+421 42 43 785 11
I. Krasku 253/7
017 01 Považská Bystrica

Fotopasce

Home > Fotopasce > Fotopasca MOULTRIE M100 6 mpx

Fotopasca MOULTRIE M100 6 mpx

Fotopasca MOULTRIE M100 6 mpx
  • Popis: Fotopasca MOULTRIE M100 6 mpx
  • Cena bez DPH: 195.83 €
  • Cena s DPH: 235.00 €

Detailný popis

Miniatúrny model s „nadupaným“ softvérom za veľmi prijateľnú cenu.  Dobré veci prichádzajú v malých baleniach a Moultrie mini poľovnícke kamery nie sú výnimkou. Tieto malé kamery sú nabité funkciami, ako je širokouhlý záber objektívu až 55 stupňov pre fotografie a videa, nový, výkonnejší senzor pohybu so širokým záberom, minimálna spotreba energie, vstavaný farebný 2“ displej, záznam zvuku, time-laps režim na pravidelné zaznamenávanie, maskované prevedenie. Vynikajúca kvalita fotografií, veľmi kvalitná osadená optika!
IBO POĽOVNÍK Vám ako exkluzívny zástupca MOULTRIE pre Slovensko a Českú republiku ponúka modely fotopasce Moultrie s plným servisom, zárukami a starostlivosťou. Ako jediný ponúka záznam zvuku v tejto kategórii fotopascí.

• 6,0 megapixelov
• Zvuk
• PLOT – frekvenčné fotenie
• Digitálny zoom, 3 nastavenia
• Heslo-bezpečnostné prvky
• 2 “LCD farebný displej na zobrazenie
• Nový infra prísvit poskytuje najjasnejší a najčistejší nočné infračervené fotografie
• 16:9 širokouhlé obrázky a videá poskytujú širšie zorné pole než bežné fotopasce – kamery
• Oneskorenie obrazu, pauza – 15-30 sekúnd, 1, 5, 10, 30 a 60 minút
• Záznam barometrického tlaku, teploty, fáze mesiaca, času, dátumu a názvu kamery
• Nahráva video so zvukom!!!
• Externý napájací port 12V
• SD slot pre pamäťovú kartu – až 32GB (karta nie je súčasťou balenia)
• Pracuje na batérie AA
(Nie je súčasťou balenia)
• Až 1-ročná životnosť batérie
• Obsahuje USB kábel, remienok a montáž, CD so softvérom PLOTSTALKER

Okrem štandardných funkcií fotopasce ponúka ako prvá fotopasca 4 režimy snímania, je to absolútna novinka vo vybavení fotopascí, spolu s ďalšími novinkami v softvéri fotopasce:
1.      Trail Cam režim – zachytí obrázok vždy, keď zachytí zver/pohyb.  Počet obrázkov nastavíte v Settings. Obrázky sú ukladané na priečinok DCIM/100_MDGC na SD karte.
2.     Plot Cam režim – fotopasca zachytí obrázky  v určitom intervale počas dňa a kombinuje ich spolu na vytvorenie Plot Videa(*.MLT priečinok),  ktoré si môžete pozrieť na Moultrie Plot Stalker softvéri. Fotoaparát natáča PLOT Video dvakrát za deň – ráno a večer. Raňajšie Plot Video začína 30 minút pred východom slnka. Dĺžka Plot Videa je nastaviteľná v nastavení Plot Duration v menu fotoaparátu. Fotoaprát automaticky detekuje a nastaví správne časy západu a východu slnka. Plot Video je uložené v priečinku :/PLOT na SD karte.
Dôležité: Fotoaparátu trvá 24 hodín pre korektné nastavenie časov  východu a západu slnka. Ako prednastavené, fotoaparát začne Plot Video o 5:30 ráno a 6:30 večer. Na vrátenie prednastavených časov použite funkciu Default Settings v menu.
3.    Hybrid Cam režim – fotopasca pracuje v Plot Cam móde cez deň, a v Trail Cam móde počas noci. Tridsať minút po západe slnka sa prepne do Trail Cam módu a zachytáva fotky na podnet PIR senzora.
4.    Video režim – fotoaparát nahrá video, ak senzor zachytí pohyb zvieraťa. Počas dňa fotoaparát nahrá videá v dĺžke 5, 15, alebo 30 sekúnd. Počas noci fotoaparát zachytí len 10 sekundové videá. Dĺžka videa je nastaviteľná v Settings.

