Pánska nízka turistická obuv ALFA DRIFT ADVANCE GTX M

Pánska nízka turistická obuv ALFA DRIFT ADVANCE GTX M

199,00 €
S DPH
PÁNSKA NÍZKA TURISTICKÁ OBUV DRIFT ADVANCE GTX M Pohodlná turistická obuv s rýchlym šnurovaním, ideálna pre rôzne outdoorové aktivity. Odolný materiál schválený bluesign® je prispôsobený pre prechádzky v lesoch a poliach. Medzipodrážka poskytuje dobrú stabilitu, odpruženie a podporu. Podrážka Vibram Grip Trail poskytuje dobrú priľnavosť na mokrom aj suchom povrchu.
Veľkosť
Množstvo
Produkt dostupný

TECHNOLÓGIE

• MEMBRÁNA GORE-TEX ®
Vodotesná a izolačná vrstva s jedinečnou priedušnosťou pre väčšie pohodlie. V spojení s vysoko priedušnými hydrofóbnymi materiálmi. Technológia Extended Comfort zadržiava vodu, ktorá by prenikla do topánky a zároveň umožňuje potu odparovať zvnútra topánky von.
GORE-TEX ® Extended Comfort je vhodný pre mierne až teplé podmienky a pri vyšších úrovniach aktivity. Je 100% nepremokavý a vysoko priedušný, ponúka suché a pohodlné prostredie pri vyšších teplotách. Technológia Extended Comfort je určená predovšetkým pre nízke a stredne vysoké topánky Alfa.

• KLASICKÁ VLOŽKA
Anatomicky tvarovaná stielka z EVA. Penová konštrukcia zaisťuje tlmenie nárazov, pohodlie a úľavu unaveným nohám. Antibakteriálny povrch tiež pomáha predchádzať zápachu.

• PODRÁŽKA
Gumová podrážka so skvelou priľnavosťou.

• ŠNÚRKY
Šnúrky Alfa sú impregnované, čo zabraňuje absorpcii vody.

VÁHA CELÉHO PÁRU

720 g (vel. 42 EUR)

VÝŠKA KOMÍNU
8.5 cm (vel. 42 EUR)
255109

Tabuľka dát

Pohlavie
pánske
Nový produkt