+421 42 43 785 11
I. Krasku 253/7
017 01 Považská Bystrica

Optika

Home > Optika > Termovízia FLIR > Termovízia FLIR SCOUT PS32

Termovízia FLIR SCOUT PS32

Termovízia FLIR SCOUT PS32
Termovízia FLIR SCOUT PS32Termovízia FLIR SCOUT PS32
  • Popis: Termovízia FLIR SCOUT PS32
  • Cena bez DPH: 2,665.83 €
  • Cena s DPH: 3,199.00 €

Detailný popis

Termovízie FLIR PS Scout
Môžete sa prechádzať nerovným terénom mimo ideálnu trasu za súmraku, pred zotmením alebo aj za úplnej tmy a popri tom môžete objavovať nočné zvieratá, ktoré si ostatný členovia vašej skupiny nevšimli alebo môžete ľahšie a rýchlejšie objaviť miesto kde sa nachádza postrelené zviera. Použite termovíziu FLIR SCOUT PS s ktorým vás neprekvapí ľahká hmla, dym alebo stopy prachu. Termovízu FLIR SCOUT PS tieto faktory nezastavia. Táto termovízia vám umožní pozorovať voľne stojacu zver vo vysokej tráve alebo čiastočne ukrytú v kríkoch aj počas dňa.

Neprekonateľná cena
FLIR ako svetová jednotka na trhu termovízií nechce len priniesť na trh najvyspelejšie termovíziu. V záujme spoločnosti FLIR je priniesť možnosť možnosť využitia termovízie čo najväčšiemu počtu užívateľov, ako len je to možné. To je dôvod, prečo FLIR Systems uvádza na trh FLIR Scout PS-Sériu za bezkonkurenčnú cenu. Od teraz už si môže každý dovoliť termo nočné videnie. Cena už viac nebude prekážkou. Už sa viac pri pozorovaní nemusíte obmedzovať a využívať menej efektívne termovízne systémy. Užite si pozorovanie na polovačke, alebo na prechádzke so špičkovou termovíziou FLIR SCOUT PS

Neopísateľne ostré zábery
Termovízia FLIR Scout PS je vybavená nechladeným, bezúdržbovým, mikrobolometrovým detektorom. Termovízia FLIR Scout PS poskytuje ostré teplotné snímky vo dne ale aj v noci. FLIR Scout PS-32 poskytuje tepelné snímky 320 x 240 pixelov. Pre užívatelov, ktorí nepotrebujú obrázky s vysokým rozlíšením si môžu vybrať PS-24, ktorý vyhotovuje snímky 240 x 180 pixelov. Všetky termovízne kamery sú vybavené pokročilým vnútorným kamerovým softvérom, ktorý poskytuje ostrý obraz bez nutnosti ďalšej úpravy užívateľom. Termovízia FLIR vás jednoducho uchváti vo všetkých smeroch.

InstAlert ™
Všetky verzie Scout FLIR PS sú vybavené unikátnym InstAlert. Táto funkcia vyfarbí najteplejše časti na snímke na červeno. Vďaka tomu je možné veľmi ľahko rozoznať ľudí alebo zvieratá.

LED osvetlenie
FLIR Scout PS je vybavený LED svietidlom na prednej strane prístroja. Možno ho použiť na osvetlenie malého priestoru.

Odolný a ľahko použiteľný
FLIR Scout PS sú kompaktné a extrémne termovízie. Tieto termovízie FLIR sú ideálne pre každého, pretože ich môžete vziať so sebou kamkoľvek a použiť za všetkých okolností. Ergonomické a ľahko použiteľné, také sú termovízie zo série FLIR Scout PS. Tieto termovízie sú úplne ovládané len 4 tlačidlami na hornej strane prístrojov. Vhodne umiestnené tlačidlá sú priamo pod končekmi prstov vždy v dosahu.

Dlhá životnosť batérií
Obe verzie FLIR Scout PS majú batéria typu Li-Ion s dlhou životnosťou. Termovízia FLIR Scout PS môže pracovať až 5 hodín.

OBSAH BALENIA:

  • termovízia PS32
  • pútko na zápästie
  • USB kábel
  • produktové CD
Detektor (jadro) microbolometer 320 x 240 pixelov
Priemer objektívu 19 mm
Zorné pole 24 ° x 18 °
Spektrálne pásmo 7.5 – 13.5 mikrometrov
Zmrazenie obrazu NIE
Digitálny zoom 2x
Štartovací čas pod 5 sekúnd
Ostrenie automatické
Dioptrická korekcia +/- 2
USB port aktualizácie softvéru / nabíjanie batérie
Zabudovaný hľadáčik farebný VGA LCD display
Polarita obrazu teplá biela / teplá čierna / InstAlert
Video výstup NTSC Video; 9Hz obnovovacia frekvencia
Hmotnosť 340g
Rozmery 172 x 59 x 62 mm
Záruka 2 roky
Napájanie integrovaná batéria v prístroji
Nabíjanie batérie USB kábel, nabíjanie cez adaptér alebo počítač
Životnosť batérie 5 hodín (bežného pozorovania)
Operačná teplota od -20 ° C do 50 ° C
Vodeodolnosť IP-67
Rozpoznanie postavy 1,8 m x 0,5 m okolo 450m
Rozpoznanie vozidla 4,0 m x 1,5 m okolo 1,23km

Najpredávanejšie

Akcie

Copyright 2010 DYNAX