• Novinka
Termo predsádka  ZEISS  DTC 3/38

Termo predsádka ZEISS DTC 3/38

4 100,00 €
S DPH
Kvalitný produkt od Zeiss pre montáž pred ďalekohľad s 38 mm objektívom, HD obrazovku s AMOLED displejom, dosahom 1950 metrov, VOx detektor s rozlíšením 384 x 288 pixelov a zorným poľom cez 12 metrov.
Množstvo
Produkt dostupný

Pomocou tejto predsádky môžete upgradovať bežný puškohľad na termálny. Zeiss DTC 3/38 je väčší model z dvoch zariadení s 38 milimetrovým veľkým objektívom.

Využitie tohto produktového radu Zeiss je dôležité najmä pre nočný lov, pretože vďaka svojim vlastnostiam je možné voľne žijúce zvieratá loviť aj v tých najťažších poveternostných podmienkach a pozorovať ich v najhlbšej tme.

Optické komponenty svedčia o obvyklej veľmi vysokej kvalite výrobcu. Vstavaný monitor má displej so samosvietiacimi LED diódami. Sú ekonomické a majú veľmi dobré podanie farieb. Navyše, plochy bez zdroja tepla sú naozaj tmavé a nie trblietavo sivé, ako je to v prípade technológie LCD.

Veľký dôraz sa kládol na položenú použiteľnosť, ktorá zahŕňa jednoduchú navigáciu v menu, ako aj ovládanie v noci len dotykom tlačidiel rukami.

Aplikácia Zeiss Hunting App je bezplatný softvér, ktorý je nainštalovaný na smartfónoch a tabletoch (odkaz nájdete nižšie). To umožňuje zdieľať pozorovanie až so štyrmi ďalšími ľuďmi. Aplikácia má tiež špeciálnu aplikáciu na nulovanie, aby pomohla lovcovi s konfiguráciou.

Termovízny nástavec je vhodný najmä na stredné a veľké vzdialenosti. Zdroj tepla s veľkosťou dospelého človeka môže byť detekovaný na vzdialenosť 1,95 km. Zorné pole je viac ako 12 metrov. Objekt je potom možné otočiť okolo 1x zväčšeného prehrávania

Pomáhajú farebné profily. V závislosti od typu okolitého tepla môže konkrétna farba objekt odlíšiť od ostatných.

Na detekciu je použitý senzor oxidu vanádu, ktorý zobrazuje obrázky a videá s rozlíšením 384 x 288 pixelov. Veľkosť pixelu 12 mikrónov zaisťuje detailný a ostrý obraz.

Použitý lítium-iónový akumulátor je trvalo nainštalovaný. Keďže je prispôsobený hardvérovým komponentom, umožňuje prevádzkovú dobu až 10 hodín.

Lovecké použitie s veľkými kalibrami, ako je 458 Winchester, je možné, pretože zariadenie sa dokáže vyrovnať s týmito spätnými rázmi. V závislosti od hmotnosti a veľkosti ďalekohľadu sa odpor spätného rázu mení.

Technické dáta:

Pripojenie: USB-C (nabíjanie)
Rozlíšenie detektora: 384 x 288 pixelov (VOx)
Rozlíšenie monitora: 1024 x 768 pixelov (AMOLED)
Obraz v obraze: Nie
Palety farieb: Horúca čierna / Horúca biela / Horúca červená / Rainbow
Hmotnosť: 650 g
Sledovanie horúceho bodu: Nie (sledovanie horúceho bodu)
Rozmery: 164 x 60 x 65 mm
Objektív: 38 mm (F1,0)
Veľkosť pixelov: 12 µm (rozstup)
Dosah: 1950 m (človek)
Odolnosť proti spätnému rázu: do kal. 458 Win/Mag
Trieda ochrany: IP65 / IP67
Citlivosť: ?40 mK (NETD)
Zorné pole: 7 x 5 °
Zorné pole na 100 m: 12,23 x 8,73 m
Statívový závit: 1 palca (3 556 cm)
Napájanie: vstavaná Li-Io batéria (10 h)
Optické zväčšenie: 1x
Digitálne zväčšenie: Nie
Video výstup: nie
VCR: Nie
WiFi: Áno

Obsah balenia:

Zeiss DTC 3/38
vyklápacie viečko
kryt okuláru
čistiaca handrička
púzdro
USB kábel
Návod na používanie

225899dg
Nový produkt

Mohlo by vás zaujať aj