Prací gél BioWash Lanolín/ Rozmarín 250ml

Prací gél BioWash Lanolín/ Rozmarín 250ml

6,50 €
S DPH
Ekologický prírodný prací prostriedok Bio Wash na vlnený textil a funkčné športové oblečenie z merino vlny (svetre, ponožky, spodná bielizeň, detská body atď.). * na všetky odevy a výrobky z vlny a merino vlny * s lanolínom pre lepšiu funkčnosť * zachováva jasné farby * zjemňuje vlnu a chráni proti moliam * predlžuje životnosť vlny Objem: 250 ml, cca 8 dávok
Množstvo
Produkt dostupný

Za studena lisovaný výťažok z mydlových orechov v biokvalite vďaka prídavku lanolínu udržiava vlákna vlny pružné aj pri opakovanom praní. Lanolín je látka, ktorá sa prirodzene stará o srsť oviec. Zaisťuje tepelnoizolačné vlastnosti a vodeodolnosť vlny. Rozmarínová silica dodáva príjemnú vôňu a zároveň chráni proti moliam.

Gél je šetrný k farbám a je vhodný aj pre pranie detskej bielizne, pre alergikov, osoby s citlivou pokožkou.

Dávkovanie: 30 ml na 1 prací cyklus, pri tvrdej vode a väčšom znečistení bielizne zdvojnásobte dávku. Dávkujte do zásobníka na prací prostriedok. Na ručné pranie použite 15 až 30 ml na 5 litrov vody.

Zloženie: 5-15% neiónový tenzid rastlinného pôvodu, lanolín, extrakt z mydlových orechov, chelatačné činidlo (EDDS), benzoan sodný, denaturovaný lieh, xantánová guma, prírodná rozmarínová silice, linalool, limonene. Obsahuje Eucalyptol. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Výrobok neobsahuje: ropné deriváty, fosfáty, chlór, syntetickú parfumáciu a farbivá, odpeňovače ani opticky zjasňujúce látky

Upozornenie: po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Vyrobené v ČR.
255081
Nový produkt