IR Test – (prednastavený ako zapnutý) – Ak je IR test zapnutý, červená AIM LED dióda bude svietiť na prednej strane fotoaparátu. Pre nájdenie stredu pozície pre fotografiu, pohybujte sa doľava/doprava pred fotoapascou. Pokiaľ svetlo vidíte v slabšej intenzite, tak sa vzďaľujete od centra, pokiaľ je silnejšie tak sa nachádzate v strede zorného poľa.

Plot Frequency – (prednastavený na 15 sekúnd) – Určuje časovú frekvenciu medzi snímkami v Plot móde. Pre nastavenie použite tlačidlá Hore/Dolu a potvrďte Enter. Frekvencia môže byť nastavená na 5, 10, 15, 30, alebo 60 sekúnd.

Plot Duration – (prednastavené na 3 hodiny) – Táto funkcia limituje časové trvanie  počas ktorého je fotoaparát aktívny. Pre nastavenie použite tlačidlá Hore/Dolu a potvrďte Enter.
Trvanie Plot snímania má nasledovne možnosti:
- Celý deň
- 1 hodina (dva krát za deň)
- 2 hodiny (dva krát za deň)
- 3 hodiny (dva krát za deň)
- 4 hodiny (dva krát za deň)

Battery Calc – Táto funkcia ponúka odhadovaný čas výdrže batérie, ktorý je zobrazený v počte dní. Po stlačení tlačidla MODE sa vrátite do nastavenia fotoaparátu.

PLOTSTALKER SOFTWÉR – NOVINKA pre frekvenčné fotenie
V sériovom fotografovaní sú zachytené fotografie v určitých časových intervaloch. PlotStalker Software umožňuje prezeranie sérií takýchto snímkov po kroku, spojenie do jedného filmu,  vyhľadanie aktivity v určenej zóne a uloženie súborov z vašej Moultrie fotopasce. Ďalej umožňuje funkciou ACTIVITY SEARCH – po definovaní regiónu, oblasti  automaticky vyhľadať zmeny v predurčených regiónoch – oblastiach na snímkach. PlotStalker skenuje .mlt súbory, a pri nájdení zmeny ich zobrazí v modrej farbe. Pre odstránenie modrej farby kliknite do priestoru prehrávania videa.

Technické informácie:

Zaznamenáva statický obrázok s rozlíšením: 1.3, 3.2, 4, 6 Mpx farebne

Veľkosť fotografií: 1480 X 832  do 3248 X 1824

Veľkosť videa: 352 X 192  pixelov / VGA640 x 480

Rýchlosť záznamu videa: 320×240 – 35 snímkov/sek., 720 X 400  – až 24-30 snímkov/sek.

Rýchlosť spúšte: 0,8 s – 1,0 s

Formát súborov: JPG / AVI

Interval medzi záznamami: 15-30 sekúnd, 1, 5, 10, 30 a 60 minút

Dĺžka videa: Nastaviteľná 5, 15, 30 sek.

Sekvencia fotiek na jeden poplach: 1-3 okamžite

Frekvenčné fotenie: Áno

Pracovná teplota: -20°C až +60°C

Pamäťová karta: SD karta do 32 GB – odporúčame objednať

Zachytáva vzdialenosť: cez deň neobmedzene, v noci cca 16-18 metrov + možnosť externého prísvitu

Objektív: F = 3.0 ICR záber cca 55°, vynikajúca optika

Napájanie: 8x AA batéria

Zobrazenie nízkeho stavu batérie cez led diódu: Áno

Zobrazenie plnej karty cez led diódu: Áno

TV – out: auto PAL/NTSC

PIR nastaviteľná citlivosť senzora: Áno

Odolné tečúcej vode a vlhku! Áno – vzduchotesnosť

Najpredávanejšie

Akcie

Copyright 2010 DYNAX