.

Nový prepracovaný modulárny systém pažby. Zbraň môže byť s pevnou pažbou. S tlmiacim modulom botky. S možnosťou nastavovania výšky lícnice. S možnosťou nastavovania dľžky pažby pomocou výsuvnej botky.

Materiál lícnice, pištoľovej rukoväte a úchop predpažbia je osadený kvalitnou kožou, impregnovanou voči nepriaznivému počasiu s dlhou životnosťou.

Konečná cena zbrane sa odvíja od použitých modulov.

Množstvo

Jednoranová zlamovacia guľovnica.


Hlaveň:  štandardného kalibru- hladká s mieridlami.


Baskula:  uhlíkové vlákno-Carbon


Spúšť: čierna


Pažba: pevná, bez príplatkových modulov


Trieda dreva: -


Uvedená cena je platná pre zobrazené prevedenie štandardnom kalibri bez doplnkov!


Zbraň je možné vybaviť za príplatok doplnkovou výbavou: nastavovacie moduly, hlaveň so závitom, úsťová brzda..


Bližšie informácie o  dostupnosti, dostupných kombináciách zbrane a zodpovedajúcich cenách dostanete na našich predajniach.


999035

Tabuľka dát

BLASER K95
uhlíková pažba
Nový produkt